Προς το περιεχόμενο

Converse all wah


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε νομίζω να πρόκειται για προϊόν που έχουν σκοπό να το βγάλουν στην αγορά και μάλιστα με ελπίδες για πωλήσεις. Μου θυμίζει ένα video που είχε ανέβει παλαιότερα εδώ, όπου είχαν βάλει στο πετάλι του γκαζιού ενός αγωνιστικού αυτοκινήτου ένα wah με διπλή λειτουργία, επιτάχυνση και wah.

 

Κ τώρα offtopic 

Αναγνωρίζω επίσης ότι είναι από τα πιο άσχημα παπούτσια (όχι μόνο αυτά / όλα τα sneakers).

Φίλε Λάκη, από τις αναρτήσεις σου και από διάφορα video θεωρώ ότι η αισθητική σου σε θέματα fashion, design κ.α. είναι αξιόλογη. Τα allstar τα θεωρώ κι εγώ το πιο άσχημο και γενικά fail παπούτσι, όμως όλα τα sneakers; Τι θα πρότεινες για casual ντύσιμο με blue jean και t-shirt;

(δεν αστειεύομαι ρωτάω σοβαρά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τι θα πρότεινες για casual ντύσιμο με blue jean και t-shirt;

 

Για τον Λάκη δεν υπάρχει η έννοια casual ντύσιμο. Blue jeans; T-shirt; Très banal. ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sneakers φορανε οι κατω των 14 και οι  αθλητες καθως και οσοι ασχολουνται με τα σπορ αλλα ΜΟΝΟ την ωρα που ασχολουνται με τα σπορ.

 

Η χρηση sneakers,σαγιοναρας & ΚΟΝΤΟΒΡΑΚΙΟΥ (παντως τυπου) σε ΑΣΤΙΚΟ περιβαλλον  για ΟΛΟΥΣ ανθρωπες  θα επρεπε να ΠΟΙΝΙΚΟ αδικημα τιμωρουμενο απο ΠΟΛΥΕΤΗ καθειρξη και ΔΙΑ ΒΙΟΥ στερηση των πολιτικων δικαιωματων.... ;D

 

Τι θα πρότεινες για casual ντύσιμο με blue jean και t-shirt;

 

Μποτες,αρβυλα,Camber & ενα καρο αλλο παπουτσια.....blue jean & sneaker φορανε μονοι οι Rednecks οταν πανε για ψωνια το Wallmart... ;D ;D ;D (μαλιστα βανουν και το t-shirt ΜΕΣΑ απο το παντελονι με λεπτυ υφασματινη ζωνη  ;D...και φυσικα φορανε ΑΣΠΡΕΣ καλτσες  ;D) 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Λάκη δεν υπάρχει η έννοια casual ντύσιμο. Blue jeans; T-shirt; Très banal. ;D

Κ όμως σε ένα απ' τα τελευταία του video είχε τέτοιο ντύσιμο, χωρίς όμως να φαίνονται τα παπούτσια. Άρα τι παπούτσια ενδείκνυνται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Snickers φορανε οι κατω των 14 και οι  αθλητες καθως και οσοι ασχολουνται με τα σπορ αλλα ΜΟΝΟ την ωρα που ασχολουνται με τα σπορ.

Νομίζω ότι πρέπει να επαναπροσδιορίσουμε την έννοια sneakers.

Στο μυαλό μου sneakers είναι αυτά τα asics (ή άλλα αντίστοιχα) και σε καμία περίπτωση τα nike

Αν κάνω λάθος παρακαλώ διορθώστε με

mens-sneakers-2016-best-casual-running-sneakers-2017.jpg.7e14600252d0db1f11c2c4f924f0828c.jpg

best-selling-sneakers-2016-blue-mirror-foamposite_ojdbaf.jpg.5a6bf6579c8d67c40005087aa42c759f.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολύεστε αμφότεροι. Η έννοια sneaker είναι κάτι πολύ πιο σημαντικό απ' αυτό που αντιλαμβάνεστε (SF και LK). Π.χ. τo 72-10 που έβαλα πρίν κόστιζε 220 ευρώ, εξαντλήθηκε την ημέρα που κυκλοφόρησε (και στην Ελλάδα) και τώρα, μόλις 6 μήνες μετά την κυκλοφορία του κοστίζει κατά μέσο όρο 280-300 ευρώ. 

 

 

Τα sneakers, ειδκά τα Jordans, είναι κουλτούρα, δεν είναι απλά παπούτσια.

 

Νομίζω ότι πρέπει να επαναπροσδιορίσουμε την έννοια sneakers.

Στο μυαλό μου sneakers είναι αυτά τα asics (ή άλλα αντίστοιχα) και σε καμία περίπτωση τα nike

Αν κάνω λάθος παρακαλώ διορθώστε με

 

Αυτο

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

Κ τώρα offtopic  Φίλε Λάκη, από τις αναρτήσεις σου και από διάφορα video θεωρώ ότι η αισθητική σου σε θέματα fashion, design κ.α. είναι αξιόλογη. Τα allstar τα θεωρώ κι εγώ το πιο άσχημο και γενικά fail παπούτσι, όμως όλα τα sneakers; Τι θα πρότεινες για casual ντύσιμο με blue jean και t-shirt;

(δεν αστειεύομαι ρωτάω σοβαρά)

 

To jean, δεν είναι πρόβλημα. Μπορείς να κάνεις άπηρα πράγματα. Το t-shirt με δεσμευει. ;D ;D ;D

To MONO που μπορώ να σκεφτώ πρόχειρα είναι κάτι σε....desert boots.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To jean, δεν είναι πρόβλημα. Μπορείς να κάνεις άπηρα πράγματα. Το t-shirt με δεσμευει. ;D ;D ;D

To MONO που μπορώ να σκεφτώ πρόχειρα είναι κάτι σε....desert boots.

 

T-shirt με μπότες και καλοκαίρι 35+ βαθμών κάτι μου λέει πως δεν πάνε μαζί :)

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Τα sneakers, ειδκά τα Jordans, είναι κουλτούρα, δεν είναι απλά παπούτσια.

 

 

 

Είναι, Και μάλιστα πολλά (sneakers) είναι και συλλεκτικά και πανάκριβα.

Είτε είναι vans...είτε converse....είτε.....

Still Διαφωνώ  ;D ;D ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

T-shirt με μπότες και καλοκαίρι 35+ βαθμών κάτι μου λέει πως δεν πάνε μαζί :)

 

Τα desert boots....είναι αμιγώς καλοκαιρινά  ;)

 

http://www.fashionbeans.com/2013/wearing-desert-boots-in-summer/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου