Προς το περιεχόμενο

Χάρτινα καλαμάκια, όλους μας χαλάνε, καιρός να αντισταθούμε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν λεμε φατε γουρνοπουλα γιατι το λεμε?

Για την υγεια μας φυσικα. Χερακι κ βουτηγμα σε αλατοπιπερο χυμα στη λαδοκολα

  • Like 1
  • Συμφωνώ 2

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Van Halen μαλλον από το πολύ κάπνισμα και την κατάχρηση αλκοόλ κλπ το έπαθε παρά από την πένα που έβαζε στο στόμα εκτός και αν ήταν από αμίαντο και τις πιπιλουσε μέχρι να λιώσουν 😂

  • Συμφωνώ 2

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να "αποκαταστήσω" την αλήθεια και να μη διασπείρω ψεύτικες ειδήσεις, αντιγράφω το κείμενο από τη wikipedia:

 

He blamed the tongue cancer on his habit of holding guitar picks in his mouth, stating in 2015: "I used metal picks – they're brass and copper – which I always held in my mouth, in the exact place where I got the tongue cancer. ... I mean, I was smoking and doing a lot of drugs and a lot of everything. But at the same time, my lungs are totally clear. This is just my own theory, but the doctors say it's possible."

 

Αν ήταν αγάνωτες χάλκινες πένες, τότε έχει μια βάση αυτό που λέει. 🙂

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Miltos23 είπε

Για να "αποκαταστήσω" την αλήθεια και να μη διασπείρω ψεύτικες ειδήσεις, αντιγράφω το κείμενο από τη wikipedia:

 

He blamed the tongue cancer on his habit of holding guitar picks in his mouth, stating in 2015: "I used metal picks – they're brass and copper – which I always held in my mouth, in the exact place where I got the tongue cancer. ... I mean, I was smoking and doing a lot of drugs and a lot of everything. But at the same time, my lungs are totally clear. This is just my own theory, but the doctors say it's possible."

 

Αν ήταν αγάνωτες χάλκινες πένες, τότε έχει μια βάση αυτό που λέει. 🙂

και εγώ μάλλον είπα.

 Ποτέ δεν ξέρεις, πολλά σχετίζονται ή θα σχετιστούν από μελέτες ως αίτια για τον καρκίνο και είναι σίγουρο ότι πολλά δρούν και αθροιστικά και συνδυαστικά.

 

 Αλλά εγώ θα τα πάρω τα καλαμάκια, τι να πεθάνω από τα βιοδιασπώμενα, τι να πεθάνω από τα μεταλλικά του jumbo.

 Μια ψυχή θα βγεί που θα βγεί🤣 Αν συνυπολογίσω και το οικογενειακό μου  ιστορικό, τις μέχρι τώρα παθήσεις μου, το άγχος και γενικά το αστικό περιβάλλον, την κακή διατροφή, τις ακτινοβολίες κλπ. κλπ. καλύτερα με το καλαμάκι να πάω μια ώρα αρχίτερα να γλυτώσω να μην ταλαιπωρώ και τους άλλους. χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα🤣     

 

 

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Ναι. Είχε πάθει καρκίνο στη γλώσσα- κάτι για το οποίο ο ίδιος κατηγόρησε τη συνήθεια που περιγράφεις.

 

Kαι εγώ τον κίνδυνο καρκίνου και τον Μάικλ τον Ντάγκλας επικαλούμαι όταν βαριέμαι να εκπληρώσω συγκεκριμένα καθήκοντα, άσχετα αν δεν πείθω καμία.

 

Όσο περί καλαμακίων, σε μαγαζί διόλου χίπικο μάλιστα, για καλαμάκια χρησιμοποιούσαν

 

makkaroni-plate-800x534.jpg.03b8f26cf11f55d1a3a61dba070861bc.jpg

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, Kanimothrios είπε

Όσο περί καλαμακίων, σε μαγαζί διόλου χίπικο μάλιστα, για καλαμάκια χρησιμοποιούσαν

 

makkaroni-plate-800x534.jpg.03b8f26cf11f55d1a3a61dba070861bc.jpg

Το καλαμάκι των παιδικών μας χρόνων 😎

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

επειδή θα βρισκε ευκαιρία και θα μου έκοβε η Σοφία μακαρονάδες από την δίαιτα για τα ζάχαρά μου για τα καλαμάκια (ολικής άλεσης πάντα), βολεύομαι εδώ και καιρό με μεταλλικά... μάλιστα αν και δεν ήξερα τι έλεγε ο Van είχα διαλέξει κάποια με πλαστικό στόμιο... το ένστικτο επιβίωσης μου λειτουργεί φουλ...😎

  • Like 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαριέμαι να πάω στο jumbo αλλα θέλω και μια ηλιοπροστασια για το αυτοκίνητο , θα πάω να πσρω. 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα και Καλλιθέα και στην Κηφισιά και στον Νεο Κοσμο. Εννοείτε στις άκρες της λαϊκής.

Αλλά αγορά 5×100 προσφορά από το πανηγύρι 5ευρω.

Αγ. Πάντων.

Ε πόση βοήθεια πια.

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου