Προς το περιεχόμενο

Ψαρεύοντας ψηφοφόρους


Ali Barout

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Χαλάλι σου η ψήφος 

Οχι ρε Βρα δεν κατεβαίνω, ζαμαί. Απλά εγώ το βαλα το τεμάχιο το ανέμελο ώστε ό,τι ψηφίσει ο καθένας μας, να το ψηφίσει και ανέμελα, όπως πάντα άλλωστε. Γεια μας. (κουνάβι, έχεις καταλάβει φυσικά ότι με πέταμα το μισό κομμάτι και λίγα αναστυλωτικά έργα είναι κομμένο και ραμμένο για τα δαχτυλάκια σου, έτσι;)

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

Οχι ρε Βρα δεν κατεβαίνω, ζαμαί. Απλά εγώ το βαλα το τεμάχιο το ανέμελο ώστε ό,τι ψηφίσει ο καθένας μας, να το ψηφίσει και ανέμελα, όπως πάντα άλλωστε. Γεια μας. (κουνάβι, έχεις καταλάβει φυσικά ότι με πέταμα το μισό κομμάτι και λίγα αναστυλωτικά έργα είναι κομμένο και ραμμένο για τα δαχτυλάκια σου, έτσι;)

Βρε ο,τι μου πεις θα ψηφίσω...

Σκέψου είμαι από κινητό κ συνδεσα το παλιό υπολογιστή μόνο κ μόνο για ν'ακουσω το κομμάτι. Κ τώρα ξανά κινητό. Ποιος στη χάρη σου. Στη ψήφο θα κολλήσουμε;

 

Κοίτα δε ξέρω για ποιανού τα δάχτυλα μια είναι κομμένο κ ραμμένο. Ξέρω πως αν δεν ήμουν πανω στο στήσιμο του νέου μιν-εος τώρα θα ήμουν με κιθάρα στα χέρια 😆. Οπότε κάτσε να στήσω κ θα έχουμε πραγματουδια! 

 

 

  • Like 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Ξέρω πως αν δεν ήμουν πανω στο στήσιμο του νέου μιν-εος

Το έβαλες πάνω; δε λέω για ινσταλλ στουντιακά, για τα βασικά λέω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Ερλυ σκο και τετοια ...

Μπράβο 

Συμφωνώ, χωρίς ο ήχος της κιθάρας να μου είναι από τους πλέον συμπαθείς*.

Το κομμάτι όμως είναι κομμάτι μουσικού με γούστο.

 

*Το είπα όσο πιο ευγενικά μπορούσα.😇

  • Ευχαριστώ 1

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Nestoras είπε

Συμφωνώ, χωρίς ο ήχος της κιθάρας να μου είναι από τους πλέον συμπαθείς*.

Το κομμάτι όμως είναι κομμάτι μουσικού με γούστο.

 

*Το είπα όσο πιο ευγενικά μπορούσα.😇

Δε χρειάζεται, καταλαβαινόμαστε. 🤣Μόνο καθαρό και πολύ μου είναι. Δεν μπορώ να παίξω καθόλου με παραμόρφωση. Καθόλου όμως.

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που το θέμα είναι με το ένα πόδι "εκτός" και με το άλλο εντός του ρυθμού αλλά κι εγώ θα προτιμούσα λιγότερο θέμα η κιθάρα αν και όχι απαραίτητα περισσότερο αυτοσχεδιασμό. Ωραίο όμως.

  • Ευχαριστώ 1

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

με αρεζε πολλάν και η γκρούβα και ελάτρεψον και τα πνευστά...👏

 

τώρα αν σου έλεγα ότι μ αρέσει και η κιθάρα θα σου έλεγα ψέματα... επειδή όντως μου αρέσει πολύ το υπόλοιπον, θα ήθελα (αλήθεια) να το ακούσω και με ένα σόλο από τον καθένα (και με το δικό του στυλ εννοείται) από τους αξιόλογους κυρίους εν χορδαίς αδελφούς που ήδη σου είπαν την γνώμη τους εδώ... νομίζω ότι θα ήταν πολύ ενδιαφέρον και προσωπικά θα το απολάμβανα τα μάλα...

  • Ευχαριστώ 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κομμάτι είναι εξαιρετικότατο

 Θα πω την αμαρτία μου, η μίξη δεν μου άρεσε πολύ, είναι λίγο ¨πνιγμένη" για τα usual standard σου.

Το αδικεί λίγο.

 Δεν πειράζει όμως.

 Είναι εξαιρετικό, ανάλογο της κλάσης σου.

 Εύγε καλέ, εύγε!!!!!🌈

  • Ευχαριστώ 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, npap είπε

τώρα αν σου έλεγα ότι μ αρέσει και η κιθάρα θα σου έλεγα ψέματα...

Εδώ δεν μου αρέσει εμένα που την έπαιξα κιόλας... 🤭

 

15 λεπτά πριν, npap είπε

θα ήθελα (αλήθεια) να το ακούσω και με ένα σόλο από τον καθένα (και με το δικό του στυλ εννοείται) από τους αξιόλογους κυρίους εν χορδαίς αδελφούς που ήδη σου είπαν την γνώμη τους εδώ... νομίζω ότι θα ήταν πολύ ενδιαφέρον και προσωπικά θα το απολάμβανα τα μάλα...

Αυτό θα ήταν το ιδανικό για μένα, και νομίζω θα ήταν 100% πιο ενδιαφέρον. Τώρα, επειδή δεν μπορώ να κάνω ουσιώδεις αυτοσχεδιασμούς (ούτε στα πλήκτρα, ούτε στην κιθάρα), αναγκάζομαι να κάνω μικροπράγματα για λίγο, ίσα που να μην είναι ολικό το ξεβράκωμα, και τόσο ώστε να μπορώ να φέρνω συνέχεια το Α, που έχει μεν την ασφάλεια του τούττι, αλλά καταντά αηηηηδία από την επανάληψη. Ενώ αν είχα όργανο να τραβήξει το κάρο, δε θα χρειαζόταν συνέχεια Α Α Α, φτάνει σώνει, "να φύγετε, να πάτε αλλού, κι εμείς είχαμε θέμα, αλλά δεν το παίζαμε όλη την ώρα." Θα είχε πολύ... όργανο, κι άνετα θα μπορούσε να φτάσει 8 λεπτά π.χ. αν έπαιρναν σόλο και οι πνευστοί, έστω και λίγο, ή αν ήταν 2 ή 3 οι κιθαρίστες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου