Προς το περιεχόμενο

Το format mp3 πλησιάζει στο τέλος του (;)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά, ψυχραιμία!

Όλα καλά! Όλα ανθηρά!

Ήταν πολύ καλή συζήτηση και βγήκαν ωραία συμπεράσματα (τουλάχιστον όπως το βλέπω εγώ).

Στα forums παγκοσμίως γίνονται διάφορες παρεξηγήσεις γιατί τα γραπτά δε δείχνουν το ΥΦΟΣ κάποιου όταν γράφει (λέει) κάτι. Συμβαίνουν αυτά.

Είναι κρίμα να ξεφεύγει το πράγμα...

Και ο npap και ο trolley έχουν πολύ μεγάλες γνώσεις σε λίγο διαφορετικά πεδία όμως.. Σημασία έχει ότι είναι πρόθυμοι να τις μοιραστούνε..

Βέβαια, καμιά φορά μπλέκουν λίγο τα πράγματα, αλλά δεν χρειάζεται...

 

 

 

🔇🔇🔇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 120
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ένα ακόμα μέλος του Νόιζ και μάλιστα από τα παλαιότερα και ίσως με την μεγαλύτερη συνεισφορά στο forum στα της ηχοληψίας κι όχι μόνο...., είναι έτοιμο να τα βροντήξει κάτω!  Κρίμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα ακόμα μέλος του Νόιζ και μάλιστα από τα παλαιότερα και ίσως με την μεγαλύτερη συνεισφορά στο forum στα της ηχοληψίας κι όχι μόνο...., είναι έτοιμο να τα βροντήξει κάτω!  Κρίμα!

Μάλλον χρειάζονται και οι 2 διακοπές και όταν επιστρέψουν μες στη φρεσκαδούρα όλα αυτα θα έχουν ξεχαστεί  :D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον χρειάζονται και οι 2 διακοπές και όταν επιστρέψουν μες στη φρεσκαδούρα όλα αυτα θα έχουν ξεχαστεί  :D

  Ό trolley από διακοπές έρχεται...... ::) :-X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μ αρέσετε και με απογοητεύετε τα μάλα ρε φίλοι(?)....

ασχέτως θέματος και σοβαρότητος του, δηλαδή μπορεί ο καθένας να βγαίνει και να συκοφαντεί για "μεθοδεύσεις" και "πλαστά αρχεία" και "σκοτεινές προθέσεις" αναπόδεικτα έτσι επειδή του καύλωσε?

 

ακόμα και να αμφιβάλλατε στο πμ μου δεν ΒΛΕΠΩ ΟΜΩΣ κανένα αίτημα να ΣΤΕΙΛΩ το ΑΡΧΕΙΟ που επαληθεύει τα λεγόμενά μου...

 

και βγήκα και "δαρμένος" που ΑΝΤΕΔΡΑΣΑ στην συκοφαντία του καραγκιόζη?...

 

ευχαριστώ για την στήριξη των υπολοίπων... εκτός αν είναι της ιδίας αντίληψης ότι το "έστησα" όλο αυτό για να μου πουν και τον λόγο...

 

τι να πω ρε... με απογοητεύετε... εντάξει στα @@ σας αλλά όχι στα δικά μου...

κρίμα ρε.. κρίμα...

 

Μα δεν έχουν κανένα λόγο να σου ζητήσουν το αρχείο. Μέσα στη θολούρα σου, ακόμη δεν έχεις καταλάβει ότι δεν αμφισβητεί κανείς αυτά που γράφεις. Σε πιστεύουν και σε πιστεύω.

 

Είσαι σε τόσο κουκουρούκου ψυχολογία που τώρα κατηγορείς τους ανθρώπους ότι στα @@@ τους, επειδή σε εμπιστεύονται. Μέσα σε όλα αυτά, το ότι επιμένεις να με βρίζεις το αποδίδω στον μάλλον υψηλό λογαριασμό από το σουπερμαρκετ.

 

@cigaret13

Μην κάνεις το λάθος να νομίσεις ότι η ασυλία που απολαμβάνει ο Νίκε, επεκτείνεται και σε ΄σένα. Αν έχεις να πεις κάτι συγκεκριμένο, παρακαλώ να το πεις, αλλιώς πήγαινε σινεμά (έχει λιγότερη ζέστη).

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που ξέρω είναι έχω πήξει να τρώω στη μάπα στις καινούργιες σοδειές μουσικής ατάλαντους "τραγουδιστές" που επειδή η φωνή τους είναι πιο φάλτσα και από τη ντουντούκα του "κοκκινόχωμα, καστανόχωμα, σκινόχωμα", το έχουν ρίξει στο "ραπάρισμα" με κάτι στοίχους να τραβάς τα βυζιά σου και να κατεβάζουν γάλα, που κανονικά το μόνο που έπρεπε να κάνουν είναι να τελαλούν στο μπερντέ του καραγκιόζη για τον πολυχρονεμένο μας πασά.

 

Καθίστε εσείς να τσακώνεστε για το πιο φορμάτ είναι καταλληλότερο για να ξεφορτώσουμε τη χωματερή της μουσικής, μην τυχόν και χάσουμε το περιεχόμενο στα 19 kHz και δεν διατηρήσουμε την πιστότητα της στρούγκας.

 

 

Μπααα.. το κομμάτι που έβαλε ο npap ήταν καλύτερο από το μέσο όρο που περιγράφεις. Όπως και αν έχει, καλοί δίσκοι βγαίνουν κάθε μήνα σε σχεδόν όλα τα είδη. Οπότε το θέμα θα είναι πάντοτε επίκαιρο.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

@cigaret13

Μην κάνεις το λάθος να νομίσεις ότι η ασυλία που απολαμβάνει ο Νίκε, επεκτείνεται και σε ΄σένα.

 

 

>:D

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@cigaret13

Μην κάνεις το λάθος να νομίσεις ότι η ασυλία που απολαμβάνει ο Νίκε, επεκτείνεται και σε ΄σένα. Αν έχεις να πεις κάτι συγκεκριμένο παρακαλώ να το πεις, αλλιώς πήγαινε σινεμά (έχει λιγότερη ζέστη).

  Δηλαδή τι θα μου κάνεις; Ν'αρχίσω να φοβάμαι;    Άσε trolley, το ποιός είσαι και  το τι είσαι εδώ μέσα είναι πλέον γνωστό....!  Όσο για την συνεισφορά σου, μπαρμπούτσαλα! 

  Όλα αυτά βέβαια, εννοείτε, φιλικά.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

>:D

 

Ε, ναι ρε Βαρτάνης... ο άνθρωπος έχει και άποψη για το αν γύρισα από διακοπές.

Θα σου άρεσε εσένα να γράψω ότι έχεις πιει πέντε μπύρες σήμερα;

 

(ναι, ακριβώς, δεν μπορώ να το ξέρω και δεν με αφορά).

 

 

@cigaret13

Η απάντηση σε αυτό που ρώτησες είναι ακριβώς από πάνω.

Για τη συνεισφορά μου... δεν είναι στο επίπεδο που νομίζεις εσύ, αλλά όπως σου είπα ήδη, δεν μπορείς να την ξέρεις ΚΑΙ δεν σε αφορά. Το "φιλικά" κράτα το για τους φίλους σου, δεν είμαι ανήλικο.

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου