Προς το περιεχόμενο

Dream Theater


nathanlyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εμένα το τραγούδι που έχουν στο μαισπέισ (όπως το λέμε εμείς οι αγγλοσάξονες), όταν μπαίνει στην αρχή ο Labrie μου ακούστηκε σαν τον Hetfield στα 20 του

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 211
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

χεχεχε.οκ,γνωμες ειναι αυτες...:)

παντως μιλαω μονο για το ενα τραγουδι που βαλανε για free download απο το site τους.Δεν εχω ακουσει ολο τον δισκο για να εχω σφαιρικη αποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AAA, για το contant motion λες? Ναι, αυτο βρωμαει απο χιλιομετρα metallica!

Για το train of thought λεω οτι δεν μοιαζει καθολου με metallica:)

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου το ειχαν πει και οι ιδιοι αυτο.!τοτε ειναι που κανανε συναυλιες,ακι παιζανε ολο το master of puppets,και ολο το Number of the beast.και ειχαν πει οτι τους αρεσαι που παιζαν ετσι απλα κοματια,σαν των μεταλλικα,(???)και ευθει!!!Ετσι ειχαν πει οτι θα φτιαξουνε ενα δισκο που θα μοιαζει με μεταλλικα,και θα εχουν πολλες επιροες απο αυτους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To train of thought δεν μοιάζει με metallica?Ακουσε το as I am και μετά μου λες(το πρώτο του album)...αν αυτό δεν σου θυμίζει metallica τότε τι να πω.Αλλά είναι απίστευτοι μουσικοί.Απλά κάποιες φορές τους λείπει η μουσικότητα και στρέφονται μόνο στην τεχνική.

σοι μπορούν κάνουν, όσοι δεν μπορούν κρίνουν...Μάνος Χατζιδάκις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To train of thought δεν μοιάζει με metallica?Ακουσε το as I am και μετά μου λες(το πρώτο του album)...αν αυτό δεν σου θυμίζει metallica τότε τι να πω.

 

Ετσι ακριβως!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι να πω ρε παιδια, εμενα δεν μου θυμιζει metallica!:lol:

 

Bασικα τωρα που το σκεφτομαι ακομα καλυτερα, δεν μου θυμιζει με την ΚΑΜΙΑ metallica :oops:

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δεν σου θυμίζει metallica?Η μελωδία της φωνής που είναι ίδια με Hetfield?Τα riffs που είναι αντεγραμμένα metallica?

σοι μπορούν κάνουν, όσοι δεν μπορούν κρίνουν...Μάνος Χατζιδάκις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου