Προς το περιεχόμενο

PRS US Factory tour


makam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Ένα πολύ ωραίο factory tour στα κεντρικά της PRS στην Αμερική! 

Κρίνοντας και συγκρίνοντας με αυτό της Gibson πριν μερικά χρόνια, θα έλεγα πως στην PRS ακολουθούν μια πιό αργή διαδικασία ταιριάσματος και κατασκευής, με περισσότερη προσοχή στη λεπτομέρεια!! 

Υ.Γ. Αυτό που άκουσα στο 51:56 ήταν αληθινό; Το έβαλα ξανά και ξανά να βεβαιωθώ αν κάτι δεν πάει καλά στον υπολογιστή-κάρτα ήχου, αλλά δεν... 😆

 

 

Επεξεργασμένο από makam
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Εντυπωσιακή γραμμή παραγωγής.

Αυτό που μου έκανε εμένα εντύπωση είναι πως τα μοντέλα SE που κατασκευάζονται στην Ασία, ταξιδεύουν πρώτα στο εργοστάσιο ή σε αντίστοιχη υποδομή για την Ευρώπη όπου ελέγχονται εξονυχιστικά πριν κυκλοφορήσουν στα μαγαζιά. Σέβονται το όνομα και την φήμη τους.

  • Like 2

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μέγα μπράβο για την διαχείριση των κσύλων στο θέμα της υγρασίας. Έχουμε κλάψει στο παρελθόν με κάτι πέρα-δώθε μπράτσων στις αλλαγές του καιρού.

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
36 λεπτά πριν, Alex Raptakis είπε

 

Οι reptilians είναι μάλλον αληθινοί 🤣

 

Τι είδατε/ακούσατε που δεν άκουσα εγω ρε παιδιά ή μήπως η ερώτηση για το custom order; 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο PRS (όσο εκκεντρικός και να είναι) ξέρει τι κάνει. Στα μάτια μου είναι στο top3 κατασκευαστών στις μέρες μας και ίσως στο νο1 

3 λεπτά πριν, Yannis Methenitis είπε

Τι είδατε/ακούσατε που δεν άκουσα εγω ρε παιδιά ή μήπως η ερώτηση για το custom order; 

Ένα σλουρπ ακούγεται 

  • Χαχα 1

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου