Προς το περιεχόμενο

John Petrucci


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δεν κανω μαθηματα εκανα 10 χρονια πιανο απο μουσικη,κιθαρα ειμαι αυτοδιδακτος,επαιζα 2 χρονια σε μαγαζια απο σκυλαδικα μεχρι ροκακια σαν φοιτητης για χαρτζιλικι οποτε δεν μπορω να προσδιορισω το επιπεδο...επισης επαιζα και ντραμς για 6 μηνες παλι σε μαγαζι...

 

πρωτη φορα επαιξα στα 15 μου,τωρα ειμαι27 στα 28...αλλα απο τα 20 ως τα 24-25 επαιζα περιστασιακα λογω ελλειψης χρονου και μελετη καθολου μονο οτι ηξερα ηδη...τωρα εχω αρχισει να μελεταω παλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά μη λέμε ότι δεν έχει συναίσθημα ο γιαννάκης ρε σεις...ακούστε λίγο το wishful thinking και αν δεν δακρύσετε είστε άνιωθοι ρε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακούστε λίγο το wishful thinking και αν δεν δακρύσετε είστε άνιωθοι ρε!

:lol: :lol:

Γιαννιώτικο είναι αυτό πατρίδα??? :lol: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακούστε λίγο το wishful thinking και αν δεν δακρύσετε είστε άνιωθοι ρε!

:lol: :lol:

Γιαννιώτικο είναι αυτό πατρίδα??? :lol: :lol:

 

χαχα, πλάκα-πλάκα από φίλο μου γιαννιώτη το άκουσα πρώτη φορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κανω μαθηματα εκανα 10 χρονια πιανο απο μουσικη' date='κιθαρα ειμαι αυτοδιδακτος,[i']επαιζα 2 χρονια σε μαγαζια απο σκυλαδικα μεχρι ροκακια[/i] σαν φοιτητης για χαρτζιλικι οποτε δεν μπορω να προσδιορισω το επιπεδο...επισης επαιζα και ντραμς για 6 μηνες παλι σε μαγαζι...

πρωτη φορα επαιξα στα 15 μου,τωρα ειμαι27 στα 28...αλλα απο τα 20 ως τα 24-25 επαιζα περιστασιακα λογω ελλειψης χρονου και μελετη καθολου μονο οτι ηξερα ηδη...τωρα εχω αρχισει να μελεταω παλι...

 

3 πουλακια καθονταν οπως το πες...γιατρος ειμαι και

 

σε κανα διμηνο που θα εχω και την επισημη εκδοση καρτας ιατρικου συλλογου πειραια θα στην στειλω αγορινα μου με mail....αλλα ουτως η αλλως εχω συνηθισει να με κατηγορουν γιατι εχω ακριβο αυτοκινητο,γιατι παιρνω ακριβες κιθαρες και δεν συμαζευεται...ειναι το κλασσικο στοιχειο του ελληνα που οτι δεν φτανει...ξερετε παρακατω...

 

Treloagori.........δες το γραμματικο μου μονταζ ......και θα ανακαλυψεις πολλα για τον εαυτο σου......

Και αν γουσταρεις....ναι ειμαι η αλεπου σου.....που τα κανει κρεμασταρια....

Γιατρε μου....Φιλακια...

Βασανισου.....

Οτι και να γραψεις για παρτι μου θα σε αγαπω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο γιαννάκης εντάσσεται στην κατηγορία "Κιθαρίστες Πιρουλίρου" (πήρε το όνομά της από τον χαρακτηριστικό ήχο που κάνουμε με το στόμα μας όταν τραγουδάμε σόλο των εν λόγω οργανοπαικτών :lol: ). Βέβαια, σε αυτό είναι καλός..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή δεν θα σε δυσκόλευε και τόσο ένα σόλο του petrucci; (έχω φίλους-ταλεντάρες-θαυμαστές του petrucci και γνωρίζω από πρώτο χέρι τον βαθμό δυσκoλίας αυτών που παίζει ο petrucci και γενικά οι theater)

 

Δεν είπε κανείς ότι δεν είναι δύσκολα.Το under a glass moon έχει ένα sweep θα πεις εντάξει τι έπαιξε ο άλλος.Αν το δεις όμως νότα νότα και σιγά σιγά το μελετήσεις και πιάσεις μια ταχύτητα αρχική θα δεις ότι τελικά δεν είναι τόσο δύσκολο όσο φαινόταν εξαρχής. :wink:

 

Μας φαίνονται δύσκολα γιατι βαριόμαστε να τα δούμε στα 50bpm και ξενερώνουμε και λέμε "Ε αφού παίζει παπάδες σιγά μην το παίξω" :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου