Προς το περιεχόμενο

Γνώμη για Shecter Nick Johnston;; Την έχει δοκιμάσει κανείς;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μία Schecter έχω πιάσει, τελείως διαφορετική βέβαια, αλλά πάνω κάτω το ίδιο price-range. Μπορώ με ευκολία να πω ότι μου φάνηκε ένα πολύ ποιοτικό όργανο, και σε αίσθηση, και σε ήχο. Βλέπω και ΠΟΛΥ καλά reviews για τη συγκεκριμένη οπότε δε θα δίσταζα να την πάρω τυφλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, fusionakis είπε

Από τον τρόπο που γράφεις να φανταστώ την παρήγγειλες ήδη, σωστά; Αν είναι έτσι, με το καλό και καλά παιξίματα. Αν πάλι ακόμα δεν το έχεις κάνει, θα σου πρότεινα να τσεκάρεις και την Van Nuys Traditional άμα τη βρεις κάπου. 

 

Εκπληκτικη και αυτη και ναι την ειχα δει ... αλλα πολλα τα κοντα 1000 ευρω που ζηταει μιας και δεν την βρηκα πουθενα used. Δεν υπηρχε κανενα περιθωριο συγκρισης σε σχεση με την τιμη που βρηκα την Nick johnson πραγματικα και για αυτο προσανατολιστηκα εκει. Αν μεινω ευχαριστημενος απο την NJ θα δω αν η επομενη ειναι αυτη ομως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τη ζαχάρωνα καιρό γιατί έχει μοντέρνα features και παράλληλα δεν ξεφεύγει στο οπτικό κομμάτι από αυτό που έχω στο μυαλό μου ως strat, αλλά τελικά όταν τη δοκίμασα δεν την πήρα.

 

Ο κύριος λόγος ήταν το μπράτσο. Τελείως φλοίδα, ήταν λες και είχες κολλήσει λαιμό από Ibanez RG σε σώμα strat. Δεν είμαι καθόλου φαν αυτών των μπράτσων, οπότε ήταν ο ορισμός του dealbreaker.

 

Οι μαγνήτες κομπλέ, αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας, δηλαδή θα τους άλλαζα σίγουρα αν την αγόραζα, οπότε πάμε πάνω από 1000 ευρώ κόστος.

 

Παρ'όλα αυτά γνώμες είναι αυτές, οπότε θα ευχηθώ να τη χαρείς και να μας γράψεις ένα review σύντομα.

  • Like 1

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, BillTrantos είπε

Τη ζαχάρωνα καιρό γιατί έχει μοντέρνα features και παράλληλα δεν ξεφεύγει στο οπτικό κομμάτι από αυτό που έχω στο μυαλό μου ως strat, αλλά τελικά όταν τη δοκίμασα δεν την πήρα.

 

Ο κύριος λόγος ήταν το μπράτσο. Τελείως φλοίδα, ήταν λες και είχες κολλήσει λαιμό από Ibanez RG σε σώμα strat. Δεν είμαι καθόλου φαν αυτών των μπράτσων, οπότε ήταν ο ορισμός του dealbreaker.

 

Οι μαγνήτες κομπλέ, αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας, δηλαδή θα τους άλλαζα σίγουρα αν την αγόραζα, οπότε πάμε πάνω από 1000 ευρώ κόστος.

 

Παρ'όλα αυτά γνώμες είναι αυτές, οπότε θα ευχηθώ να τη χαρείς και να μας γράψεις ένα review σύντομα.

Να σ πω την αληθεια για μενα ηταν βασικος παραγοντας το μπρατσο της .. αν κ ειναι λιγο πιο χοντρο απο την dk που εχω τωρα η οποια ειναι οτι καλυτερο εχω πιασει ( και σε σχεση με παλιοτερες prestige ). Eλπιζω και οι μαγνητες να μην με απογοητευσουν. Ενα review σιγουρα θα κανω :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου