Προς το περιεχόμενο

Site με χρήσιμα πράγματα για αρχάριους στα drums


NemOOO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους...Εριχνα μια ματια στο youtube για τπτ lessons ή tutorials για drums γιατί μαθαίνω μόνος μου κι έπαισε το μάτι μου σε ένα τυπο ο οποίο ςέχει δικό του channel αλλά και site με παρα πολύ χρήσιμο υλικό με ρυθμούς ασκήσεις tips και πολλά videos.....

 

Το site είναι το

 

http://www.onlinedrummer.com/

 

και πιστεύω ότι είναι καλή ιδέα για άτομα που μαθαίνουν μόνοι τους σαν και εμεα γιατί βλέπεις απο κάποιο εμπειρο τι θα κάνεις και δεν ακούς απλά....

 

Αυταααα......

 

Enjoy.... :lol:

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σελίδα του Berklee θα σε βοηθήσει πολύ. Παρ' όλα αυτά έχω να προσθέσω κάτι. Πολλοί λίγοι ήταν αυτοί που έμαθαν να παίζουν ντραμς από το Internet. Όσοι το έκαναν (ήταν αυτοδίδακτοι) και ιδιοφυίες. Καλό θα ήταν να βρεις ένα δάσκαλο σε ένα καλό ωδείο. Χιλιάδες ωδεία υπάρχουν... Η άμεση επαφή με το αντικείμενο θα σε βοηθήσει από προσωπική εμπειρία. ¶λλο είναι να το βλέπεις και να μη έχεις κανέναν να σου το εξηγήσει και άλλο να τον έχεις δίπλα σου. Εκτός και αν ίσαι εφυία....!!!!! :lol: :lol:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου