Προς το περιεχόμενο

Τάδε έφη Βραχμαπούτρας, Γκλίτσυ Όριεντ, Σάιμπερ Νταλκάδες


Ali Barout

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, fanisatt είπε

Σοβαρά τώρα ; Τα έσβηνες ;;;;;; !!!

Ε ναι. Τις περισσότερες φορές ό,τι με ταλαιπωρεί επιστρέφει κι ας μην το έχω καταγράψει. Κι αυτά δηλαδή τα ημερολόγια, δεν τα πολυεπισκέπτομαι. Μόνο αν βαριέμαι πολύ και δεν έχω τι να κάνω.

 

Οπότε δεν έχει μεγάλη διαφορά. Η μεγαλύτερη διαφορά είναι οτι είναι καταγεγραμμένο και ένα μουσικό "κλίμα" με αυτόν τον τρόπο, εκτός από τη μουσική ιδέα. Αυτό είναι και καλό και κακό. Καλό γιατί έχω ΚΑΤΙ στα χέρια μου, κακό γιατί αυτό το ΚΑΤΙ κλείνει την πόρτα σε κάτι άλλο, προδικάζει την κατεύθυνση. Ενώ αν κάθεσαι σε ένα πιανάκι με χαρτί δεν εχεις τέτοια προβλήματα, μένουν πολλές πόρτες ανοιχτές, και η μουσική σύνθεση μπορεί να πάρει διάφορους δρόμους.

 

Χαίρομαι που σου άρεσε Φάνη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ωραία είναι Αλι μου! Με σειρά προτίμησης 1, 3, 2 για τα γούστα μου.

Καλά κάνεις και τα σώνεις. Κάποιοι θα τα ανέβαζαν σε κάποια πλατφόρμα διακίνησης μουσικής για βίντεο και που ξερ'ς... μπορεί να βγάλεις και κανα φράγκο με τις μικρές σου ιδεούλες.

  • Ευχαριστώ 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου