Προς το περιεχόμενο

Converse all wah


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Still Διαφωνώ  ;D ;D ;D ;D

 

Γι' αυτό και σε απέλυσα. Πέρνα απ' το λογιστήριο να σου δώσω κουπόνια για το Foot lockers. ;D

 

Τα desert boots....είναι αμιγώς καλοκαιρινά  ;)

 

Whatever. Δεν μιλάω σε πρώην υπαλλήλους. ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Νομίζω θα συμφωνήσω με octapus στο θέμα ζέστη. Επίσης αναρωτιέμαι πόσο άνετα κ μαλακά είναι στο περπάτημα.

Κάτι τέτοιο είναι accepted κυρίως για φθινόπωρο-χειμώνα;

[ftp=ftp://www.cosmossport.gr/cosmos/en/Product/108001312115400/asics-aaron-mt-hl531-7171u.html]http://www.cosmossport.gr/cosmos/en/Product/108001312115400/asics-aaron-mt-hl531-7171u.html[/ftp]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε fusiongtr εσύ μπορεί να το διακωμωδείς, όμως εγώ το βλέπω σχεδόν καθημερινά λόγω τόπου κατοικίας κ δεν χωνεύεται με τίποτα

Πώς να το αντέξεις?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω θα συμφωνήσω με octapus στο θέμα ζέστη. Επίσης αναρωτιέμαι πόσο άνετα κ μαλακά είναι στο περπάτημα.

Κάτι τέτοιο είναι accepted κυρίως για φθινόπωρο-χειμώνα;

 

Όποιος δεν έχει περπατήσει με παπούτσι που έχει full length zoom air unit απλά δεν έχει βιώσει πραγματικά μαλακό και άνετο περπάτημα. Μια φορά πήγα να δοκιμάσω ένα ζευγάρι oxfords (απ' αυτά με την επίπεδη σόλα, όχι αυτά με την λαστιχένια που έχει και λίγο traction (άλλο θέμα κι αυτό)) και νόμιζα ότι πήγα πάλι φαντάρος και μου έδωσαν αρβύλες.

 

Τα sneakers, τα καλά sneakers, είναι το δώρο που μπορείτε να κάνετε στα πέλματά σας (Θα μου πεις παίζουν και οι εσωτερικοί ανατομικοί πάτοι αλλά τότε θα πρέπει να τους υπολογίζεις για όταν επιλέγεις μέγεθος).

 

Και ναι, στο noiz μιλάμε και για παπούτσια.  ;D

Στο επόμενο επεισόδιο. Polos, business casual ή σκέτο casual;

;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

T-shirt με μπότες και καλοκαίρι 35+ βαθμών κάτι μου λέει πως δεν πάνε μαζί :)

 

Χαθηκαν τα camper-ακια?  ;D

 

2534_mens-camper-pelotas_157_detail.jpg

 

http://www.camper.com/en_GR

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαθηκαν τα camper-ακια?  ;D

 

Πιο άνοστο και αδιάφορο παπούτσι δεν παίζει. Είναι σαν να έχεις κόψει τα πόδια σου αφού άπαξ και τα φορέσεις κανείς δεν πρόκειται να τα προσέχει, τα πόδια σου θα είναι πρακτικά αόρατα. ;D

 

Βάλε κι ένα υφασμάτινο παντελόνι μαζί με ένα ριγέ polo και θα μοιάζεις με συνταξιούχο που πάει στο καφενείο για πρέφα. ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν να είπε η converse "έχω πανάκριβα παπούτσια που χαλάνε σε 3 μήνες ή σε 1 βροχή, δεν τους βάζω και ένα ευαίσθητο κύκλωμα μέσα?"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου