Προς το περιεχόμενο

Πωλείται το σπίτι/studio του Βαγγέλη Παπαθανασίου στην Αθήνα


Waterfall-K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Με το συνάλλαγμα θα τα χαλάσουμε? Θα το πάρω σς δύο χρόνια που θα έχει πέσει και ο ΕΝΦΙΑ. 

 

Καλά και ο ΕΝΦΙΑ σε ρουβλια θα είναι οπότε όλα καλά... 🤩

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Superfunk είπε

 

ΠΑΙΔΙΑ...το ειπε ο ΓΙΩΡΓΗΣ...συνεπως....ΑΓΟΡΑΣΤΕ ΟΤΙ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΟΛΥΜΠΑΕΙ! 😅

 

Ο Γιωργης εχει προϊστορια ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ σε ολες τις ΟΚΙΝΟΜΙΚΕΣ και, ειδικα, ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ εξελιξεις 😅 της τελευταιας 10ετιας

 

Τερμα το ΑΓΟΡΑΖΩ ΑΜΕΣΑ το σπιτακι του Βαγγελη.

Φυσικά και έχω πέσει. Εσείς λέγατε πως θα βγούμε στις αγορές και εγώ σας έλεγα θα διαλυθούν οι οικονομίες και θα το ρίξουν στο να κάνουν τις κρίσεις και τις καταστροφές σε επιχειρηματικές ευκαιρίες. Αφού θέλατε να αυτό ρυθμίζονται οι αγορές φάτε τώρα χρηματιστήριο μέχρι και στις ντομάτες και τα ραπανάκια. Από το 2015 σας φώναζα και με λέγατε κομμουνιστή😂 Πάρτε επίδοματα τώρα και επιδοτήσεις στους λογαριασμούς για να ζήσετε. Χαχαχαχαχα 😂

Μόλις τώρα, Freedom είπε

 

Καλά και ο ΕΝΦΙΑ σε ρουβλια θα είναι οπότε όλα καλά... 🤩

Ετσι όπως τα έχουν κάνει ο δυτικός κόσμος σε 2 χρόνια το ρούβλι και το γιεν θα ξεπεράσουν το δολάριο και εμείς θα φύγουμε από το ευρώ τελευταίοι. 😂😂😂

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Φυσικά και έχω πέσει. Εσείς λέγατε πως θα βγούμε στις αγορές και εγώ σας έλεγα θα διαλυθούν οι οικονομίες και θα το ρίξουν στο να κάνουν τις κρίσεις και τις καταστροφές σε επιχειρηματικές ευκαιρίες. Αφού θέλατε να αυτό ρυθμίζονται οι αγορές φάτε τώρα χρηματιστήριο μέχρι και στις ντομάτες και τα ραπανάκια. Από το 2015 σας φώναζα και με λέγατε κομμουνιστή😂 Πάρτε επίδοματα τώρα και επιδοτήσεις στους λογαριασμούς για να ζήσετε. Χαχαχαχαχα 😂

Ετσι όπως τα έχουν κάνει ο δυτικός κόσμος σε 2 χρόνια το ρούβλι και το γιεν θα ξεπεράσουν το δολάριο και εμείς θα φύγουμε από το ευρώ τελευταίοι. 😂😂😂

 

Η Goldman Sachs κανει προσΛιπΣΙσ...θες να στειλεις βιογραφικο?

Εχω ακραισ λεμε, κορακι αφου.... 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Superfunk είπε

 

Η Goldman Sachs κανει προσΛιπΣΙσ...θες να στειλεις βιογραφικο?

Εχω ακραισ λεμε, κορακι αφου.... 

Κανα φράγκο  εκεί έχεις να μας δώσεις γιατί πεινάμε?😂

 Στο ΝΕΤFLIX έχει ένα ντοκιμαντέρ που τους βρίζουν για την παγκόσμια κρίση. Δεν με φώναξαν να μιλήσω 😂

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Κανα φράγκο  εκεί έχεις να μας δώσεις γιατί πεινάμε?😂

 

 

Θα στα δώσει η GS ρε συ.... με τα δικά μου πσυχουλα ασχολείσαι;

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, trolley είπε

Ήταν αναπόφευκτο: το noiz ασχολείται πλέον με το real estate.

Και με ρούβλια. Έχουμε καταντήσει η κόβα του Ελληνικού διαδικτύου.

image.png.761c7fd1d4f36c89cb840bca22f7a836.png

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Superfunk είπε

ΑΓΟΡΑΣΤΕ ΟΤΙ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΟΛΥΜΠΑΕΙ! 😅

Ο,τι πετάει και επιπλέει, φθείρεται και κοστίζει . Θα αγοράσω το σπίτι του Βαγγέλη, ευχαριστώ.

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, εισπράττω τη συγκεκριμένη είδηση του νήματος ως άλλο ένα λόγο να περιφρονώ την ελληνική πραγματικότητα. Αυτό το σπίτι, κανονικά θα έπρεπε να έχει αγοραστεί από την Πολιτεία και να μετατραπεί σε μουσείο για τον Master που έφυγε, όπως γίνεται με τα αντίστοιχα σπίτια καλλιτεχνών σε όλο το κόσμο. Καταρράκτη, σου προτείνω να στείλεις την είδηση ακριβώς όπως την έγραψες εδώ στην κα. Μενδώνη, ως ελάχιστη προσπάθεια να γίνει το σωστό. Αν έχει το Υπουργείο τα δικά του Social Media, δημοσίευσέ την εκεί.

  • Like 2
  • Συμφωνώ 3

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου