Προς το περιεχόμενο

Cubase και Nuendo χωρίς dongle στο εξής


Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

Σαν να έχεις πάει να δεις Β τοπικό ...

 

Τα σέντρε (α ρε Αλέφα) μπακ με το χαμηλότερο τάκλιν στην καρωτίδα?

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ρισκυ η ολη διαδικασια.

 

Φοβάμαι θα γινει τουλαχιστον μετα τις εξετασεις

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, dimsonic είπε

2 ρισκυ η ολη διαδικασια.

 

Φοβάμαι θα γινει τουλαχιστον μετα τις εξετασεις

 

Το πρόβλημα μπορεί να εμφανιστεί μόνο στο βήμα που πρέπει να μιλήσει το στικάκι με τον σέρβερ, και στο βήμα που πρέπει να γίνει activation του 12. Και τα δύο υπαιτιότητα του σερβερ. Σε αυτή την περίπτωση, πρέπει κάποιος να χασομερήσει μπροστά στο pc και να πατάει try again κάθε μισή ώρα. Αλλά νομίζω ότι η κίνηση πλέον πρέπει να έχει πέσει σε διαχειρίσιμα επίπεδα για τους σέρβερ. Τις πρώτες μέρες όντως γινόταν η σφαγή του δράμαλη.

 

Ελπίζω μόνο το 11 να έχει ενεργοποιηθεί μετά τις 9 Νοεμβρίου ώστε να ισχύει η περίοδος χάριτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Ali Barout είπε

 

Το πρόβλημα μπορεί να εμφανιστεί μόνο στο βήμα που πρέπει να μιλήσει το στικάκι με τον σέρβερ, και στο βήμα που πρέπει να γίνει activation του 12. Και τα δύο υπαιτιότητα του σερβερ. Σε αυτή την περίπτωση, πρέπει κάποιος να χασομερήσει μπροστά στο pc και να πατάει try again κάθε μισή ώρα. Αλλά νομίζω ότι η κίνηση πλέον πρέπει να έχει πέσει σε διαχειρίσιμα επίπεδα για τους σέρβερ. Τις πρώτες μέρες όντως γινόταν η σφαγή του δράμαλη.

 

Ελπίζω μόνο το 11 να έχει ενεργοποιηθεί μετά τις 9 Νοεμβρίου ώστε να ισχύει η περίοδος χάριτος.

το 11 ενεργοποιήθηκε τον Φλεβάρη και άλλωστε γράφει ότι υπάρχει δικαίωμα αναβάθμισης στο e licencer.

Φοβάμαι μη γίνει ξερή και μείνουμε με καμιά corrupt license πάνω στη βράση. Και δεν θέλω να χρειαστεί να βγάλει το φίδι απο την τρύπα μόνη της. Όχι ότι δεν μπορεί, απλά δεν υπάρχει η πολυτέλεια του χρόνου να κάθεσαι πάνω από ένα πισί να περιμένεις κάποιον σέρβερ να σου μιλήσει όταν τρέχεις και δεν προλαβαίνεις. Πχ χτες έκατσα εγώ με το λαπτοπ στο σπίτι μέχρι να κατέβει το 12 λόγω αργού ιντερνετ. Δεν μπορεί να χάσει μια μέρα από τη σχολή παίζοντας με τα κέφια της steinberg

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Φοβάμαι μη γίνει ξερή και μείνουμε με καμιά corrupt license πάνω στη βράση

Πολύ δύσκολο αυτό. Αλλά αν έχετε άλλα σημαντικότερα και πρόγραμμα να τηρήσετε, αφήστε το στην άκρη. Θα το φτιάξει μόνη της, δεν είναι κάτι δύσκολο, από τη στιγμή που το χρονοβόρο και βαρετό κατέβασμα έχει γίνει ήδη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την ώρα έστειλα αίτημα και περιμένω να δω αν θα στείλουν αυτό το dac που λένε...την ορολογία τους μέσα...

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εδώ στέλνεις τιμολόγιο στο mydata και δεν στο περνάει....ακόμα και για την στάινπεργκ να αγχωθούμε.......

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LK είπε

Εδώ στέλνεις τιμολόγιο στο mydata και δεν στο περνάει....ακόμα και για την στάινπεργκ να αγχωθούμε.......

εγω δεν έχω θέμα Λάκη.

Εδώ στην ξενητειά όμως οι ρυθμοί είναι διαφορετικοί. Δεν είναι ραχάτι.

Μια δυό να φάει πόρτα στην σταιν η θυγατέρα θα το σπάσει. Τι νομίζεις θα κάτσει τσούκου τσούκου μέχρι να το βρει?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, dimsonic είπε

εγω δεν έχω θέμα Λάκη.

Εδώ στην ξενητειά όμως οι ρυθμοί είναι διαφορετικοί. Δεν είναι ραχάτι.

Μια δυό να φάει πόρτα στην σταιν η θυγατέρα θα το σπάσει. Τι νομίζεις θα κάτσει τσούκου τσούκου μέχρι να το βρει?

Άστη μόνη, μεγάλη κοπέλα είναι, θα τη βγάλει την άκρη, μην είσαι υπερπροστατευτικός πατριάρχης 🤪

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, LK είπε

Άστη μόνη, μεγάλη κοπέλα είναι, θα τη βγάλει την άκρη, μην είσαι υπερπροστατευτικός πατριάρχης 🤪

 

ξέρω τα όρια μου. Απλά υπάρχουν πράγματα που έρχεται και μου λέει: φτιάξε μου αυτό, τώρα. (Ιδίως αυτά που είναι γραφειοκρατικά και uninspiring)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου