Προς το περιεχόμενο

Good old Roger or....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η διαφορα ειναι πως οσες φορες καποιος απο το US μου εχει μιλησει για κατι τετοιο το συνδυαζει με "στοιχεια" (αρθρα απο εγκριτα site/εφημεριδες) κ σιγουρα δεν το κανει για να υποστηριξει τον Πουτιν. Οπως ειπα κ πριν οι υγιως σκεπτομενοι νοιαζονται για τη διαφθορα εκει περα, το κοστουμι του Πουτιν το ξερουν καλα

 

Τωρα για τους δημιουργους ψεκασμενου περιεχομενου εννοειται πως μια χωρα σαν την Αμερικη θα ειχε τα πρωτεια κ εκει. Εμεις ομως τα παμε πολυ καλα, καλυτερα απ'τι θα περιμενε καποιος για το μεγεθος μας σε αυτον το τομεα! Εχουμε σχολη

 

 

  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Λιακο τα αλλαξε ολα.

Η συγχρονη ελληνικη σχολη κατα κυριο λογο αυτον εχει για δασκαλο.

Τα 90'σ ειχαν αλλη θεματολογια. Ξεχαστηκαν. Ειναι πλεον για λιγους. Αν γινει η συγκριση οι αποψεις των 90'ς ηταν σε αλλο επιπεδο.....😂

Δεν ειχαν αυτη τη Ρωσσο-εμμονη ομως για την οποια οπως φαινεται διψαει ο κοσμος, πραγμα το οποιο διεκρινε κ καθιερωσε ο Λιακο.

 

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@manosx ΑΦΤΟ ΤΟ ΕΠΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ!!!
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΜΟ

ΑΝΑ ΛΕΠΤΟ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΕΠΙΠΕΔΟ

Σε συνδυασμο με το οπτικο ειναι αντε γεια

Το γραφεις αυτο κ αποσυρεσαι.. Τι να γραψεις μετα?

Επεξεργασμένο από vrasidas27
  • Χαχα 1
  • Συμφωνώ 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Σελήνη είναι τεχνητή, την έφτιαξαν για να κρύβουν από το οπτικό μας πεδίο τον πραγματικό δορυφόρο της Γης, την Λίλιθ, Η Σελήνη είναι γεμάτη πόλεις στο εξωτερικό της και οπλικά συστήματα.  Από τους κρατήρες μπορούν να εκτοξευθούν υπερ-πύραυλοι  προς όλες τις κατευθύνσεις, ικανοί να καταστρέψουν οτιδήποτε θεωρηθεί απειλεί. Κύριο μέλημα της Σελήνης ήταν η παρακολούθηση και η προστασία των οπλικών συστημάτων του Ολύμπου.

 

 Η Σελήνη έχει κατασκευαστεί με τη αρχαία μέθοδο που ονομάζεται Εφαρμοσμένη Αρχιτεκτονική Προδόμηση. Η τεχνολογία αυτή παραμένει ασύλληπτη ακόμα και για την εποχή μας μιας και επιτρέπει σε έναν τέτοιο δορυφόρο να κατασκευαστεί με τηλεκίνηση σε χρόνο μηδέν, ακριβώς όπως την έχει σχεδιάσει στο μυαλό του ο κατασκευαστής.

  • Χαχα 2

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 ώρες πριν, Superfunk είπε

Ο Γουότερς τάχθηκε με το μέρος της φασιστικής Ρωσίας και του παρανοϊκου δικτάτορα της  και υπέρ της εισβολής στην Ουκρανία.

Καμία αντίρρηση επ' αυτού. Όμως εδώ πήραν σβάρνα το Wall, που είναι άλλου.. παπά ευαγγέλια. 

  • Συμφωνώ 2

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, manosx είπε

 

 

 

Με έχει πιάσει υστερικό γέλιο, θα πάθω τίποτα από το τράνταγμα, δεν μπορώ άλλο.

Τι μου κάνατε απόψε............... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

@manosx ΑΦΤΟ ΤΟ ΕΠΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ!!!
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΜΟ

ΑΝΑ ΛΕΠΤΟ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΕΠΙΠΕΔΟ

Σε συνδυασμο με το οπτικο ειναι αντε γεια

Το γραφεις αυτο κ αποσυρεσαι.. Τι να γραψεις μετα?

 

 Δυο φορες εχω παει να πεθανω απο τα γελια στη ζωη μου.

 

 Και οταν λεω να πεθανω απο τα γελια ΤΟ ΕΝΝΟΩ. Ξερεις αυτο το γελιο που πονας στο στομαχι, και προσπαθεις να σταματησεις να γελας, και φευγεις περα να ξεχαστεις και τετοια.

 

 Η μια φορα ειναι οταν πρωτοειδα αυτο το κομματι, εκει στο σημειο οου λεει " κανε το πρωτο βημα Ζωη μπομπουλινα, κοντεψα να μεινω.

 

 

 Η αλλη ειναι σε παραλια βραδυ καλοκαιριου, με παρεα ρεμαλια με οτι αυτο συνεπαγεται, που εχουμε κολλησει να ελληνοποιουμε ονοματα καλλιτεχνων, π.χ. Ρογιρος Νερα ας πουμε καλη ωρα, Βρασιδας Πουτσογιος και τετοια, και μου ηρθε η φαεινη ιδεα ο Μαυρουλης ο Παρανομος ( blackie lawless ) και δεν ξερω τι τους επιασε και τους αλλους και αρχισαμε να λιωνουμε στα γελια, ειμασταν και γκολ, αφου δε μειναμε εκεινστον τοπο καλα ειμαστε, τεστ κοποσεως ηταν η φαση

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Με έχει πιάσει υστερικό γέλιο, θα πάθω τίποτα από το τράνταγμα, δεν μπορώ άλλο.

Τι μου κάνατε απόψε............... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα🤣

Δεν ξέρω τι λες εσύ, αλλά όπως τον είδα να σολάρει, ο καλλιτέχνης θα μπορούσε άνετα να πάει για πληκτράς στον Malmsteen λαίμαι 😄

  • Χαχα 3
  • Συμφωνώ 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου