Προς το περιεχόμενο

Europa - Carlos Santana


aggeloskrv

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
1 λεπτό πριν, trolley είπε

 

Ο OP διαφήμισε την προσφερόμενη από αυτόν υπηρεσία, δεν ήρθε στο "Να η ευκαιρία" να αντιμετωπίσει τον Κατσαρό και την Σώκου. Αν ήμουν τόσο νέος όσο η κοπελιά και ήθελα να μάθω κιθάρα, σίγουρα (ΣΙΓΟΥΡΑ) θα τον έπαιρνα ένα τηλέφωνο να δω τι άλλο έχει να πει - και αυτό είναι το περισσότερο που μπορεί να αποδώσει οποιαδήποτε διαφήμιση αυτού του τύπου.

Μα το τόνισα από την αρχή ότι περι αυτού πρόκειται....και πάμε παρακάτω.

Μια διαφήμηση είναι, τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο, αλλά δεν το αντιμετώπισα έτσι το post.

Αν το αντιμετόπιζα έτσι, ή θα είχε κλειδωθεί ή θα είχε σβηστεί......μιας και εμπίπτει στις απαγορεύσεις  του άρθρου 9 .

Το άφησα να εξεληχθεί.....γιατι , αν εξαιρέσω τα παρατράγουδα, με αφορμή αυτό το post....γράφονται και ενδιαφέροντα πράγματα.

2 λεπτά πριν, Aggelos Kravaritis είπε

Καλα ντε μην κανείς subscribe, τοσα λογια σ αυτο κ κυριως στο προηγουμενο μηνυμα για να μας πεις οτι δεν θες να κανεις subscribe? Χαχαχαχαχα

 

Εγώ θα ανεβάζω τα βίντεο των μαθητών μου μιας κ το συγκεκριμένο forum ειναι σχετικο με το αντικειμενο (κιθαρα) κ εσυ μην κανεις subscribe. 

 

 A κ κάτι ακόμα, μην κανείς subscribe. 

 

Κ κάτι για το τέλος, μην κανείς subscribe. 

😂🤣😂😂

Tόσα λόγια....μπας και καταλάβεις τι λέμε.....αλλά δύσκολο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LK είπε

Και γιατι να μην γραφτω σε ένα κανάλι που να μου δείξει, πως, ως αρχάριος, μπορώ να παίξω -με εναλλακτικες π.χ. δακτυλοθεσίες ή κιθιαριστικές ενορχηστρώσεις , ένα πιο απαιτητικό κομμάτι.

Υπάρχουν τέτοια κανάλια, υπήρχε δε και σχετική στήλη στο guitar  techniques το περιοδικό.

Ως αρχάριος δεν μπορείς να ξεχωρίσεις ποιο κανάλι είναι καλό και ποιο όχι,

πιθανόν να χάσεις πολύ χρόνο μελετώντας λάθος,με ότι να΄ναι τεχνική,κ.λ.π.

Εσύ που έχεις μια διαδρομή μπορείς να το κάνεις.

Ο αρχάριος=ακόμη ακροατής, απλά θα δει/ακούσει το βίντεο του ΟP

και θα ενθουσιαστεί,δικαίως, με το αποτέλεσμα για τους 9 μήνες.

 

Επίσης είναι άδικο να συγκρίνουμε το εν λόγω κανάλι, με άλλα που είναι διδακτικά.

Διαφήμιση κάνει ο άνθρωπος και καλά κάνει.

Δεν υποσχέθηκε να δείξει μυστικά, ούτε να κάνει tutorials.

 

Bασικά το κανάλι του,θεωρώ ότι δεν απευθύνεται στην πλειοψηφία των μελών εδώ,

παρά μόνο σε κανάν Επισκέπτη ή νεοεγγεγραμμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, Kanimothrios είπε

 

 

Διαφήμιση κάνει ο άνθρωπος και καλά κάνει.

Δεν υποσχέθηκε να δείξει μυστικά, ούτε να κάνει tutorials.

 

 

Απάντησα επ΄αυτού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, trolley είπε

Το πραγματικό θέμα είναι αν το νέο (πλέον) noiz θέλει να συνεχίσει αυτή την εσωστρέφεια των inside jokes, "εγώ ανέβασα κάτι μετά από δύο χρόνια", απαιτούμε να μας πείσετε, τελικά μήπως λέτε και ψέμματα για τους εννέα μήνες κλπ.

 

Ο OP διαφήμισε την προσφερόμενη από αυτόν υπηρεσία, δεν ήρθε στο "Να η ευκαιρία" να αντιμετωπίσει τον Κατσαρό και την Σώκου. Αν ήμουν τόσο νέος όσο η κοπελιά και ήθελα να μάθω κιθάρα, σίγουρα (ΣΙΓΟΥΡΑ) θα τον έπαιρνα ένα τηλέφωνο να δω τι άλλο έχει να πει - και αυτό είναι το περισσότερο που μπορεί να αποδώσει οποιαδήποτε διαφήμιση αυτού του τύπου.

 

Θα διαφωνήσω κάθετα με την συλλογιστική αυτή (αν βέβαια την κατάλαβα σωστά και όχι λανθασμένα).

Εμένα αυτό μου ακούγεται σαν noiz με παρέλαση διαφημιζομένων υπηρεσιών και μάλιστα χωρίς κριτικό σχολιασμό.

 

Περάστε κύριε, αφήστε την κάρτα σας, διαφημίστε τις υπηρεσίες σας, και δεν θα σας ενοχλήσει κανείς.

 

Αμανείναι έτσι, να παίρνουμε και ποσοστά από τις πωλήσεις ασούμε.

  • Συμφωνώ 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, LK είπε

Μα το τόνισα από την αρχή ότι περι αυτού πρόκειται....και πάμε παρακάτω.

Το ξέρω, δεν αντιδικούμε. :) :)

 

Απλά, θέλω να υπογραμμίσω ότι στην Ελλάδα υπάρχει μία μόνιμη σύγχυση: οι άνθρωποι μπερδεύουν κάποιον που κάνει ΚΑΤΙ με όλους εκείνους που δεν κάνουν ΤΙΠΟΤΕ. Δεν είναι το ίδιο.

  • Like 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
9 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

 

 

Περάστε κύριε, αφήστε την κάρτα σας, διαφημίστε τις υπηρεσίες σας, και δεν θα σας ενοχλήσει κανείς.

 

Αμανείναι έτσι, να παίρνουμε και ποσοστά από τις πωλήσεις ασούμε.

Υπάρχουν οι αγγελίες γι αυτόν τον λόγο.

Ίσως ο OP δεν το γνωρίζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα πάλι που το σκέφτομαι ίσως είναι κάτι καινούριο κάποιος καθηγητής μουσικής γενικότερα (κ όχι απλά κ μόνο κιθάρας) να δείχνει τους μαθητές του κ ειδικά σε τέτοια ποσότητα κ συχνοτητα.

Προσωπικά δεν το βλέπω να ισχύει καθόλου γύρω μου. 

Εγώ είμαι πολύ περήφανος για όλους τους μαθητές μου, τους καμαρώνω για την εξέλιξη που κάνει ο καθένας σύμφωνα με τους στόχους που έχει κ θα τα μοιράζομαι κ εδώ αυτά τα βίντεο! 

Με περηφάνεια κ αγάπη!

Κ για τους ίδιους κ για τη διδασκαλία μου κ για την ίδια την κιθάρα!

Ευχαριστώ!

 

Επεξεργασμένο από Aggelos Kravaritis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, LK είπε

Υπάρχουν οι αγγελίες γι αυτόν τον λόγο.

Ίσως ο OP δεν το γνωρίζε.

 

Εδώ υπάρχουν άλλοι (ονόματα δεν λέμε) που το κάνουν αυτό συστηματικά, και δεν κουνιέται φύλλο.

 

 

3 λεπτά πριν, Aggelos Kravaritis είπε

Εγώ είμαι πολύ περήφανος για όλους τους μαθητές μου, τους καμαρώνω για την εξέλιξη που κάνει ο καθένας σύμφωνα με τους στόχους που έχει ...

 

 

Και πολύ καλά κάνεις.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Αμανείναι έτσι, να παίρνουμε και ποσοστά από τις πωλήσεις ασούμε.

Έχεις κάποια ανάμιξη στη διαδικασία παραγωγής αυτών των υπηρεσιών (του OP ή του Noiz ή οτιδήποτε τέτοιου); Αν ναι, προφανώς θα έχεις "ποσοστά".

 

Γέλασα όμως με το "παρέλαση" - ξαναλέω ότι οι περισσότεροι δεν κάνουν ΤΙΠΟΤΕ.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

 

Εδώ υπάρχουν άλλοι (ονόματα δεν λέμε) που το κάνουν αυτό συστηματικά, και δεν κουνιέται φύλλο.

Δεν πειράζει, μετά από τόσες σελίδες που έφτασε αυτό το νήμα έχω πιστέψει πλέον ότι κάτι ενόχλησε κ έγινε όλο αυτό.

Τη θέση μου την είπα κ στο προηγούμενο μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου