Προς το περιεχόμενο

TAO Guitars


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα καλό ερώτημα είναι, αν τα'χατε (τα'χατε όμως, τζόκερ δισεκατομμύρια τα'χατε), θα αγοράζατε μια τέτοια; Κι αν ναι, θα την παίζατε έτσι χαλαρά ή σε βιτρίνα plexiglass και μπιμπελό μου μπίιιιμπελό μου στο σαλόνι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Ένα καλό ερώτημα είναι, αν τα'χατε (τα'χατε όμως, τζόκερ δισεκατομμύρια τα'χατε), θα αγοράζατε μια τέτοια; Κι αν ναι, θα την παίζατε έτσι χαλαρά ή σε βιτρίνα plexiglass και μπιμπελό μου μπίιιιμπελό μου στο σαλόνι;

Ούτε για πλάκα δεν θα την αγόραζα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα ρε παιδια ΔΕΝ μου αρεσουν οι συγκεκριμενες κιθαρες γιατι παραειναι μοντερνες για τα δικα μου γουστα.Αναγνωριζω δε τις απιστευτες εργατοωρες που χρειαστηκαν για να φτιαχτουν και το οτι ειναι πραγματικα κατι διαφορετικο....(απλα ειναι φτιαγμενες γι αυτους που ψαχνουν και αυτο το κατι διαφορετικο)Εγω  ειμαι ακομα ο τυπος που θα πιει ΑΜΣΤΕΛ ΚΟΥΤΑΚΙ αντι για Pouts-frain-klainmeiner και που του αρεσουν τα μακαρονια με κιμα αντι για μια  ΑΜΑΤΡΙΤΣΙΑΝΑ!Για τιμες βεβαια δεν συζητω καθολου αφου εγω κοστολογω μια squier affinity των 250 euros που εχω τουλαχιστον...500 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΑΚΑΤΕΒΑΤΑ μιας που την εχω φτιαξει μαζι με τον γερο μου...οποτε η οποια κουβεντα για ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΕΣ αξιες και value for money σε κιθαρες παει περιπατο...χρονια τωρα!!!Respect but...its not my type...i ll stick to this....

1471278196_loskjlhgsklfdjngm.thumb.jpg.b60e40fccfdef5746a7a9afb1f638568.jpg

795014748_sldkjbsb.thumb.JPG.9670af1f9ad88a231a80fc2ae979ca6b.JPG

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου