Προς το περιεχόμενο

Converse all wah


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

@ekim

 

Αν κατάλαβα καλά, είσαι σε παραθαλάσσιο  μέρος;

 

Αν ναι, δεν είναι κακό chinos που λες ακόμα και με  flip flops δερμάτινα π.χ.

Εσπαντρίγιες φοράς; Εγώ όχι;  ;D ;D (αν ήμουν σε παραθαλάσιο μέρος, θα φορούσα).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Γενικά το αντρικό παπούτσι , έχει θέμα το καλοκαίρι,

Εκεί θέλω να καταλήξω. Όταν φοράς κουστούμια ή γενικά λίγο πιο καλό ντύσιμο, έχεις safe επιλογές. Στο casual όμως τι κάνουμε; Εκεί πιστεύω ότι τα sneakers είναι σχεδόν μονόδρομος.

Νιώθω ότι πρέπει να προχωρήσω απ' αυτά κ δεν ξέρω που να στραφώ. Btw τα desert boots όσο τα βλέπω, τα συνηθίζω και μου κάθονται, βρε λες;

 

Ναι σε παραθαλάσσιο. leather flip flops είναι classic επιλογή.

Εσπαντρίγιες να σου πω την αλήθεια δεν φοράω. Δυστυχώς δεν μου κάθονται καλά στο μάτι.

Πιο πολύ με πείθεις με desert παρά με αυτές

Anyway, thanks a lot για τις προτάσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι λίγο δύσπιστος ως προς την άνεση του συγκεκριμένου

 

Να μην εισαι,το κατασκευαζει η εταιρεια που φτιαχνει ΟΛΑ τα επαγγελματικα παπουτσια ΜΠΑΛΕΤΟΥ...οποτε πιο ανετο ΔΕΝ υπαρχει... ;) 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Να μην εισαι,το κατασκευαζει η εταιρεια που φτιαχνει ΟΛΑ τα επαγγελματικα παπουτσια ΜΠΑΛΕΤΟΥ...οποτε πιο ανετο ΔΕΝ υπαρχει... ;)

 

Όλα σχετικά είναι.

Έχω πάρει το adidas st....και ήταν τόσο βαρύ, που δεν μπόρεσα να το βάλω, ούτε για περίπατο.

Έχω brogue με το οποίο τρέχω και μαραθώνιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το να τριγυρναω σαν το ΡΟΜΠΟΚΟΠ μεσα στην Αθηνα....καλυτερα θα ειναι... ;D ;D

 

Σου δινω μια τελευταια ευκαιρια...το πλεον ανετο παπουτσι ολων των εποχων

 

http://www.repetto.com/en/repetto-mythics

 

και θα εχεις και καλη παρεα

 

Ομολογουμένως το συγκεκριμένο παπούτσι είναι στυλιστικά για λίγους. Ακόμα κι εγώ που θεωρώ τον εαυτό μου sneakerhead αυτό το παπούτσι δεν θα το φόραγα.

 

Παρόλ' αυτά μπορώ να σου εγγυηθώ πως τα παπούτσια που μπορώ να σου προτείνω είναι τα πιο άνετα που έχεις φορέσει ποτέ σου. Το "περπατάω στα σύννεφα" ισχύει. Trust me.

 

Παρόλ' αυτά προφανώς και δεν μπορείς να φορέσεις sneakers σε κάθε περίσταση (το κέρατό μου μέσα). :P

 

Παρεμπιπτόντως

 

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο τσιμπημενο σε τιμη αλλα αν γουσταρεις  το φορας και παραλια (ερημικη κατα προτιμηση) ακουγοντας το "λουλουδι της ερημου"....δε ΓΚαταλαβαινουν τιποτα...

salomon-quest-4d-forces-boots-tan.thumb.jpg.7884293ffb8769c0cf2ec121445dba86.jpg

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου