Προς το περιεχόμενο

Thomann!Ελεος??


ParSeval

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Πάντως, στη συγκεκριμένη περίπτωση εμένα δεν με χαλάει που επικοινωνώ με άνθρωπο και όχι με πρόγραμμα. Αυτό που πρέπει να κρατάει κανείς κατα νου, είναι ότι το συγκεκριμένο site είναι στην ουσία ένα περιβάλλον επεξεργασίας του (αρχικού) email παραγγελίας. Ο πωλητής είναι αυτός που τη δέχεται, την επιβεβαιώνει (προφανώς σε κάποιο άλλον σύστημα) και τελικά τη διεκπεραιώνει. :wink: :wink: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε' date=' Όχι!!!! :wink:

Ελπίζω να τους πιάσουν γρήγορα!!!!!!!!

 

 

[img']http://usera.imagecave.com/harilatron/apati.jpg[/img]

 

χαχαχαχα ακόμα γελάω

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλικαρια απο οσο καταλαβα,εν τελει ο πωλητης και η τραπεζα τα χαλανε στις κρατησεις/χρεωση που κραταει % η τραπεζα για την οικονομικη συναλλαγη πωλητη-αγοραστη!

 

Και ρωταω παλι για να μην συνεχισω να αναρωτιεμαι γιατι με τη Πειραιως συγκεκριμενα:Αν τους πληρωσω γω την καποια % κρατηση της συναλλαγης τους με την τραπεζα,θα τη δεχθουνε τη καρτουλα μου?Ε?Ε????

 

 

ΥΓ:Εχω ΛΙΩΣΕΙ με Ευαγγελατο..επικο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει να κάνει με την τράπεζα, αλλά με το γεγονός ότι η ελεκτρον δεν είναι ακριβώς πιστωτική. Και λόγω του ότι λέει ελεκτρον-βιζα (χωρίς να πολυισχύει καθώς δεν υποστηρίζεται από την βιζα πλήρως) τα μπλέκει το μηχάνημα και επεμβαίνουν οι πωλητές. Αυτό συμβαίνει. Ούτε προμήθειες, ούτε τίποτα. Τράβα στην πειραιώς και ρώτα τους γιατί δεν γίνεται αποδεκτή η κάρτα σου και θα σου πουν ότι δεν κάνει για αυτά και άλλα τέτοια.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου