Προς το περιεχόμενο

Ψαρεύοντας ψηφοφόρους


Ali Barout

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Εύγε καλέ, εύγε!!!!!🌈

Ευχαριστώ αρχηγέ!

 

15 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Θα πω την αμαρτία μου, η μίξη δεν μου άρεσε πολύ, είναι λίγο ¨πνιγμένη" για τα usual standard σου.

Έχεις δίκιο.

 

Εεε, θέλει από την αρχή ένα πέρασμα στις στάθμες, γιατί άλλαζα/δοκίμαζα ήχους και σε δεύτερο χρόνο από την αρχική "στατική μίξη" που κάνω συνήθως, και τελικά μου βγήκαν όλα πολύ ψηλά, ιδιαίτερα οι κιθάρες. Μπορεί δηλαδή να βαράω και το μπρικγουολ του μάστερ αλύπητα, που για μένα είναι μεγάλη απρέπεια αυτό, τις περισσότερες φορές θέλω να μην πηγαίνω στο μάστερ πάνω από -1 dBFS. Ακούγεται και άγριο άλλωστε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

You funky motherfunker! Πολύ ωραίο. Μπράβο. Με πέτυχες και σε φάση που ακούω Cory Wong, όχι ότι μοιαζει πολύ το συγκεκριμένο, αλλά ένα groovy vibe το έχει 👏🙌

  • Ευχαριστώ 1

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Ali Barout είπε

Κυριακή ήταν χτες, έκατσα λίγο ....

Δηλαδή ρε Αλή εάν καθόσουν λίγο ακόμη τι θα έγραφες, την πέμπτη;

 Ζηλεύω την γκρούβα, το μπάσο, όλα τα πάντα όλα!!!! Όταν μεγαλώσω θέλω να γίνω σαν κι εσένα!

Επεξεργασμένο από cigaret13
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Δηλαδή ρε Αλή εάν καθόσουν λίγο ακόμη τι θα έγραφες;

Αυτό δε θα το μάθουμε ποτέ όσο δε βρίσκεται μονοκατοικία απομονωμένη!

 

Αλλά νομίζω θα έγραφα όργανα μικροφωνάτα με πολλή πίεση κάθε δεύτερη βδομάδα τα πρωινά. 5 στις 7 μέρες θα έγραφα. Τσούμπους ούτια, τρες, τρομπόνια, τρομπέτες, σαξόφωνα, ζουρνάδες, θα τα έβαζα όλα μέσα θα τα έκανα αχταρμά. Ουαί και αλίμονο στον ακροατή!

  • Like 1
  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τρελή γκρουβα είναι αυτή κυρ Αλή μου!

Μπράβο και πάλι μπράβο!

Ο ήχος της κιθάρας μου άρεσε. 

Τον βρήκα ταιριαστό!

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, mpamps είπε

Τον βρήκα ταιριαστό!

 

Ευχαριστώ μπάμπη! Κοίτα, ο ήχος κι εμένα δε με ενόχλησε. Καλός ήταν. Τα προβλήματα ξεκίνησαν όταν άρχισα εγώ να παίζω με αυτόν τον ήχο. Δεεεεν ειναι για μενα αυτά, θέλει κιθαρίστα κιθαρίστα, να την πασπατεύει την κιθάρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω τα πόδια μου πάνω στο κατάστρωμα του γιότ,φοράω ολώσομο μπλέ λευκό ριγέ μαγιό,φοράω γυαλια ηλίου και χαζεύω τον κόσμο που περνάει απο την προβλήτα με ένα μαρτίνι στο χέρι.Δουλεύει η μουσική,μπράβο.

Ας βγώ τώρα απο την μπανιέρα γιατί μπορεί να θέλει να μπεί και κανένας άλλος.

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου