Προς το περιεχόμενο

Colored Lines....cigaret13


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα ινστρουμένταλ που έγραψα αυτές τις μέρες. Ασχολήθηκα πολύ και παιδεύτηκα με την παραγωγή του. Είναι ότι καλύτερο μπορώ να κάνω, με τις γνώσεις και τα "μηχανήματα" που έχω, μέχρι τώρα. Σχόλια-γνώμες θετικά-ές ή αρνητικά-ές εννοείτε καλοδεχούμενα-ες..... :)                                                       

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σαν κομματι πολυ ωραιο.

Τα τυμπανα yοu know ... θελουν τα φτιαξαιζερ τους για να ακουστουν καπως καλυτερα.

Μου θυμισε λιγο throw down the sword, μοντερνα, ομορφα ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολυ ομορφο. Απλά θα παρατηρησω κάτι που βρισκω και στα δικα μου χωρίς να είμαι σίγουρος ότι το αντιμετωπίζω επαρκώς. Ολες οι κιθάρες μοιάζουν πολυ ηχητικα μεταξύ τους. ..

 

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια ερωτησούλα.....Το έψαξα αλλά δεν βρήκα άκρη. Ποιά είναι η δεύτερη συγχορδία (αν υπάρχει...) στο tab που παρέθεσα;  Είναι από ένα μέρος του κομματιού μου (τρίτο, μετά από το γρήγορο), πάνω σε Λα ματζόρε κλίμακα. Έτσι για το γαμώτο, να ξέρω τι παίζω..... ::) :P       

tab1_zpswvvfhvhy.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν κομματι πολυ ωραιο.

Τα τυμπανα yοu know ... θελουν τα φτιαξαιζερ τους για να ακουστουν καπως καλυτερα.

Μου θυμισε λιγο throw down the sword, μοντερνα, ομορφα ομως.

Δάσκαλε ευχαριστώ για το σχόλιο... Οσο για τα τύμπανα, προσπαθώ αλλά.... :-\

Είναι πολυ ομορφο. Απλά θα παρατηρησω κάτι που βρισκω και στα δικα μου χωρίς να είμαι σίγουρος ότι το αντιμετωπίζω επαρκώς.  Ολες οι κιθάρες μοιάζουν πολυ ηχητικα μεταξύ τους.

 dimsonic thanks...στο συγκεκριμένο track το laptop μου τα είχε "παίξει" (θέλει format) και δεν μπορούσα να γράψω πάνω από 6 tracks (κολλούσε άσχημα). Οπότε σε κάθε track κιθάρας έχω "χωρέσει" 2-3... ::)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι το 1,20 πηγαίναμε ζούπερ, μετά ............και ειδικά στο τέλος με το σόλο  ;D ;D ;D

 Σόρυ Αναξίμανδρε, δεν είναι θέμα καλού ή κακού, είναι θέμα γεύσης και οι γεύσεις μας δεν ταιριάζουν.

Όμως οφείλω να ομολογήσω πως παιξίματα-εγγραφές-μίξες-παραγωγές είναι ζούπερ.

Τα τούμπανα, θέλουν το κάτι τους-ειδικά ο ταμπούρος- που λέει και ο Σπύρος, αλλά αυτά είναι μηχανήματα του διαβόλου και είναι δύσκολο δι εμάς τους εραστάς της τέχνης να φτάσουμε στο σημείο να κάνουμε ένα κουτί να ακούγεται σα το Μπόναμ πχ  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

........

Τώρα σε εσένα τι να απαντήσω...... ::) ;D ;D ;D  Δεν τρώω τυρί, βραστό αυγό, σπαράγγια, πράσα, σπανάκι και κρέας καμήλας....... Άααα, και δεν ακούω Πάνκ.... Thanks
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου