Προς το περιεχόμενο

Χάρτινα καλαμάκια, όλους μας χαλάνε, καιρός να αντισταθούμε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω παντως στη λαϊκη καθε εβδομα μια χαρα βρισκεις ΚΟΥΤΕΣ απο το ΣΩΣΤΟ,το ΑΝΤΡΙΚΟ,το ΠΡΟΣΤΥΧΟ πλαστικο καλαμακι που ΟΛΟΙ αγαπησαμε .

Απο την ημερα που ΑΝΑΤΙΝΑΧΘΗΚΕ ενα κουτι αναπΣιχτικο (νομιζω ειχε ταυρινη μεσα η οποια κανει αντιδραση με το χαρτι) στα χερια μου ΜΕΣΑ στο αυτοκινητο απο το χαρτινο καλαμακι....δεν τα αγγιζω (δεν αγοραζω ΠΟΤΕ καφε εξω ετσι κι αλλιως,Μπεταμενα λεφΤα)

  • Like 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Χάρης Ο είπε

Βρήκα και Καλλιθέα και στην Κηφισιά και στον Νεο Κοσμο. Εννοείτε στις άκρες της λαϊκής.

Αλλά αγορά 5×100 προσφορά από το πανηγύρι 5ευρω.

Αγ. Πάντων.

Ε πόση βοήθεια πια.

αυριο θα πάω jumbo, θα πάρω τα METALLICA (και την ηλιοπροστασία😀) και άμα δεν μου κάμουν θα πάω στη λαϊκή στον Νέο Κόσμου.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

IMG_20230902_104833_edit_464525142070263.thumb.jpg.a8ac87e366ef998a052f3ba6a13becc4.jpg

Καλαμάκι από ανοξείδωτο ατσάλι λοιπόν. Μια χαρά. Καμία σχέση. Στιβαρό, ελαφρύ, ρουφάει καλά, καθαρίζεται εύκολα, δεν στομωνει, δεν τρυπάει, δεν τσακίζει. Ι love it!!!! Καλα που ανοίχτηκε το θέμα και μου έδωσε την ιδέα. Κσι το βουρτσάκι δώρο

Ας ευχαριστηθώ τον freddo μου τώρα ήσυχος Χαχαχαχαχα 😂

 

  • Like 3

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο φαίνεται, αλλά δεν είναι λίγο σα μπουρί Akrapovic? Με αυτό εγώ θα τον πίνω τον καφέ σε μία τζούρα. Υπήρχαν και λεπτότερα; Ή έχουν μόνο ένα μέγεθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

Ωραίο φαίνεται, αλλά δεν είναι λίγο σα μπουρί Akrapovic? Με αυτό εγώ θα τον πίνω τον καφέ σε μία τζούρα. Υπήρχαν και λεπτότερα; Ή έχουν μόνο ένα μέγεθος;

Φαίνεται μεγαλύτερο από ότι είναι. Το μέγεθος είνσι κανονικό και το ρουφηγμα είναι σαν να ρουφάς με πλαστικό, καλύτερα από χάρτινο. Είναι το πάχος που το δείχνει μεγαλύτερο, έχει εσωτερική στρώση όπως το βλέπω και είναι και σπιράλ μέσα. Είνσι μελετημένο 😂 Δεν κατάλαβα διαφορά. 

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Καλαμάκι από ανοξείδωτο ατσάλι λοιπόν. ......................................

 

Καμμια σχεση ελπιζω με τον Eddie.

.

  • Χαχα 2

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Χάρης Ο είπε

 

Καμμια σχεση ελπιζω με τον Eddie.

.

Χαρη ευχαριστω. Με το που το ανεφερες πως σε καθε λαικη εχει, πηγα λαικη κ πηρα μια κατοσταδα!

 

@cos_dr κ αν κανει σεισμο την ωρα απρουφας?

  • Like 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vrasidas27 είπε

Χαρη ευχαριστω. Με το που το ανεφερες πως σε καθε λαικη εχει, πηγα λαικη κ πηρα μια κατοσταδα!

 

@cos_dr κ αν κανει σεισμο την ωρα απρουφας?

Θα το χρησιμοποιήσω για να βαράω το μπετο εγκλωβισμένος να με ακούσουν τα σωστικά συνεργεία. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως νάρθηκας για τα δάκτυλα π.χ, μπορεί να το χρησιμοποιήσεις και ως φυσοκαλαμο  Και σε τραχειοστομια σε ανάγκη αν ξέρεις να κάνεις χρήσιμο είναι. Μπορώ να σκεφτώ πολλές χρήσεις γιατι είμαι εκπαιδευμένος στην επιβίωση υπο οποιεσδήποτε συνθήκες. 

 Ας μείνουμε στην αρχική χρήση να μην πλατιάζουμε. 😂

 

  • Χαχα 3

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέα ιφλουέτζα χτύπησε το Noiz, η ιφλουέτζα των καλαμακίων... 😱

 

Να πίνετε τον γκαϊφέ κατευθείαν απο το ποτήρι ΡΑ, να κάνετε και μουστάκι assούμε από τον αφρό... 😬

 

54 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Καλαμάκι από ανοξείδωτο ατσάλι λοιπόν. Μια χαρά. Καμία σχέση. Στιβαρό, ελαφρύ, ρουφάει καλά, καθαρίζεται εύκολα, δεν στομωνει, δεν τρυπάει, δεν τσακίζει. Ι love it!!!!

 

scarface-cat-piano-yaralyz.gif.8dd39439330eab1fc66538593b7f1425.gif

 

Πάρε και άλλο ένα καλαμάκι, ξέρεις, "αριστερό" από πλατίνα και κάνε και engrave να είναι σαν την τρομπετα του Miles ναούμ... 😜

 

ΥΓ: αντε να περνάμε και στα χαρτιά υγείας σιγά σιγά παίδες...

  • Χαχα 4

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου