Προς το περιεχόμενο

Cubase και Nuendo χωρίς dongle στο εξής


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, dimsonic είπε

για την ώρα έστειλα αίτημα και περιμένω να δω αν θα στείλουν αυτό το dac που λένε...την ορολογία τους μέσα...

Ακόμα να έρθει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ali Barout είπε

Ακόμα να έρθει;

 

ήρθε κάτι

αλλά δεν καταπιάστηκα

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε μου λες, μετά όταν τελειώσει αυτή η ιστορία υποτίθεται θα πάιζει το 11 με το στικ και το 12 χωρίς?

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dimsonic είπε

δε μου λες, μετά όταν τελειώσει αυτή η ιστορία υποτίθεται θα πάιζει το 11 με το στικ και το 12 χωρίς?

 

 

Υποτίθεται ναι.

 

Για την ακρίβεια: Με το στικάκι θα παίζουν όλα από το 11 και πίσω. Ό,τι έχει μέσα το στικάκι.

 

Το 12 θα παίζει χωρίς στικ. Αλλά μόνο το 12. Αν υπάρχουν αγορασμένα άλλα πράγματα, π.χ. Halion, Groove Agent κτπ, πάλι θέλουν στικάκι. (Δε μιλάω για το Halion SE και το Groove Agent SE που έχει ήδη μέσα το Cubase, μιλάω για τα αγοραστά τα όργανα τα πλήρη.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω τα καταφέραμε !

 

για άλλη μια φορά μερσί θερμώς

  • Like 2

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

Κιόοοοολας; Ρε εσείς είστε τσακάλια!😀 🎩

εμείς είμαστε απλώς ουγκ.

απλά φαίνεται λόγω εορτών η σταινμπεργκ έχει αραιώσει (τουλάχιστον από φόρτο απο ορθόδοξες χώρες/ και οι δυτικές είναι ακόμα σε ήστερ μουντ)

 

πάντως ειλικρινά σου οφείλω ευχαριστίες. Χθες επί ώρες διάβασα στο σταιν κλαιν μαιν φορουμ βρισίδια και μπινελίκια. Να πας να βάλεις εκεί αυτό το ποστ μπας και γλυτώσει ο κόσμος μερικά εγκεφαλικά

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...
Στις 22/4/2022 στις 12:24 ΜΜ, Ali Barout είπε

Κιόοοοολας; Ρε εσείς είστε τσακάλια!😀 🎩

 

σήμερα έκανα και την μεταφορά από το 11 στο 12 στον δικό μου υπολογιστή.

Τώρα ο μεγάλος υπολογιστής τρέχει 12, αλλά βάζω το usb στον μικρό όπου έχω 10.5 και δεν τρέχει.

Εγώ υπολόγιζα να τρέχω στον μεγάλο το 12 και στον μικρό κάτι λιγότερο, είχα ήδη το 10.5

Τι δεν πάει καλά?

 

 

τώρα δοκίμασα το 10 και αυτό τρέχει.

Πριν μετακομίσω τις άδειες του usb από 11 σε 12 στον άλλον μετέφερα το usb και τρέχανε στον έναν είτε 10 είτε 10.5 και στον άλλον 11.

Τώρα τρέχει εδώ μόνο η 10 και στον άλλο άυλα η 12

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimsonic είπε

 

σήμερα έκανα και την μεταφορά από το 11 στο 12 στον δικό μου υπολογιστή.

Τώρα ο μεγάλος υπολογιστής τρέχει 12, αλλά βάζω το usb στον μικρό όπου έχω 10.5 και δεν τρέχει.

Εγώ υπολόγιζα να τρέχω στον μεγάλο το 12 και στον μικρό κάτι λιγότερο, είχα ήδη το 10.5

Τι δεν πάει καλά?

 

 

τώρα δοκίμασα το 10 και αυτό τρέχει.

Πριν μετακομίσω τις άδειες του usb από 11 σε 12 στον άλλον μετέφερα το usb και τρέχανε στον έναν είτε 10 είτε 10.5 και στον άλλον 11.

Τώρα τρέχει εδώ μόνο η 10 και στον άλλο άυλα η 12

Μάλλον θα θέλει κάποιο update to elicenser και το steinberg download assistant, αλλιώς θα νομίζει ότι έχει μείνει στο 10.5

 

10 10.5 11 είναι αδιάφορο. Όλα από 11 και πίσω θα έπρεπε να τα τρέχει. Και 9 και 8 και ο,τιδήποτε κατέβει και εγκατασταθεί στικακίου παρόντος.

Επεξεργασμένο από Ali Barout
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου