Προς το περιεχόμενο

Europa - Carlos Santana


aggeloskrv

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
11 λεπτά πριν, ThomasSot είπε


Εισαι πολυ λαθος 
Ναι εγω το εληξα το θεμα αλλα πρεπει να το ληξετε και και σεις...τουλαχιστον οι κοπτοραπτηδες.
Ο Τραντος δεν χρειαζεται υποστηρικτικες παρεμβασεις 
Ο Τραντος δεν εκανε πισω απο μαγαλοσυνη η μεγαλοπρεπεια αλλα κρυφτηκε γιατι δεν εχει τιποτε να πει.
Ο Τραντος με προσβαλε αγριως και απορω πως δεν το καταλαβαινεις.
 

Κοίτα να δεις.

Ο Τραντός ό,τι είπε για εσένα , αφορούσε εσένα.

Εσύ έμπλεξες μανάδες και ιστορίες......και τα τέκνα σου.

Λοιπόν να τους χαίρεσαι τους λεβέντες σου, αλλά άστους έξω από άλλο αυτό, όπως και κάθε τρίτο πρόσωπο.

Τώρα, επειδή θεωρώ ότι κατάλαβες..... και το σταμάτησες ...μην με κάνεις να πιστέψω ότι κατάλαβα λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Περι τεχνικής) ο jimi αν το έκανε αυτό στά ωδεία που αναφέρεστε,θα του έσπαγαν τα πλευρά και την πρώτη σειρά απο τα δόντια και ας είχε συμπληρώσει μόνο το 7 έτος της ηλικίας του...

 

Ρε παιδιά,πραγματικά τώρα,μια γυναίκα "μπήκε" σε τούτο εδώ το ηλεκτρονικό καψιμί καί μας έδειξε,ότι ικανότητες είχε τέλος πάντων,αντί να σηκωθούμε όλοι όρθιοι από κυρίος αίθουσα και εξώστη να χειροκροτήσουμε,καταφέραμε να τα κάνουμε κ@λ@ς.

 

Τώρα καταλαβαίνω γιατί βλέπω τις αγγελίες "ζητείται κοπέλα για συγκρότημα" 15 χρόνια τωρα ίδιες.

Φιλοι μου,μουσικοί συνοδοιπόροι,αδέρφια μου,αλήτες,πουλιά....μπορείτε να μήν τις τρομάζετε,γιατί εγώ για να πώ την αλήθεια,ξεκίνησα να παίζω μουσική μόνο και μόνο για αυτό το λόγο και συνεχίζω μέχρι και σήμερα?

 

jimi.jpg

  • Like 1
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, LK είπε

Κοίτα να δεις.

Ο Τρανός ό,τι είπε για εσένα , αφορούσε εσένα.

Εσύ έμπλεξες μανάδες και ιστορίες......και τα τέκνα σου.

Λοιπόν να τους χαίρεσαι τους λεβέντες σου, αλλά άστους έξω από άλλο αυτό, όπως και κάθε τρίτο πρόσωπο.

Τώρα, επειδή θεωρώ ότι κατάλαβες..... και το σταμάτησες ...μην με κάνεις να πιστέψω ότι κατάλαβα λάθος.


Κοιτα και συ να δεις 
Ας τα παιδια μου κατα μερος εγω εχω δικαιωμα να τα αναφερω που τα μεγαλωσα και ειμαι περηφανος γι αυτα.
Τα τριτα προσωπα ηθελα και τα αναφερα.... απαντησαν αυτα. αλλα δεν ασχοληθηκα μαζι τους γιατι δεν με προσβαλανε.
Θεωρεις οτι καταλαβα και το σταματησα αλλα δεν ξερεις τι ακριβως καταλαβα.
Καταλαβα οτι δεν εχω να κανω με ανθρωπους και μαλιστα μουσικους  αλλα με σκατα απο μαυρα βοδια που νομιζουν οτι ειναι μπριλαντια και διαμαντια.

ΥΓ
Εγω δεν τον ξερω τον Τραντο και δεν ξερω ουτε τη μαμα του, αλλα καπου διαβασα ενα ποστ δικο του που ελεγε την ιστορια της ζωης του.....η κανω λαθος κυριε συνηγορε??!!


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
12 λεπτά πριν, ThomasSot είπε


Κοιτα και συ να δεις 
Ας τα παιδια μου κατα μερος εγω εχω δικαιωμα να τα αναφερω που τα μεγαλωσα και ειμαι περηφανος γι αυτα.



 

Αυτό ακριβώς σου λέω, επειδή και εσύ είσαι περήφανος για τα παιδιά σου,από εσένα ΑΠΑΙΤΩ

α) να μην  εμπλέκεις  σε τσακωμούς ανόητους  (γιατί ποσώς με ενδιαφέρει ποιος από τους δύο σας είναι καλλίτερος μουσικός) καθ οιονδήποτε τρόπο την Μητέρα  του άλλου σε καμία συζήτηση και

β) αν ποτέ αναφέρθηκε  μόνος του στην ιστορία των σπουδών του στην Μάνα του και το διάβασες, αυτό δεν θα έπρεπε να το χρησιμοποιήσεις στρεβλά σε μια αντιπαράθεσή σας, αλλά να ταυτιστείς με αυτήν την γυναίκα , που έζησε τις ίδιες αγωνίες και στερήσεις , όπως εσύ , να σπουδάσει το παιδί της, και όχι να λες άκυρα πράγματα.

Εσύ ειδικά που σπούδασες 2 παιδιά....θα έπρεπε να ξέρεις καλλίτερα από όλους τους άλλους .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπάμαι για την εξέλιξη που έχει πάρει το θέμα. Φαντάσου την κοπέλα να θέλει να γίνει και μέλος του φόρουμ, και να μας διαβάζει από μια γωνιά (λογικά θα το κάνει). 

 

 

1 λεπτό πριν, LK είπε

αυτό δεν θα έπρεπε να το χρησιμοποιήσεις στρεβλά σε μια αντιπαράθεσή σας

 

Έτσι ακριβως

  • Like 1
  • Συμφωνώ 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είναι αυτά; Μανάδες παιδιά και τέτοια. Ο άνθρωπος παρακαλάει να μπαναριστεί, για ποιο λόγο δεν έχει συμβεί ακόμη;

  • Συμφωνώ 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, trolley είπε

Τι είναι αυτά; Μανάδες παιδιά και τέτοια. Ο άνθρωπος παρακαλάει να μπαναριστεί, για ποιο λόγο δεν έχει συμβεί ακόμη;

Εδώ θα συμφωνήσω με τον σύντροφο trolley. 😀

 Α, όλα κι όλα.

 Να έχουμε κάποια όρια στις αντιπαραθέσεις μας.

 

 ήταν πολύ ανοίκεια η φάση.

 Να συγκληθεί το πειθαρχικό μας.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγώ λέω να το κλείσουμε εδώ.

Να πάμε , όσοι είναι να πάμε, για ύπνο και τα επόμενα post να αφορούν  το συγκεκριμένο νήμα και όχι άσχετα.

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα προτεινα το εξης: Να παει το original post στα βιντεο, και να σβηστουν ολα τα σχολια, με πρωτα απο ολα τα δικα μου. Η κοπελα παιζει πολυ καλα για εννια μηνες, δεν αξιζει τωρα να λεμε για αλλα πραγματα, και εγω δε θα εκανα σχολιο αλλα ειδα το γενικοτερο μπαχαλο και ειπα να το κανω τελικα, κακως. Παρακαλω λοιπον τους μοντερατορες να πραξουν αυτο που προτεινω, δεν υπαρχει λογος να διατηρηθει η οποια κουβεντα.

 

 Ας κρατησει μονο η κοπελα, αν διαβαζει, το πρωτο σχολιο του dimsonic, για το μελλον ομως, και επισης αν διαβαζει, προσοχη στη σωστη μελετη απλων πραγματων, εκει ειναι το κλειδι. Σβηστε τα ολα τωρα να τελειωνουμε.

Επεξεργασμένο από manosx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε λου κου τι ιστορια ξεκινησες τωρα εχεις καταλαβει??? 
Ποιος πειραξε την οικογενεια του και τη μανα του???
Δινεις πατημα να αραδιαζει μεσα δω ο καθε βλακας τη βλακεια του.
Ντροπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου