Προς το περιεχόμενο

Μια "θεσμική" τοποθέτηση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ασχετως αν φαίνεται ότι διαφωνώ, θα συμφωνήσω σε ένα:

ότι σε όλα τα φόρα η διαχείριση είναι το πιό δύσκολο (στην Ελλάδα ακόμα χειρότερα) και οι διαχειριστές δεν μπορούν να είναι πάνω 7/24.

Συνεπώς η διαχείριση είναι κάτι που σερβίρεται κρύο.

Στο μεταξύ μπορεί να έχει γίνει της πόπης.

 

Από εκεί και πέρα, αν κάποιος θέλει (ως διαχειριστής) να κάνει τη δουλειά του εύκολη κόβει με μαχαίρι, πολιτικά, θρησκευτικά, ποδοσφαιρικά, οπαδικά γενικώς....(εκτός αν είναι φεντερικά, γκιμπσονικά, μαρσαλικά κλπ)

 

και όταν λέμε κόβει εννοούμε και μένα, και τον χκξ875891 και τον χ mod, και αυτόν που γράφτηκε χτες και αυτόν που γράφτηκε χτες πριν 10 χρόνια και έχει 10000 ποστς.

 

δυστυχώς...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 138
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Έκτωρα, όπως καταλαβαίνεις, η σχέση μας δεν μπορεί να προχωρήσει. Πρέπει να χωρίσουμε, δεν κάνουμε μαζί.

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

 

κ. Μεθενίτη, ήμουν παραπάνω από σαφής στις απόψεις και τα παράπονά μου, ένα post πιο πάνω:

 

 

κ. Έκτορα...

 

Θα μπορούσα να σε παραπέμψω και εγω να ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ τι έγραψα παραπάνω.

Θα ήταν όμως μάταιο. Έχεις "δίκιο", είσαι έμπειρος και θεωρείς αναφέρετο δικαίωμα σου να μας προσβάλεις κατάμουτρα και να το υπομένουμε. :police:

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύριε Έκτορα... κάτι,

 

Θα μπορούσα να σε παραπέμψω και εγω να ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ τι έγραψα παραπάνω.

Θα ήταν όμως μάταιο. Έχεις "δίκιο", είσαι έμπειρος και θεωρείς αναφέρετο δικαίωμα σου να μας προσβάλεις κατάμουτρα και να το υπομένουμε. :police:

 

 

Δεν ήταν στην πρόθεσή μου να προσβάλω κανέναν, αν και καταλαβαίνω το πρίσμα κάτω από το οποίο τα εκλαμβάνετε τα posts μου ως μειωτικά. Απολογούμαι αν ο τόνος μου ήταν έντονος. Δεν επιθυμώ ούτε να μειώσω κανέναν ούτε να κουνήσω το δάκτυλο σε κανέναν. Να κάνω το noiz καλύτερο προσπαθώ. Ανεπιτυχώς, αλλά, δε βαριέσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

 

Δεν ήταν στην πρόθεσή μου να προσβάλω κανέναν, αν και καταλαβαίνω το πρίσμα κάτω από το οποίο τα εκλαμβάνετε τα posts μου ως μειωτικά. Απολογούμαι αν ο τόνος μου ήταν έντονος. Δεν επιθυμώ ούτε να μειώσω κανέναν ούτε να κουνήσω το δάκτυλο σε κανέναν. Να κάνω το noiz καλύτερο προσπαθώ. Ανεπιτυχώς, αλλά, δε βαριέσαι.

To bold δικό μου.

 

Ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι προσπαθείς να έχεις τον τελευταίο "πάνω" λόγο. Ή τουλάχιστον έτσι μου φαίνεται εμένα.

 

ΥΓ. Είμαι Γιάννενα με τα παιδιά μου και απείχα από τα πάντα. Συγνώμη για την αποχή μου... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα άρθρο που είχα διαβάσει πιο παλιά σε άλλο σάητ που αφορά το moderation και τη δουλειά που κάνει ο εκάστοτε moderator και έψαξα να το βρω λόγω της παρούσας συζήτησης. Όποιος έχει χρόνο ας ρίξει ένα βλέφαρο

 

Η σκοτεινή πλευρά των διαγραμμένων σχολίων της LIFO | Mικροπράγματα | ΘΕΜΑΤΑ | LiFO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αν δεν μιλήσει ο LK, εγώ δεν πιστεύω τίποτα. :)

 

Πού είναι κύριοι το moderation?

 

Έχω ήδη 7 λεπτά που ρώτησα. :(

 

Καλά να πάθεις, ήθελα να "πατησω" συμφωνω, αλλά επειδή βιαζόμουν μην αργήσω κι άλλο (επειδή με άγχωσες)  πάτησα κατα λαθος το "διαφωνώ"  από το κινητό  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ήμουνα νιος και γέρασα...

ξαναζεσταμένη σούπα που πια δεν με χορταίνει...

 

αντανακλαστική επιθετική άμυνα σκεπτόμενων ανθρώπων απέναντι σε μια μορφή εξουσίας... από την άλλη αμηχανία ομοίων όταν βρεθούν (κατ ανάγκην) απέναντι αλλά που... σε απέναντι όχθη χωρίς ποτάμι ανάμεσα?... :-*

 

η γνώμη μου σταθερή όλα μου τα χρόνια εδώ... ένας καλός κομπρέσορας για την τιθάσευση της δυναμικής μιας κατά κανόνα δημιουργικής (στη βάση της καλής πρόθεσης) κουβέντας και ένα brickwall limiter σε επίμονα τσογλανοειδή peaks που εμφανίζονται ενίοτε (και σε αυτή δεν υπάρχουν)...

 

εύκολάκι?.. αμ δε... όσο κι αν δείχνει έξω από τον χορό...

 

γι αυτό πια, παρακολουθώντας ανάλογες συζητήσεις δεν συμμετέχω πάντα και καταλήγω σε ανέξοδα αποφθεγματάκια στο fb (με την ουρά μου απόξω?... ναι αλλά μαδημένη)...  8)  :)

 

στη συνεχή μάχη με το ΕΓΩ σου, έχε τους άλλους σύμμαχους όχι εχθρούς...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου