Προς το περιεχόμενο

John Petrucci


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ σπάζομαι επειδή ο Petrucci μου έφαγε τη γκόμενα.Οικτο!! :lol: :lol: :lol:

 

Ο dimicupo έχει ένα βάναυσο μίσος για οποιονδήποτε παίζει πάνω απο 3 νότες το δευτερόλεπτο :wink:

 

¶σε μας όμως να γουστάρουμε με το Under a glass moon και το Glass prison :D :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο dimicupo έχει ένα βάναυσο μίσος για οποιονδήποτε παίζει πάνω απο 3 νότες το δευτερόλεπτο :wink:

 

Όχι Μπάμπη' date=' έχει μίσος απέναντι σε όποιον παίζει πάνω από 3 νότες το δευτερόλεπτο [b']χρησιμοποιώντας ηλεκτρικό ρεύμα![/b] :wink: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο dimicupo έχει ένα βάναυσο μίσος για οποιονδήποτε παίζει πάνω απο 3 νότες το δευτερόλεπτο :wink:

 

Όχι Μπάμπη' date=' έχει μίσος απέναντι σε όποιον παίζει πάνω από 3 νότες το δευτερόλεπτο [b']χρησιμοποιώντας ηλεκτρικό ρεύμα![/b] :wink: :lol: :lol: :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: αλοίμονο αν πλακωνόμασταν γι αυτά που λέμε ρε......abraxas πιάνεις τον παλμό μου αλλα θα επανορθώσω λέγοντας ότι το far beyond the sun μου αρέσει,ακόμη κι αν είναι κάτι απο παγκανίνι....καλούλης δεν είμαι ????????

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι Μπάμπη' date=' έχει μίσος απέναντι σε όποιον παίζει πάνω από 3 νότες το δευτερόλεπτο [b']χρησιμοποιώντας ηλεκτρικό ρεύμα![/b] :wink: :lol: :lol: :lol:

 

¶ρα technically θα σπάζεται και με έναν μετρονόμο που δουλεύει με ρεύμα στο 250;; Ενώ σε χαμηλότερες ταχύτητες είμαστε ok; Έχω δίκιο dimicupo; :lol: :lol: 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι Μπάμπη' date=' έχει μίσος απέναντι σε όποιον παίζει πάνω από 3 νότες το δευτερόλεπτο [b']χρησιμοποιώντας ηλεκτρικό ρεύμα![/b] :wink: :lol: :lol: :lol:

 

¶ρα technically θα σπάζεται και με έναν μετρονόμο που δουλεύει με ρεύμα στο 250;; Ενώ σε χαμηλότερες ταχύτητες είμαστε ok; Έχω δίκιο dimicupo; :lol: :lol: 8)

 

Ολα αυτά του διαόλου τα εργαλεία είναι....σπαστικά...ρε...μου βγάλατε όνομα και δεν είναι σωστό :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: για τους τιρουλιρου έλεγα,όχι και ότι μπαίνει στη πρίζα,ή για να ανακεφαλαιώσω,όποιος αυτά που παίζει με ρεύμα δεν μπορεί σε ακουστική.....ΣΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΚΑΡΕΚΛΑ!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: αλοίμονο αν πλακωνόμασταν γι αυτά που λέμε ρε......abraxas πιάνεις τον παλμό μου αλλα θα επανορθώσω λέγοντας ότι το far beyond the sun μου αρέσει' date='ακόμη κι αν είναι κάτι απο παγκανίνι....καλούλης δεν είμαι ????????[/quote']

 

Το παλεύεις μπαγάσα... βελτιώνεσαι... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: αλοίμονο αν πλακωνόμασταν γι αυτά που λέμε ρε......abraxas πιάνεις τον παλμό μου αλλα θα επανορθώσω λέγοντας ότι το far beyond the sun μου αρέσει' date='ακόμη κι αν είναι κάτι απο παγκανίνι....καλούλης δεν είμαι ????????[/quote']

 

Το παλεύεις μπαγάσα... βελτιώνεσαι... :P

 

 

 

...είναι που μού'πες δε παίρνω απο λόγια :oops: :oops: :oops:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...είναι που μού'πες δε παίρνω απο λόγια :oops: :oops: :oops:

 

Ε και... έπιασε' date=' δεν έπιασε; :wink: :D[/quote']

 

 

...έπιασε αλλά μη περιμένουμε και...θάμματα :roll:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου