Προς το περιεχόμενο

Επιτέλους, μου κάηκε το λάπτοπ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

καλορίζικον μαι σαν(σαιν)...

ελπίζω τώρα οι "ευκολιές" να μην περιορίσουν τις "υπερβατικές δημιουργίες"... :D

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεμιστηρα πήρες για το νεο λαπτοπ....;

  Το ενσωματωμένο ανεμιστηράκι που βγάζει τον ζεστό αέρα από τις γρίλιες χάλασε και δεν γυρνούσε..... υπερθερμάνθηκε το λάπτοπ και κάηκαν τα σωθικά του....

Βάση με ανεμιστήρα δεν πήρα ακόμα, αλλά καλοκαίρι έρχεται θα πάρω!               

  Γεώργιε, Πατέρα και Στράτε...... :-* :-* :-*   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην πω τι εχω εγω δηλαδή. ... :)

  Χειρότερο από το πρώην μου...;  :o  Είναι δυνατόν αυτό....;  :o  Πάντως, χωρίς πλάκα, 9 χρόνια με κράτησε συντροφιά, τα τελευταία 6 με μουσικές παραγωγές, οπότε ζοριζόταν αρκετά και δεν έκανε κιχ το λαπτάκι μου. HP.......= εγγύηση!  Τώρα με το Lenovo δεν ξέρω... ::)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HP.......= εγγύηση!

Mr Fotis thank you very much.

We would like to give you our top notch laptop for free, and hire you as an endorser, but we can only pay you 2.500$ per month.

 

Please contact us if you are interested.

 

The HP Team.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Χειρότερος από τον πρώην μου...;  :o  Είναι δυνατόν αυτό....;  :o  Πάντως, χωρίς πλάκα, 9 χρόνια με κράτησε συντροφιά, τα τελευταία 6 ζοριζόταν αρκετά και δεν έκανε κιχ

Αυτοί είναι γκόμενοι.

Και τον λες και χειρότερο. :o

Τυχεράκια. ;D ;D ;D

Αν έκανε κιχ και το μάθαινε η πόντια .... :-X

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mr Fotis thank you very much.

We would like to give you our top notch laptop for free,

Please contact us if you are interested.

 

The HP Team.

  Κάτι σε Mac παίζει Mr HP....?  ::)  γιατί όσο κι αν έψαξα στο νετ, δεν βρήκα κάτι καλύτερο από αυτό : http://www.skroutz.gr/s/9090534/HP-ZBook-17-G3-Mobile-i7-6820HQ-16GB-256GB-Quadro-M3000M-FHD-W7.html από την εταιρία σας..... :P 

Αυτοί είναι γκόμενοι.

Και τον λες και χειρότερο. :o

Τυχεράκια. ;D ;D ;D

Αν έκανε κιχ και το μάθαινε η πόντια .... :-X

 

 

  Μ' έδωσες στεγνά Φιούζιε..... :-[ :-X O0
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Χειρότερο από το πρώην μου...;  :o  Είναι δυνατόν αυτό....;  :o  Πάντως, χωρίς πλάκα, 9 χρόνια με κράτησε συντροφιά, τα τελευταία 6 με μουσικές παραγωγές, οπότε ζοριζόταν αρκετά και δεν έκανε κιχ το λαπτάκι μου. HP.......= εγγύηση!  Τώρα με το Lenovo δεν ξέρω... ::)

έχω ένα ταπεινό atom (βασικά ήταν ένα πρωην media player με linux που ένας φίλος μου του πέρασε 7άρια και μου το έδωσε για να το κάνω music server...) Τουλάχιστον δεν έχει ανεμιστήρα για να χαλάσει από εκεί.

 

περιμένω κι εγώ την ώρα να πάρω κάτι πιό βολικό....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου