Προς το περιεχόμενο

Good old Roger or....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, manosx είπε

 

 Δυο φορες εχω παει να πεθανω απο τα γελια στη ζωη μου.

 

 Και οταν λεω να πεθανω απο τα γελια ΤΟ ΕΝΝΟΩ. Ξερεις αυτο το γελιο που πονας στο στομαχι, και προσπαθεις να σταματησεις να γελας, και φευγεις περα να ξεχαστεις και τετοια.

 

 Η μια φορα ειναι οταν πρωτοειδα αυτο το κομματι, εκει στο σημειο οου λεει " κανε το πρωτο βημα Ζωη μπομπουλινα, κοντεψα να μεινω.

 

 

 Η αλλη ειναι σε παραλια βραδυ καλοκαιριου, με παρεα ρεμαλια με οτι αυτο συνεπαγεται, που εχουμε κολλησει να ελληνοποιουμε ονοματα καλλιτεχνων, π.χ. Ρογιρος Νερα ας πουμε καλη ωρα, Βρασιδας Πουτσογιος και τετοια, και μου ηρθε η φαεινη ιδεα ο Μαυρουλης ο Παρανομος ( blackie lawless ) και δεν ξερω τι τους επιασε και τους αλλους και αρχισαμε να λιωνουμε στα γελια, ειμασταν και γκολ, αφου δε μειναμε εκεινστον τοπο καλα ειμαστε, τεστ κοποσεως ηταν η φαση

Το θρεντ  για τον Ρογηρο Νερα ηταν, αλλα μετα απο αυτο θα το επισκεπτονται μονο για το επος που ποσταρες

  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Δεν ξέρω τι λες εσύ, αλλά όπως τον είδα να σολάρει, ο καλλιτέχνης θα μπορούσε άνετα να πάει για πληκτράς στον Malmsteen λαίμαι 😄

πολύ δυνατός, κεντάει.

  • Like 2

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

να πάει για πληκτράς στον Malmsteen λαίμαι 😄

 

Και για τραγουδιάρης μην σου πω.

Φωνάρα έχει.

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Δύο γάιδαροι μαλώνανε σε ξένο αχυρώνα

 

Σιγά μην είναι μόνο δύο.

Και ο γάιδαρος είναι ένα υπέροχο ζώο δεν τον τιμάει η σύγκριση.

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

γιατί τόση ζέση για τις ΗΠΑ?
 

 

Δεν ξέρω πώς εννοείς το "ζέση" αλλά από την μεριά μου δεν έχω καμία ζέση για κανέναν.

Όλοι χασάπηδες και καθάρματα είναι στα μάτια μου.

Όλοι όμως.

Και φυσικά δεν μιλάω για τους λαούς.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Η Γιουγκοσλαβια ηταν ενα τουρλουμπουκι εθνων και θρησκειων, καταδικασμενο να διαλυθει στα εξ ων συνετεθη οταν θα επαυαν οι συνθηκες που κρατουσαν το τουρλουμπουκι ενωμενο.

 

 Απλα η φαση ηταν μαθαμε πως γ@m!0μαστε πλακωσαν και οι γυφτοι. Και σιγουρα κατι καφριλες σε στυλ σφαζουμε ολοκληρα χωρια ηταν αφορμη στα ορια της αιτιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο ρε παιδιά μην το ξαναπιάσουμε το θέμα, θα γίνει σφαγή.

Αν θέλετε, στο νήμα "τσαμπουκάδες".

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Και στην Κυπρο υπηρχαν δυο εθνη και δυο θρησκειες, με τα γνωστα αποτελεσματα.

 

 Στην Γιουγκοσλαβια ηταν ακομα πιο περιπλοκα τα πραγματα, και εκει τα αποτελεσματα ηταν τα ιδια και χειροτερα.

 

 Τι να κανουμε, ουτε ο Τιτο ηταν αθανατος ουτε ο κομμουνισμος.

 

 Τα συμφεροντα του οποιοδηποτε ξενου ειναι ακριβως αυτα: Τα συμφεροντα ενος ξενου. Ειτε ειναι συμφεροντα ξενου της χωρας σου, ειτε ξενου αλλης χωρας.

 

 

 Το να περιμενεις ο ξενος μιας αλλης χωρας και να σου δωσει μια πατρικη αγκαλια και να σε βοηθησει να ξεπερασεις τις διαφορες που εχεις με τον ξενο της χωρας σου, αντι να ακολουθησει το απο αρχαιοτατων γνωστο διαιρει και βασιλευε, ειναι ηλιθιοτητα επικων διαστασεων.

 

 Και μην πας μακρυα, δες τον Ελληνικο εμφυλιο, οι μεν ηθελαν να αποσπασουν εδαφη για χαρη αλλοτριων δυναμεων, ενω και οι δε δεν διστασαν να συνεργαστουν με δοσιλογους για να απωθησουν τους πρωτους, αν δεν ειναι αυτο διαιρει και βασιλευε τι ειναι.

 

 Μια αυτοκρατορια οπως ηταν η ΕΣΣΔ τοτε και η Αμερικη ακομα και σημερα, εχει τα μεσα να βρει χρησιμους ηλιθιους και εξωμοτες σε καθε ρδελομπου των βαλκανιων.

 

 Οποτε, σε αλλα νεα, ο ηλιος βγαινει απο την ανατολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας σπουδαίος καλλιτέχνης, οφείλει να σέβεται το καλλιτεχνικό του έργο περισσότερο από το κοινό. Όταν αυτό το έργο είναι εμβληματικό, όταν ενέπνευσε γενιές, όταν έριξε κόσμο στα γόνατα με αδυναμία προφορικής έκφρασης, έχεις χρέος απέναντι στον κόσμο μεγάλε μου να το προστατεύεις αυτό το που έφτιαξες γιατί δεν είναι πια δικό σου.

 

Ο εν λόγω, χέζει απάνω του κάθε λίγο και λιγάκι.

  • Like 1

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου