Προς το περιεχόμενο

Crate CPB150 Powerblock


Pakos69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπέρα, έψαξα στο forum σχετικά με τον CRATE CPB150 POWERBLOCK. Αλλά δυστυχώς δεν βρήκα καμιά ικανοποιητική απάντηση.

 

Γι' αυτό άμα έχει κανείς την καλοσύνη ας με διαφωτίσει με το τι παίζει με αυτον τον και άμα μπορείς να παίξεις live με συγκρότημα και να ακούγεσαι.

Είδος μουσικής www.myspace.com/totalriot2006 μιλάμε δλδ για hardcore καταστάσεις. Συναυλιακοί χόροι:Rodeo, An, Underworld, Gagarin(?)

 

Παρακαλώ μην μου στείλετε links για να δω τι λέει το manual, τα έχω διαβάσει...μόνο όσοι έχουν προσωπική εμπειρία..

 

thnx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλώ μην μου στείλετε links για να δω τι λέει το manual, τα έχω διαβάσει...μόνο όσοι έχουν προσωπική εμπειρία..

 

ναι το 'χω διαβάσει αυτό...κάποιον που να τον έχει ακούσει και να μπορεί να το επιβεβαιώσει???????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το στυλ μουσικης που λες οτι σε ενδιαφερει ειναι OK...

 

ΑΛΛΑ->(τον ειχα για 6 μηνες και τον πουλησα)

 

1) προσφερει ΠΟΛΥ δυνατη ενταση.(αναλογα με το ηχειο βεβαια)

2) για μενα η ποιοτητα του ειναι 3 με αριστα το 10.αυτος ηταν και ο βασικος λογος που τον σκοτωσα κυριολεκτικα.ουτε για back up δεν ηθελα να τον κρατησω.

 

NOT RECOMENDED !

 

my 2 cents :wink:

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thnx panagiotis "amott"...xm αρκετά sepultura αλλά θα έλεγα οτι περισσότερο μοιάζει με soulfly ή ektomorf...βασικά λέμε να ανεβάσουμε σε καμιά βδομάδα και άλλα 2 τραγούδια όπου το ένα είναι διασκευή στο Set Me Free των Ektomorf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλώ μην μου στείλετε links για να δω τι λέει το manual' date=' τα έχω διαβάσει...μόνο όσοι έχουν προσωπική εμπειρία..[/b']

 

ναι το 'χω διαβάσει αυτό...κάποιον που να τον έχει ακούσει και να μπορεί να το επιβεβαιώσει???????

 

δεν σου έστειλα λινκ προς μανουαλ αλλα "προσωπική εμπειρία" όπως ζήτησες, απλά όχι δικιά μου :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου