Προς το περιεχόμενο

Ελεύθερος αυτοκινήτου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

Δεν θα μπορούσα να ζήσω έτσι.

Μόνο αν ήμουν αναγκασμένος.

Εντάξει, γούστα είναι αυτά.

Εγω νομίζω ότι χρειάζομαι και τα 2 κατα περιόδους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fusiongtr είπε

Θέλω παράθυρο, χώρο, ουρανό, κανένα δέντρο,

 

Εγώ δε μπορώ,με σκιαζουν τα ζουμπερα,

Άσε που αν είναι παραπάνω απο 100 μέτρα τα μαγαΖα (οτιδήποτε μαγαζί απο εστιατόριο και καφέ ως σουπερμάρκετ,ρουχαλαδικο και καφεκοπτειο) ανΓχωνομΕ

1 ώρα πριν, fusiongtr είπε

μπαλκόνι

 

Απο αυτό έχω,εκεί την βγάζω από Μάιο ως ΟΧτοβριο (έχω ωραιοτατη πλατεία πιάτο και είμαι πΣιλα)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, cos_dr είπε

Εγώ δεν νιώθω κάγκουρας. Επειδής δηλαδή κάνω κανα πατηλίκι?

Δεν είναι ακριβώς θέμα παντηλικίου🤣

Αλλά αν στη Βάρκιζα Κυριακή που δε χωράνε τα αμάξια να στρίψουν, το "βάζεις" και έχεις τη μία ρόδα στο αντίθετο, δεν είναι θέμα γούστου νομίζω αλλά ασφάλειας όλων.

Δεν έχω κανένα θέμα με αυτούς που έχουν Κ@&λα για αμάξια-μηχανές, έχω μεγάλο με τους βλάχους που δε σέβονται τους γύρω τους.

Εγώ που μ'αρέσει να κολυμπάω πρέπει να κάνω τα σετ μου πεταλούδα, 1μμ από το κεφάλι σου όταν αράζεις αμέριμνος μέσα στο νερό πχ, δε μπορώ να πάω πιο 'κει ή άλλη μέρα...

Επεξεργασμένο από sharpshooter
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, sharpshooter είπε

Δεν είναι ακριβώς θέμα παντηλικίου🤣

Αλλά αν στη Βάρκιζα Κυριακή που δε χωράνε τα αμάξια να στρίψουν, το "βάζεις" και έχεις τη μία ρόδα στο αντίθετο, δεν είναι θέμα γούστου νομίζω αλλά ασφάλειας όλων.

Μπαίνουν στη Βαρκιζα στις στροφές πέρα από τα όρια του αυτοκινήτου, του δρόμου, του οδηγού και εκείνη τη στιγμή αυτοί  που είναι μέσα στο αμάξι και όσοι τους θαυμάζουν και τους ζηλεύουν έξω νιώθουν πιο ζωντανοί από ποτέ. Τι είναι μερικές ζωές που θα πάρουν μαζί τους, μικρή θυσία στην ευτυχία και την υπερηφάνεια των πολλών.....................

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα🤣

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LK είπε

Επίσης Θεσσαλονίκη,  στο τετράγωνο. Παραλία,  Λ. Πύργο, μέχρι Βενιζέλου και το πολύ Ερμού .

 

Συμφωνώ αυτή η περίμετρος είναι υπέροχη, θα μπορούσα άνετα να ζω εκεί,η υπόλοιπη πόλη και τα προάστια είναι για ανατιναΚση ...όπως άλλωστε και τα αντίστοιχα μέρη της "Αθήνας"

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, cos_dr είπε

Εγώ πάντως με τους ποδηλάτες τα έχω

Έχω πάει να σκοτωθώ άπειρες φορές και μ'αυτούς, η μία λωρίδα γίνεται μισή και όταν πας να τον αποφύγεις βλέπεις ότι από την άλλη έρχεται πατημένος ο ξάδερφος του Σουμάχερ με 150🤣

Γενικά δεν υπάρχει κανένα έλεος δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sharpshooter είπε

Έχω πάει να σκοτωθώ άπειρες φορές και μ'αυτούς, η μία λωρίδα γίνεται μισή και όταν πας να τον αποφύγεις βλέπεις ότι από την άλλη έρχεται πατημένος ο ξάδερφος του Σουμάχερ με 150🤣

Γενικά δεν υπάρχει κανένα έλεος δυστυχώς.

Εκεί παίζεις τη ζωή σου.

Είναι καρμανιόλα🤣

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που κάνει ο Sf είναι η καλύτερη τακτική για Ελλάδα, όσο πιο κέντρο γίνεται με τα πάντα δίπλα ακόμα και πεζός και άμα πήξεις πας καμιά εκδρομή και πάλι πίσω. Εμένα με έχει φάει ο δρόμος και η ελληνική του πραγματικότητα😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/2/2023 στις 6:13 ΜΜ, cos_dr είπε

Αμα γυρνάει η μίζα η μπαταρία είναι. Την είχες αφορτιστη γιστι μάλλον δεν το κινούσες πολύ και με το κρυο παράλληλα έπεσε πολύ και αν ήταν και παλιά αλλοίωσε στοιχεία και δεν δίνει αρκετό ρεύμα. Και με καλώδια δεν μπορεί να δώσει πλέον αρκετό ρεύμα, Χαχαχαχαχαχα 😂😂😂

 Βάλτο μπροστά με καινούργια ή με μπαταρία ενός φίλου και μετά μέτρησε με πολύμέτρο όταν δουλεύει να δεις τι volt βγάζει. Άναψε τα φώτα κλπ, και μέτρα. Για να δεις αν είναι εντάξει το δυναμό, ο ανορθωτής. Χαχαχαχαχα 

 

Άλλο μυστηριώδες story παίζεται εδώ.

Φώναξα τον μηχανικό από το συνεργείο να το δει, "δεν παίρνει με τίποτα" του είπα.

Μπαίνει μέσα αυτός, γυρνάει το κλειδί, βρουμ, παίρνει αμέσως.

"Τι με φώναξες ρε μλκ" μου λέει, μια χαρά είναι το αμάξι.

 

Την άλλη μέρα, πάω να το βάλω μπρος, τίποτα.

Βρε καλέ μου βρε χρυσέ μου, τίποτα.

Φωνάζω έναν φίλο της μάνας μου με φορτιστή, τον βάζω επάνω, την δείχνει γεμάτη την μπαταρία.

Τον αφήνω μια μέρα πάνω, και έρχεται ο τύπος να πάρει τον φορτιστή με πολύμετρο στο χέρι να την μετρήσουμε.

Μια χαρά είναι, τίγκα φορτισμένη.

 

Παίρνω τηλέφωνο τον μηχανικό, του λέω το και το, δεν παίρνει μπρος πάλι.

Μου λέει φέρτο από το συνεργείο να το δω.

 

Πήρε με τις 10 προσπάθειες, του το πάω.

Την άλλη μέρα τον παίρνω τηλέφωνο, το έβαλα ένα σωρό φορές μπροστά, παίρνει αμέσως μου λέει, τσακμάκι, δεν έχει τίποτα.

Πάω σήμερα να το πάρω, έλειπε για λίγο ο μάγκας και το είχε αφήσει μπροστά από το συνεργείο με τα κλειδιά στην μηχανή.

Μπαίνω μέσα, βάζω μπρος, τίποτα, νεκρό.

Ρε π#@στη μου λέω, τι μου λέει αυτός ...

 

Σε κανένα δεκάλεπτο έρχεται.

Του λέω ότι το δοκίμασα και δεν έπαιρνε πάλι.

Μπαίνει μέσα, βάζει μπρος, βρουμ, με την πρώτη, αμέσως πήρε.

 

Πάρτο, μου λέει, κι άμα στο ξανακάνει τα λέμε.

 

ΕΛΕΟΣ!!!!

  • Χαχα 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Άλλο μυστηριώδες story παίζεται εδώ.

Φώναξα τον μηχανικό από το συνεργείο να το δει, "δεν παίρνει με τίποτα" του είπα.

Μπαίνει μέσα αυτός, γυρνάει το κλειδί, βρουμ, παίρνει αμέσως.

"Τι με φώναξες ρε μλκ" μου λέει, μια χαρά είναι το αμάξι.

 

Την άλλη μέρα, πάω να το βάλω μπρος, τίποτα.

Βρε καλέ μου βρε χρυσέ μου, τίποτα.

Φωνάζω έναν φίλο της μάνας μου με φορτιστή, τον βάζω επάνω, την δείχνει γεμάτη την μπαταρία.

Τον αφήνω μια μέρα πάνω, και έρχεται ο τύπος να πάρει τον φορτιστή με πολύμετρο στο χέρι να την μετρήσουμε.

Μια χαρά είναι, τίγκα φορτισμένη.

 

Παίρνω τηλέφωνο τον μηχανικό, του λέω το και το, δεν παίρνει μπρος πάλι.

Μου λέει φέρτο από το συνεργείο να το δω.

 

Πήρε με τις 10 προσπάθειες, του το πάω.

Την άλλη μέρα τον παίρνω τηλέφωνο, το έβαλα ένα σωρό φορές μπροστά, παίρνει αμέσως μου λέει, τσακμάκι, δεν έχει τίποτα.

Πάω σήμερα να το πάρω, έλειπε για λίγο ο μάγκας και το είχε αφήσει μπροστά από το συνεργείο με τα κλειδιά στην μηχανή.

Μπαίνω μέσα, βάζω μπρος, τίποτα, νεκρό.

Ρε π#@στη μου λέω, τι μου λέει αυτός ...

 

Σε κανένα δεκάλεπτο έρχεται.

Του λέω ότι το δοκίμασα και δεν έπαιρνε πάλι.

Μπαίνει μέσα, βάζει μπρος, βρουμ, με την πρώτη, αμέσως πήρε.

 

Πάρτο, μου λέει, κι άμα στο ξανακάνει τα λέμε.

 

ΕΛΕΟΣ!!!!

Τι να σου κάνει ο μάστορας κυρφιουζιονάρα μου; Εδώ είναι ξεκάθαρο ότι θες κβαντικό φυσικό, αφού είναι φως φανάρι ότι το αυτοκίνητο ανάβει και δεν ανάβει. Θα σου πει αυτός πώς να φέρεις 6άρες στην κυμματοσυνάρτηση και να ξορκίσεις τα ντόρτια.

 

(Εμένα τρόμπα βενζίνης μου μυρίζεται. Και το παλεύεις εσύ το αρμέγεις 800 ώρες, ανεβάζει βενζίνη, κι έρχεται ο μάγκας και του σκάει. Κάθεται το αμάξι, πάπαλα. Πάλι από την αρχή.)

Επεξεργασμένο από Ali Barout
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου