Προς το περιεχόμενο

BFD Deluxe samples problem


Warlord

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σίγουρα;Που το οφείλεις αυτό; Κι εγώ κάτι τέτοια άκουσα και διάβασα δεξιά και αριστερά' date=' αλλά προσωπικά αμφιβάλλω.... Κάποια στιγμή θα σπάσει και αυτό :roll:[/quote']

 

Είναι πολύ απλό: ο H2O (ο γνωστός οργανισμός που τα έσπαγε) με δημόσια δήλωσή του πριν από αρκετούς μήνες είπε ότι τα παρατάει. Το ξέρω διότι παρακολουθώ ένα πολύ γνωστό πειρατάδικο για μουσικά προγράμματα (παρά το βίτσιο μου να τα αγοράζω τελικά νόμιμα). Ο H2O δεν ήταν τυχαίος, είχε τεράστια εμπειρία σαν προγραμματιστής, αλλά ακόμη και αυτού του πήρε πολλούς μήνες για να σπάσει την προστασία της Syncrosoft στο Nuendo, ενώ δεν πρόλαβε να ασχοληθεί με τη καινούργια γενιά μεθόδων προστασίας (όπως αυτή που χρησιμοποιεί τώρα η Syncrosoft ή τα Yellow Tools). Οπότε, αν δεν βρεθεί σχετικά σύντομα κάποιος εξίσου καλός (κάτι το δύσκολον), θα μείνουν λίγο πίσω οι φίλοι μας οι πειρατοπορωμένοι. Ε, δεν πειράζει, υπάρχουν και οι αληθινοί ντράμερς, ας μη λειτουργήσει το επόμενο Bfd... θα κάνει καλό και στις ανθρώπινες σχέσεις...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μόλις έκανα μία έρευνα και το βρήκα σπασμένο

 

Το είδες με τα μάτια σου να λειτουργεί; :wink: :?

 

το Cubase 4 ούτε υπάρχει, ούτε πρόκειται να υπάρξει σπασμένο

 

EDIT: με πρόλαβε ο eye, πριν υποβάλω την ερώτηση.

 

 

Πάντως, σπάσει δε σπάσει, χέστηκε η φοράδα στο αλώνι.

Εκτός κι αν κάποιος πιστεύει ότι πρέπει να περιμένει να σπάσουν πχ το Waves Mercury για να ξεδιπλώσει το ταλέντο του...

 

ΥΓ. Κάποιος καλός άνθρωπος ας μου πει (και με pm) πώς αντί για σκέτο "Παράθεση" να γράφει "ο Τάδε είπε". Το ψάχνω και στα faq, αλλά δε βρίσκω τίποτα[/b]

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ. Κάποιος καλός άνθρωπος ας μου πει (και με pm) πώς αντί για σκέτο "Παράθεση" να γράφει "ο Τάδε είπε". Το ψάχνω και στα faq' date=' αλλά δε βρίσκω τίποτα[/quote']

 

Το μόνο που κάνω εγώ είναι να πατάω το "Quote" στο πάνω δεξί μέρος του τετραγώνου που περιέχει το εκάστοτε post.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά θα βρεθούν και άλλοι υποψήφιοι τριγύρω δεν μπορεί. Αλλιώς θα μιλάμε για 1 πρώτο βήμα κατά της πειρατείας μέσω του συνδιασμού software-hardware όπως κάνει τώρα η syncrosoft σε συνεργασία με εταιρίες ανάπτυξης προγραμμάτων (πέραν της steinberg).

jmone μπας και δεν είναι το 4;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που κάνω εγώ είναι να πατάω το "Quote" στο πάνω δεξί μέρος του τετραγώνου που περιέχει το εκάστοτε post.

 

ΟΚ, σ'ευχαριστώ. :wink: :)

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το κατέβασα απλά έκανα ένα search και το βρήκα σπασμένο απο τον H2O αν δουλεύει δεν το ξέρω

 

Πρόσεχε βρε μη σου κάνει το κομπιούτερ γιαπί...

 

Σε ορισμένα σημεία του ίντερνετ πάντα υπάρχουν προγράμματα που... δεν υπάρχουν. ¶μα ψάξεις αρκετά βρίσκεις ακόμη και τα μεθ-επόμενα Windows (τα Windows Vrasta), ενώ επίσης αν δεις ένα βίντεο με παρέα και κτυπήσει το τηλέφωνο, θα είναι μία φωνή που θα σου πει ότι σου απομένουν επτά ημέρες ζωής και ο Μπόμπυ Μακ Φέριν αυτοκτόνησε όταν έμαθε ότι έχει aids και....

 

:D :D :D :D :D :D

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδια αυτο πο θα ρωτήσω είναι ψιλοάσχετο απλά...

 

Είναι παράνομο να sampl-άρουμε τούς ήχους ενός hard-synth και να τους χρησιμοποιούμε σε ένα sampler (πχ halion)??

 

Γιατί έχω δεί στο kvr στα banks που έιναι για download ότι υπάρχουν διάφοροι ήχοι απο to virus access

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσεχε βρε μη σου κάνει το κομπιούτερ γιαπί...

 

Ναι ιδίως αυτό. Την είχα πατήσει πριν κανά χρόνο με ένα τέτοιο προγραμματάκι και μου γα&%#%κε ανάποδα ο υπολογιστής. Ε και από τότε ουστ!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεις ένα βίντεο με παρέα και κτυπήσει το τηλέφωνο' date=' θα είναι μία φωνή που θα σου πει ότι σου απομένουν επτά ημέρες ζωής[/quote']

 

Κααααατι μου θυμίζει αυτό.................. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου