Προς το περιεχόμενο

Γιατί ακριβαίνουν τα μουσικά όργανα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, cos_dr είπε

ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ και θα τον ΣΦΑΞΩ,

 

Εγώ τον δωροδοκω για να διαβάσει.

Κοίτα ΑΙΣΧΟΣ οι πολυεθνικές...τι πήραμε; Τίποτα.Ενα μπέργκερ και μια κόλα και δώσαμε 30 ευρώ..

Που είσαι ρε Πούτιν να δούμε άσπρη μέρα...

 

 

16840653684166397339098368237809.thumb.jpg.f065ced8c1b938ce92da546af73a5652.jpg

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, manosx είπε

7lpz7c.jpg.536730292083c3eeed19618b714462d2.jpg

Η κορυφαία επένδυση μου ήταν να αγοράσω μετοχές της Pfizer και εννοείται πως δεν έκανα εμβόλιο. 

Με πλήρωσε καλά ο κτηνίατρος δεν έχω παράπονο. 

 

 

Επεξεργασμένο από Κβαντική Διεμπλοκή
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Superfunk είπε

τι πήραμε; Τίποτα.Ενα μπέργκερ και μια κόλα και δώσαμε 30 ευρώ..

 

Και νάγκετς είδα εγώ.

Γιατί φαγοδιαφεύγεις?

Τα νάγκετς γιατί δεν τα δηλώνεις?

  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Εγώ τον δωροδοκω για να διαβάσει.

Κοίτα ΑΙΣΧΟΣ οι πολυεθνικές...τι πήραμε; Τίποτα.Ενα μπέργκερ και μια κόλα και δώσαμε 30 ευρώ..

Που είσαι ρε Πούτιν να δούμε άσπρη μέρα...

 

 

16840653684166397339098368237809.thumb.jpg.f065ced8c1b938ce92da546af73a5652.jpg

Όσο τους ενισχύσετε, τόσο θσ σας ξεζουμίζουν, τόσο θα τα μικραίνουν τα χάμπουργκερ όσο μικραίνουν και τα αμάξια. (μπες σε καινούριο SUV, σαν σαρδέλα νιώθεις 😂), θα είναι τόσο θρεπτικά, όσο δήθεν μηδενικοι είναι οι ρύποι και θα σας δείχνουν έναν Πουτιν και θσ σας λένε, εμεις τα γράψαμε τα σπίτια σας στο όνομα μας με ενα email γιατί φαληρισατε, μην κατηγορατε όμως εμάς, αυτον να κατηγορήσετηλε😂

 Να διαβάσει λοιπόν να πάει να γίνει στέλεχος πολυεθνικές, να διαβάσει γιατί αλλιώς θα πεινάσει.χαχαχαχαχαχα. 

 Και δεν λέω κάτι άλλο γιστι θα με διώξουνε και μετά εγω τι θα απογινω, ε? Και ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟΣ και ΔΙΕΓΡΑΜΜΕΝΟΣ είναι too much 🤣🤣🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Εγώ τον δωροδοκω για να διαβάσει.

Κοίτα ΑΙΣΧΟΣ οι πολυεθνικές...τι πήραμε; Τίποτα.Ενα μπέργκερ και μια κόλα και δώσαμε 30 ευρώ..

Που είσαι ρε Πούτιν να δούμε άσπρη μέρα...

 

 

16840653684166397339098368237809.thumb.jpg.f065ced8c1b938ce92da546af73a5652.jpg

 

 Καλα ενταξει μου ειναι, θα ριξω και κανα πιτογυρο για επιδορπιο και θα ειμαι ψιλοκαλα, εσυ δε θα παρεις τιποτα;

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, manosx είπε

 

 Καλα ενταξει μου ειναι, θα ριξω και κανα πιτογυρο για επιδορπιο και θα ειμαι ψιλοκαλα, εσυ δε θα παρεις τιποτα;

 

Πήρα το τέλος της Γκρέτα Τουν Μπεργκ μαμω το σπίτι της μεσα

  • Χαχα 3

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας που το έθιξε ο Νίκος δεν είναι τέρμα άσχετο, αλλά μια που οι περισσότεροι είστε Αθηναίοι, γενικά νομίζω ότι οι Θεσσαλονικείς σας έχουμε λίγο στο θέμα φαγητό απ'εξω (ειδικά αν συνυπολογίσουμε και το θέμα κόστους φαγητού, εδώ μπορείς ακόμα να φας τέλεια και οικονομικότερα από ότι Αθήνα), εκτός από ένα πράγμα που δύο φορές το χρόνο που κατεβαίνω Αθήνα δεν αμελώ.

 

Juicy Grill στον Χολαργό. Μιλάμε για το καλύτερο burger 🍔 της χώρας. Δε μασάω να πληρώνω δέκα ευρώ το burger συν το κόστος μετακίνησης. Γράφω το μήνυμα και σκουπίζω την οθόνη του κινητού απ' τα σάλια που μου τρέχουν 😄

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Nekkon είπε

Μιας που το έθιξε ο Νίκος δεν είναι τέρμα άσχετο, αλλά μια που οι περισσότεροι είστε Αθηναίοι, γενικά νομίζω ότι οι Θεσσαλονικείς σας έχουμε λίγο στο θέμα φαγητό απ'εξω (ειδικά αν συνυπολογίσουμε και το θέμα κόστους φαγητού, εδώ μπορείς ακόμα να φας τέλεια και οικονομικότερα από ότι Αθήνα), εκτός από ένα πράγμα που δύο φορές το χρόνο που κατεβαίνω Αθήνα δεν αμελώ.

 

Juicy Grill στον Χολαργό. Μιλάμε για το καλύτερο burger 🍔 της χώρας. Δε μασάω να πληρώνω δέκα ευρώ το burger συν το κόστος μετακίνησης. Γράφω το μήνυμα και σκουπίζω την οθόνη του κινητού απ' τα σάλια που μου τρέχουν 😄

Το αγαπημένο μου μπέργκερ εδώ κοντά! 

Μας έχετε στο πιο σημαντικό. Τα σουβλάκια κ τα σάντουιτς. 

Σας έχουμε στις πίτσες (όχι η μέση πιτσαρία αλλά οι καλύτερες). 

Μας εξαφανίζετε στα μεζεδοπωλεία κ φυσικά τα πολιτικα.

Αλλά στο άλλο το σημαντικότερο όλων ταβέρνες κ κοψιδια παλιάς κοπής η αλήθεια είναι εκτός Αθήνας -Θεσσαλονικης 

  • Συμφωνώ 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Aθήνα θα γίνει ΜΥΚΟΝΟΣ λόγω του τουρισμού και της ΥΨΗΛΗΣ ΥΠΕΡΑΞΙΑΣ των ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ ΕΡΓΩΝ και του ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

 Ήδη γίνεται.

 Νορμάλ μισθωτός και μικρομεσαίος δεν θα μπορεί να μείνει στην Αθήνα, στο κέντρο και το απόκεντρο.

 Εγώ θα φύγω σιγά σιγά  τώρα που γερνάω και θα ΕΙΣΠΡΑΤΤΩ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ και θα ζω στο χωριό σαν ΒΑΣΙΛΙΑΣ στον ΚΑΘΑΡΟ ΑΕΡΑ!!!!!!

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Τα σουβλάκια κ τα σάντουιτς. 

 

Ούτε για πλάκα.

Την Αθήνα στα σουβλάκια δεν την έχει κανείς.

Στη Θεσσαλονίκη που έχει τρομερό φαγητό κατά τα άλλα σουβλάκι της προκοπής δεν έχω φάει.

Καταρχάς είναι τεράστια και τίγκα στην πατατητη τηγανα κάτι που επιφέρει αποκλεισμό από τον ημιτελικό.

Το σωστό σουβλάκι πρέπει να μπορεί να φαγωθεί σε δύο άντε το πολύ τρεις μπουκιες και έχει μέσα κρέας, κρεμμύδι, μαϊντανό,ντομάτα και καυτερο πιπέρι.ΤΙΠΟΤΑ άλλο.

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Συμφωνώ 2

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου