Προς το περιεχόμενο

Χάρτινα καλαμάκια, όλους μας χαλάνε, καιρός να αντισταθούμε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, fusiongtr είπε

 

Έλιωσα βρε κανάγια, έλιωσα. :classic_biggrin:

 

Επειδή μυριζομαι παρεξήγα, και επειδή ειμαι ζωοφιλος μέχρι θανάτου assούμε, εννοώ αυτο:

 

signal-2023-09-02-235849.thumb.jpeg.e0b0accb2d57e1d917eb5371149e1844.jpeg

 

Και ΟΥΧΙ αυτό:

 

image.png.515ba5bd7b730240361cf8554be77a28.png

 

Ξηγήθηκα assούμε...🤩

  • Χαχα 2

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Freedom είπε

 

Επειδή μυριζομαι παρεξήγα, και επειδή ειμαι ζωοφιλος μέχρι θανάτου assούμε, εννοώ αυτο:

 

 

Εννοείται ότι το κατάλαβα βρε.

Γι' αυτό έλιωσα.

Αν ήταν για ζώο ή πτηνό θα "στην έλεγα".:classic_smile:

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Αν ήταν για ζώο ή πτηνό θα "στην έλεγα".:classic_smile:

 

Wow, wow, wow, wow, wow, wow, wow, wow, wow (ρε τραμπαρίφα, θα το κλείσεις το μαμημένο το delay ή θα σου @#$@# το ταμ τιριριμ?).

 

Ή ζώο ή πτηνό?

 

Όπως παιδί ή κορίτσι assούμε? 🤪

 

Δεεεεν μου αρέσουν αυτά τα πράματα Strato.jpg.f5f71ae64848d66a18da0d6d088fd935.jpg...

 

🤩🤩🤩

  • Χαχα 2

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας γεννιόντουσαν κανονικά τότε ρε φρρρ κ ας μην έβγαιναν από αβγό να μας θυμίζουν πως ειναι δεινόσαυροι

 

Άκου εκεί γλάρος 🤣

Επεξεργασμένο από vrasidas27
  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα μαζί μου τα ατσαλινα στην παραλία. Που παμε με ομπρέλες και καρέκλες γιατί δεν έχουμε να δώσουμε 30 ευρώ το σετ και ότι πάρουμε γιατι έχει ακρίβεια και πεινάμε 😂 την κρέμα του καφέ του coffee island την ρουφάνε εξαιρετικά, Καλύτερα από τα πλαστικά και έχεις μια αίσθηση δροσιάς. Τα ξεπλένεις και φεύγεις. Θα πσρω μια θήκη 😂😂😂Χαχαχαχαχαχα 😂

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cos_dr είπε

έχει ακρίβεια και πεινάμε 😂 την κρέμα του καφέ του coffee island

 

Αφού παίρνεις μαζί τα κεφτεδάκια και την ντοματούλα στην παραλία, χάθηκε ο κόσμος να πάρεις και τον καφέ σε ποτηράκι από το σπίτι?

Εεεε?

Άκου εκεί κόφι άιλαντ.

Έτσι κερδίζουν οι επιχειρηματίες από τον λαό, και βρίσκουν ευκαιρία να ανεβάζουν τις τιμές και να σου ρουφάνε το αίμα με ατσάλινα καλαμάκια.

Δεν μου λες, με τα ατσάλινα, αν θέλεις να αλλάξεις καλαμάκι, πρέπει να αφαιρέσεις το binding απ' το ποτήρι?

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, cos_dr είπε

Πήρα μαζί μου τα ατσαλινα στην παραλία. Που παμε με ομπρέλες και καρέκλες γιατί δεν έχουμε να δώσουμε 30 ευρώ το σετ και ότι πάρουμε γιατι έχει ακρίβεια και πεινάμε 😂 την κρέμα του καφέ του coffee island την ρουφάνε εξαιρετικά, Καλύτερα από τα πλαστικά και έχεις μια αίσθηση δροσιάς. Τα ξεπλένεις και φεύγεις.

Διαβάζω σχετικά στην έγκριτη "Mykonos News":

«Σε μία καταγγελία ότι έπεσε θύμα άγριου ξυλοδαρμού από μπράβους στη Μύκονο προχώρησε Αθηναίος τουρίστας. Ανέφερε ότι τον έδειραν όταν τους είπε ότι δεν προτίθεται να πληρώσει ούτε cent για τη θέση που είχε καταλάβει σε γνωστή παραλία του νησιού, στήνοντας τη δική του πτυσσόμενη ξαπλώστρα και μια ομπρέλα θαλάσσης με το λογότυπο του KKE.

Αυτόπτες μάρτυρες επιβεβαιώνουν το ρεπορτάζ, ενώ ένας από αυτούς αναφέρει:

"- Σοκαριστήκαμε. Τρεις σωματώδεις μπράβοι άρχισαν ξαφνικά να γρονθοκοπούν τον τουρίστα, ο οποίος προηγουμένως φώναζε στον έναν από αυτούς "ξέρεις ρε γελοίε πόσο μού κόστισε το ατσάλινο καλαμάκι που μόλις έσπασες?" 

Στο τέλος τον έβγαλαν σηκωτό από την παραλία, με τον τουρίστα να φωνάζει "Πεινάμε! Πάααχαχαχαχαχαχαχα...."»

 

image.thumb.png.c9359666416b925147266d44fa3f7016.png

 

image.png.3ae46cdc17e5bc70db777d988bf8ad1b.png

  • Χαχα 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Διαβάζω σχετικά στην έγκριτη "Mykonos News":

«Σε μία καταγγελία ότι έπεσε θύμα άγριου ξυλοδαρμού από μπράβους στη Μύκονο προχώρησε Αθηναίος τουρίστας. Ανέφερε ότι τον έδειραν όταν τους είπε ότι δεν προτίθεται να πληρώσει ούτε cent για τη θέση που είχε καταλάβει σε γνωστή παραλία του νησιού, στήνοντας τη δική του πτυσσόμενη ξαπλώστρα και μια ομπρέλα θαλάσσης με το λογότυπο του KKE.

Αυτόπτες μάρτυρες επιβεβαιώνουν το ρεπορτάζ, ενώ ένας από αυτούς αναφέρει:

"- Σοκαριστήκαμε. Τρεις σωματώδεις μπράβοι άρχισαν ξαφνικά να γρονθοκοπούν τον τουρίστα, ο οποίος προηγουμένως φώναζε στον έναν από αυτούς "ξέρεις ρε γελοίε πόσο μού κόστισε το ατσάλινο καλαμάκι που μόλις έσπασες?" 

Στο τέλος τον έβγαλαν σηκωτό από την παραλία, με τον τουρίστα να φωνάζει "Πεινάμε! Πάααχαχαχαχαχαχαχα...."»

 

image.thumb.png.c9359666416b925147266d44fa3f7016.png

 

image.png.3ae46cdc17e5bc70db777d988bf8ad1b.png

Τώρα με δέρνουν γιατί γέρασα . 10 - 15 χρόνια πριν έτσι όπως ήμουν θα το έκανα και δεν θα έλεγαν κουβέντα. Δεν θσ ερχόνταν γιατί ήμουν τόσο τούμπανο που ούτε στην Κρήτη να πήγαινα δεν θα ερχόνταν. 😂

 

 Τι να κσνω τώρα. Εμ, που είναι οι νέοι μας να κάνουν ακτιβισμό, να πάνε από δύο τρία γυμναστήρια και σχολές πολεμικών τεχνών να κάτσουν σε ένα μαγαζί και να τους πουν δεν πληρώνουμε ξαπλώστρες, αμα θες σέρβιρε μας έτσι. Κλπ. Κλπ. Δεν υπάρχει καταναλωτική συνείδηση ούτε καταναλωτική οργάνωση. Μείναμε ο καθένας τη πάρτη του. Πάλι καλά που υπάρχουν τα καλαμάκια 😂 το θέμα δεν είναι κομματικό αλλα πλέον και αυτό πέρασε. Αν πάει να πει κάποιος κάτι του φοράνε ταμπέλα συνειδητά ή ασυνείδητα. Και εσύ στη χιουμοριστικη ιστορία ταμπέλα μου πέταξες 😂😂 μπουα, κλαψ. Ο κλάψας του noiz είμαι 😂😂😂

 

 

 

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Και εσύ στη χιουμοριστικη ιστορία ταμπέλα μου πέταξες

Πρώτον, δεν είναι "χιουμοριστική ιστορία", είναι γεγονός. Τώρα βέβαια σε καταλαβαίνω, δεν θες να βγει παραέξω, οκ...😌

Δεύτερον, για ποια ταμπέλα μιλάς? Μόνος σου έχεις "ταμπελιαστεί" εδώ και χρόνια.😁 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου