Προς το περιεχόμενο

Ελεύθερος αυτοκινήτου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, LK είπε

Ξέρεις υπάρχει μια κατηγορία ανθρώπων, που συνειδητά κάνουν τη ζωή τους δύσκολη,.

Το ξέρω πολύ καλά.

 

Εκτός του ότι έχω στο σπίτι μου ένα πλήρες εργασιακό περιβάλλον εδώ και είκοσι χρόνια (απομονώθηκα στην Πανδημία, με τεράστια χαρά και μηδενική προετοιμασία), το γραφείο μου απέχει ένα λεπτό με το αυτοκίνητο και 20 λεπτά με τα πόδια (κυρίως διότι υπάρχει μία απαράδεκτης κλίσης ανηφόρα). Αν μετακομίσω, θα το κάνω μόνο για να μένω ΜΕΣΑ στο γραφείο.

  • Συμφωνώ 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/1/2023 στις 2:35 ΜΜ, fusiongtr είπε

Για εξηγείστε μου ρε μάγκες, άμα κάποιος θέλει να πάει σούπερ μάρκετ να πάρει δύο κιβώτια μπύρες, τι κάνει?

Παίρνει ταξί ή κάνει τον Σουγκλάκο ασούμε?

Κάνει παραγγελία μέσω internet και του τα φέρνουν στην πόρτα. 

 Πέθανε το αυτοκίνητο. Ακριβυνε. Μου έλεγαν πλούσιος ήταν ο παππούς σου, έφερε το πρώτο αυτοκίνητο. 

 Με την κρίση να προχωράει θα κυκλοφορεί αυτοκίνητο στην πόλη και θα τον σταματάνε, θα τον βγάζουν και θα τον ξεκοιλιαζουν με το στιλέτα, τη συνοδηγό δεν τολμώ να γράψω τι θα της κάνουν και θα φύγουν ουρλιαζοντας με το αμάξι του άμοιρου με αυτόν δεμένο στο καπό πυροβολώντας με τα Ούζι από τα παράθυρα. 

 Αλλάζουν τα πράγματα. Θα πηγαίνουν όσοι δουλεύουν με το μετρό και μέχρι νσ φτάσουν στις αποβάθρες θα πηγαίνουν προσεκτικά από τα στενά στο σπίτι για να αποφύγουν τη ληστεία και το βιασμό. 

 Στα γκέτο των πλούσιων😂 μόνο εξωτικά αυτοκίνητα  γιατί εκεί θα φυλάει ο OCP που θα έχει αγοράσει την αστυνομία και θα έχει γεμίσει τους δρόμους με ED-209😜

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Η πανδημία ήταν ευκαιρία να γλιτώσω τα πολλά χιλιόμετρα. 

Πηγαίνω στο γραφείο πλέον 1-2 φορές την εβδομάδα και η υπόλοιπη ημέρα μου είναι στο γραφείο του σπιτιού. 

Αυτοκίνητο έχουμε εδώ στας εξοχάς, βάζω και το σκύλο στο πορτ μπαγκαζ και πάμε βόλτα στο βουνό. 

Σε 2-3 χρόνια λέω να πάρω και ένα φουλ ηλεκτρικό (έχουμε 2 hybrid) με πολλές οθόνες που είναι και αθόρυβα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από χθες δεν μπορώ να το βάλω μπροστά και έχω σκάσει.

Μπαταρία είναι, μίζα?

Προσπάθησα και με καλώδια αλλά και πάλι δεν παίρνει το ρημάδι γμτ.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσα χρόνια ονειρεύομαι το αυτοκίνητο που θα καίει τσίσα.

Ούτε βενζίνες ούτε τίποτα.

Θα έχω και στο πορτμπαγκάζ ένα κιβώτιο μπύρες (όπως είχα παλιά), και δεν θα χρειάζομαι τίποτα άλλο.

Πίνεις - γεμίζεις δηλαδή.

  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, fusiongtr είπε

Εγώ από χθες δεν μπορώ να το βάλω μπροστά και έχω σκάσει.

Μπαταρία είναι, μίζα?

Προσπάθησα και με καλώδια αλλά και πάλι δεν παίρνει το ρημάδι γμτ.

Αμα γυρνάει η μίζα η μπαταρία είναι. Την είχες αφορτιστη γιστι μάλλον δεν το κινούσες πολύ και με το κρυο παράλληλα έπεσε πολύ και αν ήταν και παλιά αλλοίωσε στοιχεία και δεν δίνει αρκετό ρεύμα. Και με καλώδια δεν μπορεί να δώσει πλέον αρκετό ρεύμα, Χαχαχαχαχαχα 😂😂😂

 Βάλτο μπροστά με καινούργια ή με μπαταρία ενός φίλου και μετά μέτρησε με πολύμέτρο όταν δουλεύει να δεις τι volt βγάζει. Άναψε τα φώτα κλπ, και μέτρα. Για να δεις αν είναι εντάξει το δυναμό, ο ανορθωτής. Χαχαχαχαχα 

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Αμα γυρνάει η μίζα η μπαταρία είναι. Την είχες αφορτιστη γιστι μάλλον δεν το κινούσες πολύ και με το κρυο παράλληλα έπεσε πολύ και αν ήταν και παλιά αλλοίωσε στοιχεία και δεν δίνει αρκετό ρεύμα. Και με καλώδια δεν μπορεί να δώσει πλέον αρκετό ρεύμα, Χαχαχαχαχαχα 😂😂😂

 Βάλτο μπροστά με καινούργια ή με μπαταρία ενός φίλου και μετά μέτρησε με πολύμέτρο όταν δουλεύει να δεις τι volt βγάζει. Άναψε τα φώτα κλπ, και μέτρα. Για να δεις αν είναι εντάξει το δυναμό, ο ανορθωτής. Χαχαχαχαχα 

 

Κι εγώ αυτό πιστεύω.

Αλλά που να βρω πολύμετρα και τέτοια τώρα.

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου