Προς το περιεχόμενο

noiz memes


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

10 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

ezgif-3-249859d23f.gif

 

Καποια στιγμη στο βιδεο νομιζω λεει: "Afier-oh-menoh ston Fuzio. Ithelah nah toh kano thread stoh noiz, alla because den xeri kala ellinikos, eftiaxah this video"

 

 

Επεξεργασμένο από billaraskats27
  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, billaraskats27 είπε

 

Καποια στιγμη στο βιδεο νομιζω λεει: "Afier-oh-menoh ston Fuzio. Ithelah nah toh kano thread stoh noiz, alla because den xeri kala ellinikos, eftiaxah this video"

 

 

Εγώ άλλο καταλαβαίνω.

Πεντάρι πιασμάν από τους ινφλουένσερς είναι ο κύριος.

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@fusiongtr Με 500k κ βαλε φολλοουερζ..

 

Παντως το αστειο ειναι πως ενω ειναι μια χαρα παιδι κ παιχτης (ενταξει σε αυτο που κανει, στην Αμερικη, το μια χαρα δε λεει τιποτα, μιας κ στον ανταγωνισμο υπαρχουν τερατα) απο τη πρωτη στιγμη που τον ειδα ειπα τι πουλαει ο τυπος? Ισως η φατσα του, ισως το ολο του το υλικο κ το πως το παρουσιαζει, ισως οτι παιζει μεν αλλα κανεις δε λεει πωωω ενα παιξιμο, ισως ξανα η φατσα του... τι να πω?😃

 

(Τελικα πουλαει Τελε)

Επεξεργασμένο από billaraskats27

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, billaraskats27 είπε

απο τη πρωτη στιγμη που τον ειδα ειπα τι πουλαει ο τυπος? Ισως η φατσα του, ισως το ολο του το υλικο κ το πως το παρουσιαζει, ισως οτι παιζει μεν αλλα κανεις δε λεει πωωω ενα παιξιμο, ισως ξανα η φατσα του... τι να πω?😃

 

(Τελικα πουλαει Τελε)

 

Σοβαρά τώρα, ειλικρινά δεν ασχολούμαι να το ψάξω περισσότερο, γενικά μιλώντας.

Στα μάτια μου, οι περισσότεροι κάτι πουλάνε.

Άλλοι προϊόντα, άλλοι υπηρεσίες, άλλοι την τρέλα τους, άλλοι τον εαυτό τους, άλλοι τις γνώσεις τους, την μελέτη τους και το παίξιμό τους.

Το θέμα είναι να σου αρέσει αυτό που πουλάνε, να σου αρέσει ο τρόπος που το πουλάνε, και να μπορείς να "ξεκλέψεις"/κερδίσεις κάτι εσύ από όλα αυτά.

 

 

EDIT: Το gif που έβαλα δεν εμφανίζεται πια, και βαριέμαι να το ξαναφτιάξω.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Σοβαρά τώρα, ειλικρινά δεν ασχολούμαι να το ψάξω περισσότερο, γενικά μιλώντας.

Στα μάτια μου, οι περισσότεροι κάτι πουλάνε.

Άλλοι προϊόντα, άλλοι υπηρεσίες, άλλη την τρέλα τους, άλλοι τον εαυτό τους, άλλοι τις γνώσεις τους, την μελέτη τους και το παίξιμό τους.

Το θέμα είναι να σου αρέσει αυτό που πουλάνε, να σου αρέσει ο τρόπος που το πουλάνε, και να μπορείς να "ξεκλέψεις"/κερδίσεις κάτι εσύ από όλα αυτά.

 

 

EDIT: Το gif που έβαλα δεν εμφανίζεται πια, και βαριέμαι να το ξαναφτιάξω.

Ναι βρε φιουζιε έτσι όπως το θέτεις φυσικά κ όλοι κ κάτι πουλάνε. Αυτός όμως έχει κάτι που νομίζω πως..... Όντως κάπου τον έχω πετύχει να πουλάει κάτι😃

. Κ μου τον εμφανίζει κ συνέχεια ο αλγόριθμος ενώ δεν παρακολουθώ τα βιντεάκια του. Τώρα πχ μου πέταξε αυτό με την τελε (το οποίο είναι κ πολύ πρωτότυπο κ παίζει παρόμοιο να μην έχει γίνει ούτε 1000000 φορές), αμέσως αφού είδα να ανεβάζεις το meme με τις τελε. Ε , τι να κάνω να μην το βαλω? Με τσιγκλαγε...

  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου