Προς το περιεχόμενο

Dream Theater


nathanlyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To refrain ειδικα ειναι metallica.Μολις το πρωτοακουσα εγω τουλαχιστον...τουλαχιστον...αυτο σκεφτικα.Ο καθενας μπορει να πιστευει οτι θελει.Και το glass prison...

σοι μπορούν κάνουν, όσοι δεν μπορούν κρίνουν...Μάνος Χατζιδάκις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 211
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν και πραγματικα δεν εχει καποιο νοημα αυτο που κανουμε τωρα:lol:, θα ηθελα να μου πειτε σε ποιο κομματι μεταλλικα μοιαζει. Γιατι στο constant motion(εχω την εντυπωση οτι επαναλαμβανομαι :oops:), καταλαβαινεις κατευθειαν οτι υπαρχει μεταλλικιλα μεσα στο κομματι.

Στο αλλο, δεν βλεπω ουτε καν τεχνοτροπια μεταλλικα. Τι να πω, ειμαι κουφος:O

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, μη στεναχωριέσαι και μην απελπίζεσαι. Μαλλον πατάτα θα είναι κι αυτό από ό,τι έχω ακούσει μέχρι στιγμής. Εμένα μου έχει φύγει η όρεξη να ακούσω dream theater πλέον.

 

Tι να πω.πρεπει να τα μαζευουν σιγα σιγα.

σοι μπορούν κάνουν, όσοι δεν μπορούν κρίνουν...Μάνος Χατζιδάκις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχασα μονο να πω οτι στην περιπτωση του glass prison, η δηλωση που ειχαν κανει ηταν οτι το προγουμενο βραδυ ειχαν παει και ειχανε δει...pantera και θελαν να κανουν ενα κομματι που εχει τετοια ενεργεια.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχασα μονο να πω οτι στην περιπτωση του glass prison' date=' η δηλωση που ειχαν κανει ηταν οτι το προγουμενο βραδυ ειχαν παει και ειχανε δει...pantera και θελαν να κανουν ενα κομματι που εχει τετοια ενεργεια.[/quote']

 

Ναι οντως το ειχα διαβασει αυτο.Στο turbulence εχουν επηρεαστει απο sound garden,pink floyd...

σοι μπορούν κάνουν, όσοι δεν μπορούν κρίνουν...Μάνος Χατζιδάκις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ακούσατε το νέο cd Theater; Τώρα το ακούω και μπορώ να πω ότι μου έχει προκαλέσει μια ευχάριστη έκπληξη

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mέχρι την Παρασκευή θα το έχω σίγουρα στα χέρια μου....Από φίλους μόνο που το άκουσαν μου είπαν ότι σπέρουν....Ίδωμεν

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου