Προς το περιεχόμενο

Προβληματικό Laptop - Οθόνη


nathanlyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι πρόβλημα μπορεί να υπάρχει σε ένα laptop ACER όταν δεν ανοίγει η οθόνη;; Έχω συνδέσει άλλη ανεξάρτητη οθόνη αλλά ούτε εκέινη ανοίγει; Υπάρχει πρόβλημα με την κάρτα;

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

αν υπάρχει ένδειξη λειτουργείας του laptop (ανάβουν τα led του on και του δίσκου) το προφανές είναι το πρόβλημα να οφείλεται σε αστοχία (κάηκε ίσως) του hardware υλικού της κάρτας γραφικών.. όπως το θέτεις, θέμα drivers που θαταν εύκολο να επιλυθεί, δυστυχώς αποκλείεται...) ελπίζω να κάνω λάθος γιατί hardware βλάβες στα laptop συνεπάγονται στην πλειονότητα των περιπτώσεων πολυδάπανους μπελάδες...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ιδιο προβλημα ετυχε και σε εναν φιλο μου και δυστυχως ηταν προβλημα υλικου...καρτας γραφικων!!ευτυχως ηταν στην εγγυηση και την ιδια μερα αμεσως το εστειλε πισω...εσυ απο εγγυηση πως πας? :?: :idea:

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΘΗΝΑ:Ραφαηλίδου 1 & Αγρινίου Ταύρος Τ.Κ.17778 Τηλ:2104805800 fax:2104812370

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ:Μαντζάρου 11 Τ.Κ.54627 Τηλ:2310531334,2310523016 fax:2310-541654-566549.---Sesvice Acer---Πολυ φιλικα

 

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου