Προς το περιεχόμενο

Ξεχύνομαι σαν τον εμετό


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τα λυπης μου μπορω να διαπιστωσω την παντελη αποχη των modulators

απο τα κοινα του site...

Που πηγανε φιλε μου αναγνωστη οι παλιες καλες εποχες που εγραφες κατα λαθος greeklish και ετρωγες το ενα μπινελικι πισω απο το αλλο...τα καυστικα σχολια και τις παρατηρησεις,τις εντονες λογομαχιες και το αιμα να σου πιτσιλιζει το προσωπο.....αυτα ενθυμουμαι και λυπουμαι για την καταντια μας....

Κι αυτο για εναν πολυ απλο λογο,γιατι ειμαστε ελληναρες οπως και να το κανουμε και θελουμε και να το δειχνουμε σε ολες τις φασεις της ζωης μας.

Π.χ πηγαινω καμμια φορα στο γηπεδο και αναζοωγονουμαι βλεποντας σπασμενες καρεκλες,καθισματα,ανοιγμενα κεφαλια και ανοιγει και η καρδια μου ταυτοχρονα.Καταλαβαινω αμεσως οτι βρισκομαι στην Ελλαδα και οχι σε κανα ξενερωτο κρατος που θα παει ο καθεις με την οικογενεια του στο ντερμπι σαν να πηγαινει σε μουσειο.

Η καθημερινοτητα στην χωρα μας θελει και τον τσαμπουκα του,απο το χαραμα και τις χριστοπαναγιες στον δρομο προς την δουλεια,μεχρι και το χαζοκουτι οπου και ξενοφερτα αλλοδαπα συγκροτηματα μοιαζουν να αφομοιωνουν καταλληλα αυτον τον τροπο ζωης(βλεπε fame story.κ.τ.λ)

θελω με αυτον τον τροπο να αφυπνισω τους κρατουντες του συγκεκριμμενου site,και να τους επαναδραστηριοποιησω στην επερχομενη

αναρχιλα που προκειται να επικρατησει και να τα απ'αυτωσει ολα.

Κρατατε παιδια γερα,γιατι ηρθανε και οι χειροτερες μερες και τις συνηθησαμε και αυτες και που θα τραβηξει αυτο το βιολι δεν ξερω.Εμενα με εχει κουρασει παντως αυτη η ελλειψη της αδρεναλινης και θελω να τα λεμε και αυτα παιδια καμμια φορα για να μην ξεχνιομαστε.

Α ρε καριοληδες μου λειπετε....μπουααααααα........ :cry:

υ.γ Λυκε λυκε(modulator) εισαι εδω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Α ρε καριοληδες μου λειπετε....μπουααααααα........ :cry:

υ.γ Λυκε λυκε(modulator) εισαι εδω;

 

Ρε συ Octapus, γυρεύοντας πάς???? :?: :?:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Octapus, εσένα δε σου κάνει το NOIZ...

Υπάρχει ειδικό site για την περίπτωσή σου (δεν κάνω πλάκα)

 

http://www.@[email protected]/

 

Γίνε μέλος και ευχαριστήσου μπινελίκι!

 

Αν κάποια στιγμή θες να μιλήσεις για μουσική, εδώ είμαστε εμείς...

 

ΥΓ: Στο site που σου έγραψα θέσε @=α

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγαπητε octapus, θα μπορουσες να μας εξηγησεις τι σο οδηγησε να κανεις αυτο το post? τι διαφορετικο διαπιστωσες και απο ποτε?φιλικα παντα :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητε Octapus

 

 

Eπειδη παραπονεθηκες για ελλειψη αδρεναλινης....Aκου-

 

1.Εχει παρατηρηθει σημαντικη εκρηξη αδρεναλινης κατα την διαρκεια του αυνανισμου...οποτε στον προτεινω ανεπιφυλακτα

 

2.Επισης το ιδιο συμβαινει κανοντας το εxtreme sport bunjee jumping!!!

 

 

Oποτε η διαλεγεις ενα απο τα δυο,η επιχειρεις να αυνανιστεις ενω θα κανεις bunjee jumping για σουπερ εκρηξη αδρεναλινης

 

Φιλικα

Αntouan_z

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και πολύ ώρα σκέπτομαι τι άκρη μπορεί να βγει σε αυτή την υπόθεση. Κατέληξα στα εξής:

 

- Ο Χταπόδης δεν είχε κακή πρόθεση, ούτε θέλει να θίξει κανέναν. Είναι όμως θύμα των κακών διατυπώσεων που έκανε, καθώς και του νεαρού (μάλλον) της ηλικίας του. Σε ένα φόρου δεν μπορούμε να θεωρούμε το χιούμορ μας αυτονόητο ούτε αυτονόητα αποδεκτό από τους άλλους.

 

- Παρ' όλα αυτά, το ύφος που ο ίδιο ο Χταπόδης επέβαλλε, έχει ήδη καθορίσει το μέλλον αυτού του thread: αν παραμείνει ανοικτό θα εξελιχτεί σε κατ' εξοχήν τόπο ξεκατινιάσματος και μάλιστα χωρίς καν αιτία.

 

- ¶ρα, καλώ τον Χταπόδη να διευκρινήσει τις προθέσεις του και αν οι απαντήσεις του είναι πειστικές έχει καλώς. Αλλιώς το thread θα κλειδωθεί.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για ξεκατινιάσματα, το ποστ πάντως ήταν εμπνευσμένο, απο τον τίτλο μέχρι και το Υ.Γ. μεγάλος κάφρος, φοβερά εκφραστικά μέσα, ονοματοποιεία κτλ θεός :D

 

OCTAPUS έχεις ακούσει ποτέ μουτράλικα, DEMAXIMAM κτλ?

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου