Προς το περιεχόμενο

Χάρτινα καλαμάκια, όλους μας χαλάνε, καιρός να αντισταθούμε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, manosx είπε

 Ταμπελα, καλα σου λεει. Διοτι κομμουνιστης ειναι, αλλα σε ποιο κομμα;

 

Που να ξέρω ρε συ σε ποιο κόμμα? Καμιά 20ρια ΚούΚουΚόμματα και βάλε έχουμε στη χώρα, οπότε είπα να βάλω το μεγαλύτερο.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Πρώτον, δεν είναι "χιουμοριστική ιστορία", είναι γεγονός. Τώρα βέβαια σε καταλαβαίνω, δεν θες να βγει παραέξω, οκ...😌

Δεύτερον, για ποια ταμπέλα μιλάς? Μόνος σου έχεις "ταμπελιαστεί" εδώ και χρόνια.😁 

Αυτά που λέω εγώ δεν χωράνε σε ταμπέλες και όμως σε ταμπέλες μπαίνουν γιατί έτσι επιτάσσουν τα συμφέροντα. 😂

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

Αυτά που λέω εγώ δεν χωράνε σε ταμπέλες και όμως σε ταμπέλες μπαίνουν γιατί έτσι επιτάσσουν τα καπιταλιστικά συμφέροντα. 😂

Πες τα...✊😌

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Πες τα...✊😌

βγάλε την ταμπέλα. Και αντίστροφα να ήταν τα πράγματα οι καπιταλιστές τα ίδια θα έλεγαν.

 Δεν υπάρχουν αυτά.

 Υπάρχουν έχοντες και μη έχοντες. Το πως γίνονται οι άλλοι έχοντες και οι άλλοι μη έχοντες είναι μια ιστορία που σίγουρα δεν αφορά το forum, εξάλλου οι απόψης ήταν παλιά στην espresso που έκλεισε γιατί έμεινα μόνος μου και είχα φτάσει να γράφω και να απαντάω στον εαυτό μου.

 

 Το θέμα είναι πως έχει περάσει με την ανάλογη σκοπιμότητα, για να το μεταφέρουμε στη δική μας ορολογία, για να λέει για FM είναι yamahakias, για να λέει για πιάνα είναι rolandakias κλπ και το αντίστροφο πάλι, ενώ τελικά όλες οι εταιρείες αν είναι κόμματα τελικά το ίδιο προσφέρουν γιατί από όλες πίσω είναι οι ΚΙΝΕΖΟΙ που τις παίρνουν όλες.

 

 χαχαχαχαααχαχαχαχααχα🤣

 

 Καλαμάκι με ανοξείδωτο ατσάλι........ ρε μπας και δεν είναι ανοξείδωτο και οξειδώνεται σιγά σιγά και πίνω τον καρκίνο? ε? χαχαχαχαχαχαχαχχαχα🤣 Το παίρνω μαζί μου παντού πλέον.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

πίσω στο θέμα μας... το μεταλλικό καλαμάκι τώρα δικαιώνεται...✌️😎

 

girl_paper_straw_juice_woman_1926781991.thumb.webp.e38066513f80bfc81f063cbe818f2d7c.webp

 

Χάρτινα καλαμάκια: Γεμάτα επιβλαβή «παντοτινά» χημικά – Επικίνδυνα για το ήπαρ

  • Like 1
  • Λυπάμαι 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου