Προς το περιεχόμενο

Cubase και Nuendo χωρίς dongle στο εξής


Προτεινόμενες αναρτήσεις

27 λεπτά πριν, dimsonic είπε

πόσο να πιάνει άραγε η 1650 με 4gb?

 

Εγώ για πλάκα είπα 500, κανα 250άρι την είχα αγοράσει παλιά στο τέξας, αλλά βλέπω η 1650 4gb καινούργια κάνει 415 ευρώ.😬

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ali Barout είπε

 

Εγώ για πλάκα είπα 500, κανα 250άρι την είχα αγοράσει παλιά στο τέξας, αλλά βλέπω η 1650 4gb καινούργια κάνει 415 ευρώ.😬

130 την πήρα.... την μαύρη Παρασκευή που πέρασε

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

πόσο να πιάνει άραγε η 1650 με 4gb?

 

Καινούρια έχει 350 με 470 χοντρικά.

 

 

Να ρωτήσω ρε σεις τώρα που σας βρήκα και είστε φωστήρες στο cubase ... στα windows 10, παίζουν παλιότερες εκδόσεις του cubase (πχ sx3, cubase 5), και αν ναι, ποιες (άσχετα αν δεν υποστηρίζονται πια)?

 

Γιατί κάπου πήρε το μάτι μου κάτι περίεργα σχόλια.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 είχα, πρώτα στα 7 και μετά στα 10. Ετρεχε

βεβαια απο τότε πήραν ενα κάρο αναβαθμίσεις

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

βεβαια απο τότε πήραν ενα κάρο αναβαθμίσεις

 

Τα 10άρια εννοείς φαντάζομαι.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Τα 10άρια εννοείς φαντάζομαι.

ναι, τα 7 τέλος. Τις πρώτες μέρες ζορίστηκα, αλλά ήταν διάφορα θέματα.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Ali Barout είπε

Πωωω. Καλύτερα να παίζεις μετοχές παρά να αγοράζεις κάρτα γραφικών τη σήμερον ημέρα. Εγώ ήδη έχω αρχίσει και φοβάμαι τι θα κάνω αν μου χαλάσει η δικιά μου. Δεν μου πάει το χέρι να δώσω 600 να πάρω κάρτα γραφικών ρε παιδιά, είναι παράλογα τα ποσά.

 

Αλλά φταίνε κείνοι οι αλητήριοι οι σκαπανείς με τα πιτκόι, που παίρνουν όλες τις κάρτες, και σκάψε σκάψε να βρουν πιτκόι, γεμίζουν σκόνη τα ανεμιστήργια και χαλάνε. Βδελύγματα!

Σε 2 χρόνια θσ πουλήσω την 5700xr και θα πάρω υβριδικό τζιπ. Θα ανέβουν κι άλλο. Επενδύστε σε κάρτες γραφικών με υψηλό δείκτη απόδοσης /κατανάλωσης. 

 Εγώ χρησιμοποιώ το Radeon chill της amd για να μην τη ζορίζω 🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Σε 2 χρόνια θσ πουλήσω την 5700xr και θα πάρω υβριδικό τζιπ. Θα ανέβουν κι άλλο. Επενδύστε σε κάρτες γραφικών με υψηλό δείκτη απόδοσης /κατανάλωσης. 

 Εγώ χρησιμοποιώ το Radeon chill της amd για να μην τη ζορίζω 🤣

 

Το θέμα είναι να της αλλάξεις pads και να την κλοκάρεις.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Το θέμα είναι να της αλλάξεις pads και να την κλοκάρεις.

Την κάρτα την έχω undervolt και με το chill που της ρίχνει τα watt και την ισχύ όπου δεν χρειάζεται, π. χ. σε ένα παιχνίδι όταν είμαι afk ή δεν κινούμαι ΑΚΡΙΒΩΣ διότι και εγώ δεν θέλω να τη ζορίζω μην χαλασει, αλλά γλυτώνω θεαματικά από τη ΔΕΗ που ακριβύνε και κάνω περικοπές. Το ίδιο και την cpu. Γιατί να τρέξω ένα παιχνίδι με 140 fps και να καίει το σύστημά 400 watt ρεύμα, ενώ κάνω την ίδια δουλειά με 80fps και το chill δεν επηρεάζει την ποιότητα και να καίω μόνο 140wart εφόσον οι ΟΛΙΓΑΡΧΕΣ έχουν αποφασίσει να μας γδαρουν ζωντανούς αφού ερεθιζονται να βλέπουν το λαό να υποφέρεις και να υφίσταται τον απόλυτο οικονομικό και κοινωνικό έλεγχο από αυτούς αφού δεν μπορεί να αντιδράσει, να τα βάλει μαζί τους με τρεις και εξήντα που παίρνει.  

Έ? 

 Οι σύγχρονοι ΟΛΙΓΑΡΧΕΣ όμως με την απλή οικονομική κυριαρχία και υπέροχη αρχίζουν να χασμουριόνται. Δεν τους εξιτάρει. 

 

 Το επόμενο στάδιο είναι να διοργανώσουν παιχνίδια όπως αυτό με το Καλαμάρι. Το είδες το καλαμάρι? Δεν είναι κάτι καινούργιο. Παίζει underground. Τώρα θα το θεσμοθέτησουν, θα είναι το νέο reality 

 Σαν το running man με τον Σβατζενεγκερ. 

 Γελάνε κάποιοι τώρα ναι λένε, πάλι υπερβολές λέει ο μλκας, αλλά ο καιρός γαρ εγγύς. 

 

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου