Προς το περιεχόμενο

Κάτι στραβό συμβαίνει εδώ?


ex-VangelisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε νομίζω να είπε κανένας μετά το πρώτο άλμπουμ "νωρίς είναι, ας περιμένουμε 5, 10, 15  χρόνια να δούμε τι αξίζουν". 

Εκτός κι αν οι gvf γράψουν καλύτερα κομμάτια στα επόμενα (αμφιβάλλω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 hours ago, vagelism said:

μετα βιας αντεξα 4 λεπτα..Ενταξει ειναι μικρα παιδια . Δεν μπορουμε να εχουμε απαιτησεις επαγγελματιων..

Θα μου πεις κ ο Page στα 20+ και το εσκιζε το ταυρακι...

Anyway,.

 

Kατι που τελευταια μου ειχε κανει εντυπωση κ μιας κ συζητηταμε με "κατι παει στραβα" ειναι κατι που δεν περιμενα απο μουσικους τετοιου ευρους {μιλαω για τον Οζ}

Εκει στο 0.20 παιζει ενα θεματακι στην κιθαρα που δεν ξερω τι σκεφτεται αλλα για μενα ειναι εξω..Ακουγεται σαν να τραβαει πισω το κομματι και το κανει καθε φορα που παιζει το συγκεκριμενο θεμα.

σορρυ αν κανω highjack to θεμα Βαγγελη μου.

 

Δεν πρόκειται περι λάθους..αν ήταν θα το akουγες κάθε φορά διαφορετικά.Είναι πανομοιότυπο κάθε φορά που ακούγεται.Αυτή η laid back αίσθηση είναι στοιχείο του θέματος.Μετά στο σόλο του ο άνθρωπος κρατάει το απόλυτο time..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγκρινουμε ανομοια πραγματα.

Μια μπάντα της γειτονιάς σχεδον οικογενειακη με μια μπαντα που φτιάχτηκε πριν 50 χρονια απο τους 2 καλύτερους σεσσιονμεν του Λονδινου.

Εκ των οποιων ο ενας θητευσε για καποιο διαστημα σε εξαιρετικα πετυχημενο συγκροτημα της εποχής.

 

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, ggsaxman είπε

Δεν πρόκειται περι λάθους..αν ήταν θα το akουγες κάθε φορά διαφορετικά.Είναι πανομοιότυπο κάθε φορά που ακούγεται.Αυτή η laid back αίσθηση είναι στοιχείο του θέματος.Μετά στο σόλο του ο άνθρωπος κρατάει το απόλυτο time..

Nαι το καταλαβαινω..

Απλα ακουγεται λαθος στο δικο μου αυτι

ειναι μαλλον στοιχειο του δικου μου ...γηρατος..😂

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vagelism είπε

oς δισκος και για τους καναδους Tea Party.{ 1993 }

δε νομίζω να υπάρχουν πολλοί πιο αδικημένοι από αυτούς . Τεράστια ποιότητα , αγαπημένη μπάντα απ το πρώτο λεπτό που τους άκουσα 

  • Like 1

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, vagelism είπε

Nαι το καταλαβαινω..

Απλα ακουγεται λαθος στο δικο μου αυτι

ειναι μαλλον στοιχειο του δικου μου ...γηρατος..😂

Ψιλοπαραξενευομαι, γιατι απο οτι ξερω σε διδαξε ο μαστερ της Ελλαδας στο laid back 😉

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Spyros Delta είπε

Ψιλοπαραξενευομαι, γιατι απο οτι ξερω σε διδαξε ο μαστερ της Ελλαδας στο laid back 😉

στο καραποκετ με διδαξε χαχαχαχαχαχα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vagelism είπε

στο καραποκετ με διδαξε χαχαχαχαχαχα

 

Οταν παιζαμε ομως, αλλα εκανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθώ αυτό εδώ το παλικάρι που έχει ένα εκπληκτικό κανάλι στο youtube και πριν από κάποιους μήνες είχε κάνει αυτό το βίντεο και λέει αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα για αυτά τα παιδιά και για άλλα σύγχρονα θέματα.

Ακόμα και αν διαφωνεί κανείς αξίζει να δει τα βίντεο του, κάνει υπέροχα πράγματα και έχει απίστευτη φωνή.

Προσωπικά τον βρίσκω πολύ πιο διασκεδαστικό και αυθεντικό από πολλούς άλλους "αυθεντίες" του σιναφιού.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου