Προς το περιεχόμενο

Κομμάτι για πιάνο και φλάουτο


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

μπορεί να είναι η ιδέα μου, αλλά νομίζω ότι οι εμπειρίες αυτών των χρόνων που έλειψες έχουν περάσει δημιουργικά και στη μουσική σου... μου αρέσουν πολύ και τα δύο (από το αρχικό θέμα του 14 θα μπορούσε παράλληλα να βγει και πολύ όμορφο τραγούδι)...  διακρίνω όντως μια ωριμότητα και ειλικρινά αν μου έλεγε κάποιος ότι επρόκειτο για ακυκλοφόρητα θέματα του Μάνου θα το πίστευα... έχουν κάτι από την μαγεία του... αναμένω κι εγώ το όλον...👏

  • Like 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
Στις 7/5/2021 στις 8:27 ΜΜ, npap είπε

μπορεί να είναι η ιδέα μου, αλλά νομίζω ότι οι εμπειρίες αυτών των χρόνων που έλειψες έχουν περάσει δημιουργικά και στη μουσική σου... μου αρέσουν πολύ και τα δύο (από το αρχικό θέμα του 14 θα μπορούσε παράλληλα να βγει και πολύ όμορφο τραγούδι)...  διακρίνω όντως μια ωριμότητα και ειλικρινά αν μου έλεγε κάποιος ότι επρόκειτο για ακυκλοφόρητα θέματα του Μάνου θα το πίστευα... έχουν κάτι από την μαγεία του... αναμένω κι εγώ το όλον...👏

Νίκο,

 

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

Ίσως έχεις δίκιο... από 10 χρόνια πριν (περίπου) άφησα τα παιχνίδια και τη μουσική με VST και γύρισα στην κλασσική μουσική. Τώρα η πλάκα είναι ότι αυτά τα κομμάτια ΕΙΝΑΙ για παιχνιδι, αλλά δικής μου επινόησης, οπότε εντάξει. Και φυσικά το πιάνο είναι VST (pianoteq 7)...

Σας ευχαριστώ όλους. Μπορώ να ποστάρω και άλλα, αλλά δεν θέλω να πάρω το χρόνο σας. 

Ελπίζω να κάνω ηχογράφηση με βιολί σύντομα, οπότε θα έχω νέα να μοιραστώ ξανά (μουσικά νέα ντε).

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου