Προς το περιεχόμενο

ZAGER guitars. Είναι τόσο καλές?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Μεγειές. Όταν έρθουν κάνε ένα review

 

O ήχος είναι impeccable. To πλεηαμπίλιτι είναι το καλύτερο που θα έχει υπάρξει μέχρι το έτος 2525. Θα έλεγα ότι είναι σχεδόν τόσο καλές, όσοι οι Cort μου, αλλά με το πλεονέκτημα του ότι είναι πολύ ακριβότερες.

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 94
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

O ήχος είναι impeccable. To πλεηαμπίλιτι είναι το καλύτερο που θα έχει υπάρξει μέχρι το έτος 2525. Θα έλεγα ότι είναι σχεδόν τόσο καλές, όσοι οι Cort μου, αλλά με το πλεονέκτημα του ότι είναι πολύ ακριβότερες.

Χμμμ, με προβληματίζει το γεγονός ότι είσαι τόσο δηκτικός απέναντι σε συνάδελφό σου. Δε με έχεις συνηθίσει σε τέτοια. Θα μπορούσες να γίνεις πιο σαφής? Πουλάει φύκια για μεταξωτές κορδέλες ο τύπος? Να προσέχουμε?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εμενα προσοπικα με πονιρευει λιγο που εχουν φτιακσει ολο το σοβατεπί από abalone.

Υποψυαζομαι οτι δεν απεφθυνονται σε κιθαριστα επιπεδου αλλα σε αμπαλον.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υποθέτω το λεει με αφορμή την σχεδόν (και για μένα) εξοργιστική έπαρση που διακρίνει το βίντεο πάντα σε συνδυασμό με την ελαφρότατα ακούρντιστη κιθάρα.

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εμενα προσοπικα με πονιρευει λιγο που εχουν φτιακσει ολο το σοβατεπί από abalone.

Υποψυαζομαι οτι δεν απεφθυνονται σε κιθαριστα επιπεδου αλλα σε αμπαλον.

Άμα έχις καλά κουφόματα δεν έχις θέμα.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

υποθέτω το λεει με αφορμή την σχεδόν (και για μένα) εξοργιστική έπαρση που διακρίνει το βίντεο πάντα σε συνδυασμό με την ελαφρότατα ακούρντιστη κιθάρα.

 

Δεν είδα καν βίντεο. Ούτε άκουσα. Διάβασα μόνον τα σπέξζ.

 

 

Ε όχι και συναδέλφοι, αυτός είναι master luthier. Εγώ ένας απλός γκιταρ τεκ αντρεπρενέουρ . Ο τύπος είναι μισό αιώνα μπροστά μου.  (whistles "in the year twenty five twentyfive...)

 

Πάντως thanx για το ξεθάψιμο. Να μπει κι αυτός μαζί με εκείνον τον μακαρίτη τον Ed Roman και τον άλλον τον Zachary στον φάκελο "master loothiers".  Για να είμαι δίκαιος, στα ξεκινήματά μου είχα πέσει κι εγώ θύμα σεκσυλουαλικής παρενόχλησης από τον Ed. Γρηγορα ξέμπλεκσα.

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είδα καν βίντεο. Ούτε άκουσα. Διάβασα μόνον τα σπέξζ.

 

 

Ε όχι και συναδέλφοι, αυτός είναι master luthier. Εγώ ένας απλός γκιταρ τεκ αντρεπρενέουρ . Ο τύπος είναι μισό αιώνα μπροστά μου.  (whistles "in the year twenty five twentyfive...)

 

ε και συ

ΔΕΣΤΟ..

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου