Προς το περιεχόμενο

Καποιες παρατηρήσεις για την βελτίωση του forum


gto234

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αχετο αλλα νομιζω οτι καλο θα ηταν να επανελθει η..εμφανιση του συγγραφεα που ξεκιναει καθε post...δεν ξερω αν συμφωνει κανεις μαζι μου... :roll:

 

επισης αν και ειναι ριζικη αλλαγη νομιζω οτι σαν πρωτη σελιδα κανονικα επρεπε να βγαινει η εξης:

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums

 

και μετα να μπαινει ο καθενας οπου θελει' date='για πολλους και διαφορους λογους.

 

ανεξαρτητα απο αυτην την σκεψη μου νομιζω οτι το νοιζ ειναι το μοναδικο forum(χωρις να ειναι απαραιτητα κακο αυτο),που εμφανιζονται χυμα σαν 10 πρωτα θεματα ολες οι κατηγοριες..δηλαδη θα δεις μαζι με θεματα recording,θεματα περι ανεμων και υδατων...θεματα σε σχεση με τις αποριες που εχει ενας πιανιστας τι πιανο θα παρει κτλ...

[/quote']

 

Ξέρεις τι γίνεται όμως;;Με τον τρόπο που λες για να πας σε ένα θέμα θες 2 κλικ.Ενώ έτσι πως είναι τώρα θες 1 κλικ.Αυτο βέβαια βολεύει του τακτικούς "πελάτες" του noiz.

 

Δε νομίζω όλοι να ενδιαφερόμαστε για όλα τα θέματα.O καθένας ίσως έχει 2-3.

 

Τώρα για τους μη τακτικούς ενδεχομένος να χρειαστεί αυτό το 2ο κλικ.

 

Βέβαια είναι και το άλλο οι τακτικοί που για κάποιο λόγο κάνουν να μπουν 3 μέρες αλλά και πάλι δεν νομίζω να ψάξουν και πολύ.θα κοιτάξουν τα θέματα πους του αφορούν περισσότερο τα (2-3 που έλεγα)

 

Γενικά γέρνω πιο πολύ προς την ιδέα των περισσότερων posts στην πρώτη σελίδα γιατι με βολεύει πολύ αυτό το 1 κλίκ.

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εμενα με βολευει ετσι οπως ειναι και συμφωνω με janick για τα κλικ.

επισης συμφωνω με τακη για τον συγγραφεα του πρωτου ποστ.

εχω επανειλημμενα πει οτι θα μου αρεσε αν εχει περισσοτερα απο τα 10 πρωτα ποστ. μπαινω σχεδον καθημερινα αλλα παρ'ολα αυτα πολλες φορες πρεπει να μπω στο μενου του φορουμ και βαριεμαι και δε μπαινω , ενω αν ειχε παραπανω η αρχικη σελιδα σιγουρα θα τα εβλεπα ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι το ΝΟΙΖ αρκει να το φροντιζουμε και λιγο εμεις:)

πχ: Πολλα ασκοπα, ασχετα post.

Εμενα βεβαια με ταλαιπορει λιγο, ενεκα ρατσιστικο, :) διοτι συνεχώς χανει το αβαταρ μου. Τώρα μάλιστα δεν το δεχεται καθολου (Μαλλον δεν του αρεσει το αβαταρ γιατι ειναι εικονιδιο mac osx :)

 

 

Επισης μηπως θα ηταν χρησιμο να δημιουργηθει μια κατηγορια LINUX μιας και υπαρχει ενα σχετικο ενδιαφερον, για να υπαρχει μια σχετικη ενημερωση και αλληλοβοηθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου