Προς το περιεχόμενο

Serj Tankian's 7 Notes Challenge, Accepted-pipityri


pipityri

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μη μου το θυμίζεις!!! αααααααααρρργκγκγγκγγκγρρρρρρ

 

;D

 

 

aaarrrgghhhhhhhhhh!!!!!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Με τις περιγραφές που διάβασα, το περίμενα πολύ πιο δύσπεπτο. Ευτυχώς έκανα λάθος, και μάλιστα το άκουσα κάμποσες φορές.  Μπράβο στον συνθέτη, μπράβο και στον cos_dr, τέτοιο ωραίο σε αυτό το στυλ δεν έχουμε ξανακούσει στο noiz. (του Nikolas τα κομάτια είναι άλλο στυλ).

 

:) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μην υπάρχει παρεξήγηση, δεν έχω καμία σχέση με τη σύνθεση και την εκτέλεση του κομματιού, το μόνο που ασχολήθηκα με χαρά και θα το έκανα για οποιοδήποτε ενεργό μέλος του noiz και όχι μόνο στο πλαίσιο της μουσικής αλληλεγύης, εφόσων μου ζητήθηκε,  ήταν να προσφέρω ήχους που κατέχω στη συλλογή μου και δυστυχώς δεν κατάφερα να ξεπεράσω ένα τεχνικό πρόβλημα.

 

Δεν πιστεύω πως μου αξίζουν ιδιαίτερα μπράβο στην συγκεκριμένη περίπτωση, πιστεύω πως σαν παρέα που είμαστε ο καθένας θα έκανε το ίδιο για να βοηθήσει τον άλλο. Ε? Και έτσι να μην είνα ακριβώς, εγώ λέω πως είναι έτσι, εντάξει? Έγω τι λέω! χαχαχαχαχαχαχαχα

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Guru

Το ξεθάβω για να σας πω πως σήμερα ανακοινώθηκαν οι νικητές του διαγωνισμού. Το βραβείο το μοιράστηκαν δύο κομμάτια, τα οποία μπορείτε να τα ακούσετε εδώ https://www.7notesexperiment.com/ . Μπορείτε επίσεις να ακούσετε και πολλά άλλα κομμάτια που επιλέχθηκαν από έναν αρκετά μεγάλο αριθμό συμμετοχών-πάνω από 2000-ανάμεσα τους και το In the Rain... :) Υπάρχουν κι άλλες ελληνικές συμμετοχές που διακρίθηκαν και γενικώς είναι ενδιαφέρον το πόσο διαφορετικά πράγματα έγιναν από μία κοινή αφετηρία.

 

Ευχαριστώ όλους τους φίλους για το ενδιαφέρον και τις ευχές. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου