Προς το περιεχόμενο

2 νέες bolt-on από την PRS!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι δεν το'χα προσέξει καν.

 

Μονόδρομος μου είναι η πηαρες τελε ή η τελε γενικότερα;

 

Γιατί αν λες για τέλε γενικά, επειδή αυτό που έχω στο μυαλό μου είναι πολύ συγκεκριμένο, από πολύ συγκεκριμένο μάστορα, όταν το φτιάξω θα σε φωνάξω για καφεδάκι, να φέρεις κ την Πάρκερ να τη συνδέσουμε με μπλουτουθ με πλεηστεησιον να παίζω εγώ, κ εσύ να παίξεις με τη θινλαην-πιανο μου να ισιωσεις λίγο, να ξεφύγεις από το 0,1

  • Χαχα 2

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Γιατί αν λες για τέλε γενικά, επειδή αυτό που έχω στο μυαλό μου είναι πολύ συγκεκριμένο, από πολύ συγκεκριμένο μάστορα, όταν το φτιάξω θα σε φωνάξω για καφεδάκι, να φέρεις κ την Πάρκερ να τη συνδέσουμε με μπλουτουθ με πλεηστεησιον να παίζω εγώ, κ εσύ να παίξεις με τη θινλαην-πιανο μου να ισιωσεις λίγο, να ξεφύγεις από το 0,1

 

Και στον δημιουργο του συμπάντος να πας να φτιαξεις Τελεβιζιόν, πάλι ρακέτα είναι, χάνεις το νόημα...το θέμα δεν είναι ποιος θα στην φτιαξει, το θέμα ειναι τι θα σου φτιαξει οπότε το παιχνιδι ειναι στημμενο...

 

Εχω μια καλύτερη ιδέα Βρα...όταν θα φτιάξεις την σουπερ ρακέτα σου, θα σε φωνάξω να πάμε μια απο το στουντιο για ρυζόγαλο (φερε κανέλα), να φέρεις και την Λεπτορακέτα σου, να την συνδεσουμε στο φουλ στακ στο 11 μπας και σου έρθει καμια επιφοιτηση, δεις κανένα όραμα κοκ και ξαναγυρισεις στον ίσιο δρόμο...

 

Θα διαλέξεις ποια Parker θελεις να φέρω, BT δεν υπαρχει, προσφέρουμε Sommerάκια Silent για την ευχαριστηση σας καρφι στο full stack...

 

Πες μου μερα, να μην εχω ξυριστει μονο, θελω Τελεφάπα με μονους ετσι? Να ξυριζει προσωπο, μασχάλες και ευαισθητες περιοχές...

 

Ωτοασπίδες για νεόφερτους, υποχρεωτικές...

 

Ραντεβου κλεινεις στο www.welcometo2023.org.asm ...

Επεξεργασμένο από Freedom
  • Χαχα 2

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Freedom θα φέρω κ εγώ τότε μια ibanez550 Γιαπωνέζα από τα παλιά τα χρόνια με lo pro edge (που θα τη βαφτίσω τελε επειδή με βολεύει) , θα πάρω κ ένα telegun fat foot για προενισχυση γιατί το γκεην ποτέ δε φτάνει κ θα'μαι έτοιμος.

 

Κ αν μου πεις τίποτα ωραία πως αυτό δεν είναι τελε, θα σου πω τι να σου πω βρε Φρηντομα δεν το πρόσεξα αφού όπως ειδες κ πριν ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΤΟΥ ΣΏΜΑΤΟΣ ρε φίλε.

 

 

  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vrasidas27 είπε

@Freedom θα φέρω κ εγώ τότε μια ibanez550 Γιαπωνέζα από τα παλιά τα χρόνια με lo pro edge (που θα τη βαφτίσω τελε επειδή με βολεύει) , θα πάρω κ ένα telegun fat foot για προενισχυση γιατί το γκεην ποτέ δε φτάνει κ θα'μαι έτοιμος.

 

Κ αν μου πεις τίποτα ωραία πως αυτό δεν είναι τελε, θα σου πω τι να σου πω βρε Φρηντομα δεν το πρόσεξα αφού όπως ειδες κ πριν ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΤΟΥ ΣΏΜΑΤΟΣ ρε φίλε.

 

 

 

Πρωτον αν φέρεις οτιδηποτε ΕΚΤΟΣ από κιθάρες με λυσεις 100 ετών, σου δινω και τα κλειδια παλουκάρι, στρώνω και το κοκκινο χαλι, ανάβω και την ντισκομπαλα, τι μου λες τωρα...αυτά ειναι!

 

Βρά, κάτσε στο γόνατο του θείου Φρήντομ και πες μου...ειλικρινα δεν ειδες το κουπι? Δεν εχεις συνειδητοποιησει οτι το ασυνειδητο σου οχι μονο το είδε. αλλά βάραγε και παλαμάκια?

 

Παρόλα αυτα, έλα με το Ιμπανέζι σου εσυ και θα σε κεράσω και κακαβιά (καλή και για τα ματια)... 😜

 

Φρηντομίξ, άουτ μαδαφάκερς!

  • Χαχα 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε 

1. Στρατ

2. 335 σταηλ όργανο

3. Στρατ σε ύφεση

4-5. 2 ιμπανεζ 550 90s μια κανονική κ μια ύφεση (θα ήταν στο 7 αλλά είναι φτηνές οπότε θ'αποκτηθουν πιο νωρίς)

6. Μια headless Holdsworth 

7. Θηνλαην (όχι με μόνο μπροστά 😉)

 

Τώρα γιατί εσύ εστιάζεις στη νο 7 από τις κιθάρες της φαντασίωσής μου, εν ξέρω . Αλλά ας έρθει η ώρα που θα τ'αποκτησω όλα αυτά κ πες ο,τι θες μετά 😚

 

 

Επεξεργασμένο από vrasidas27
  • Like 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι είναι φοβερό όργανο. Και ποιοτικότατο. Απλά πρώτον δεν πειράζεις iconic guitar shapes και δεύτερον λέμε η tele έχει την ομορφιά στην απλότητα. Ένα ξύλο κολλημένο σε ένα άλλο ξύλο, δύο μαγνήτες και τελείωσες. Αν όλο αυτό το κάνεις με 3 χιλιάρικα τιμή, ε μου χαλάς την απλότητα ρε φίλε 

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nekkon είπε

Ένα ξύλο  βιδωμενο σε ένα άλλο ξύλο, δύο μαγνήτες και τελείωσες.  

Κορεκτηντ

  • Συμφωνώ 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Είπαμε 

1. Στρατ

2. 335 σταηλ όργανο

3. Στρατ σε ύφεση

4-5. 2 ιμπανεζ 550 90s μια κανονική κ μια ύφεση (θα ήταν στο 7 αλλά είναι φτηνές οπότε θ'αποκτηθουν πιο νωρίς)

6. Μια headless Holdsworth 

7. Θηνλαην 

 

Τώρα γιατί εσύ εστιάζεις στη νο 7 από τις κιθάρες της φαντασίωσής μου, εν ξέρω . Αλλά ας έρθει η ώρα που θα τ'αποκτησω όλα αυτά κ πες ο,τι θες μετά 😚

 

 

 

1. Δεν ειμαι και πολύ χαρούμενος ειδικα αν ειναι με μονους αλλά πάει στον διάτανο...

2. Ντάξ...

3. Οικονομική ύφεση? Στείλε IBAN αδερφέ, δεν παιζουν με αυτά τα πράγματα...

4-5. ΚΑΙ οι Ibanez σε υφεση? Παει καταρρεει η Ιαπωνική οικονομια...στειλε paypal.me

6. Kiester? Τώρα μιλάμε, πάνε την στο #1 και έχεις βγει από την μαυρη λίστα...

7. Τζάκι

 

8 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Τώρα γιατί εσύ εστιάζεις στη νο 7 από τις κιθάρες της φαντασίωσής μου, εν ξέρω . Αλλά ας έρθει η ώρα που θα τ'αποκτησω όλα αυτά κ πες ο,τι θες μετά 😚

 

Εστιαζω γιατι όπου Τέλε και κουπιά, ο Βρά πρώτος, για αυτό εστιάζω εκει...για το καλό σου στο λέω...

 

 

Επεξεργασμένο από Freedom
  • Χαχα 2

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρεφιλωουζ

Πονεσανταματακιαμας

Is there any way to unsee what I just saw?

  • Χαχα 2
  • Συμφωνώ 2

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Superfunk είπε

Is there any way to unsee what I just saw?

 

Drama queen...

 

50 τελετόστερς έχουν περάσει απο τα χέρια σου, και προσπαθεις να μας πείσεις οτι βλεπεις? 😜

  • Χαχα 2

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου