Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση στις Αγγελίες: το φίλτρο "Τύπος" ("Προσφορά", "Ζητηση", Ανταλλαγή") λειτουργεί?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί έχω παρατηρησει εδώ και κάμποσο καιρό οτι ακόμα και αν επιλέξω π.χ. "Προσφορά", στα αποτέλεσματα βγαινουν και τα entries που έχουν καταχωρηθεί ως "Ανταλλαγή" και "Ζήτηση".

 

Μόνο σε εμένα συμβαίνει αυτο?

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Δεν συμβαίνει σε εμένα. Λειτουργούν κανονικά τα φίλτρα.

Σε τι OS/browser είσαι;

https://www.bigfootsound.com | Studio Ηχογραφήσεων | Metal, Rock, Jazz, Acoustic, Electronic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Slew Rate είπε

Δεν συμβαίνει σε εμένα. Λειτουργούν κανονικά τα φίλτρα.

Σε τι OS/browser είσαι;

 

Win10/Win11

 

Firefox/Chrome/Opera/Edge

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ισχύει για όλα τα entries σε μένα.

Χωρίς φίλτρο βγαίνουν όλες οι αγγελίες για προσφορά, ζήτηση και ανταλλαγή.

Με φίλτρο "προσφορά" κάποιες από τις προηγούμενες για ζήτηση και ανταλλαγή που έβλεπα χωρίς φίλτρο δεν υπάρχουν, αλλά κάποιες υπάρχουν.

Ίσως φταίνε οι επιλογές που έχει κάνει ο αγγελιοθέτης κατά την καταχώρηση της αγγελίας.

 

 

Untitled.jpg

 

 

 

 

Untitled.jpg

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Συμφωνώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Ίσως φταίνε οι επιλογές που έχει κάνει ο αγγελιοθέτης κατά την καταχώρηση της αγγελίας.

 

Εναν απο του τρεις συγκεκριμένους τυπους ανά αγγελία μπορεί να επιλέξει κάποιος όταν την δημιουργεί, οπότε δεν βλέπω τι μπορεί να κάνει ο χρήστης για να προκαλεί αυτό το φαινόμενο...

 

 

image.png.12ec4e62d0ca119dbbcd0fd596a3f1ac.png

 

 

Και εδώ το τί γινεται σε 4 διαφορετικούς browsers (οποιοι εχουν add-ons τα εχουν απενεργοποημένα).

 

 

Επεξεργασμένο από Freedom
  • Like 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Freedom είπε

 

Εναν απο του τρεις συγκεκριμένους τυπους ανά αγγελία μπορεί να επιλέξει ο κάποιος όταν την δημιουργεί, οπότε δεν βλέπω τι μπορεί να κάνει ο χρήστης για να προκαλεί αυτό το φαινόμενο...

 

 

Δεν έχω βάλει αγγελία και δεν ξέρω, υπόθεση έκανα.

Βρε Νίκο, κάνε κάτι άλλο.

Κάνε την ταξινόμηση με βάση την τιμή (που έκανες), πριν επιλέξεις την "προσφορά" στο φίλτρο.

Να δούμε δηλαδή αν κάποιες αγγελίες ζήτησης και ανταλλαγής όντως δεν εμφανίζονται με το φίλτρο.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Βρε Νίκο, κάνε κάτι άλλο.

Κάνε την ταξινόμηση με βάση την τιμή (που έκανες), πριν επιλέξεις την "προσφορά" στο φίλτρο.

Να δούμε δηλαδή αν κάποιες αγγελίες ζήτησης και ανταλλαγής όντως δεν εμφανίζονται με το φίλτρο.

 

Φιουζιονάρα μου, το troubleshooting απο εδώ και πέρα είναι στα χέρια των admins.

 

Το βίντεο δείχνει το case, μπορώ να το αναπαράγω ανα πάσα στιγμή σε οποιονδήποτε browser χρησιμοποιώ οπότε από εδώ και πέρα ας αναλαβει το τεχνικό τμήμα του Noiz.

 

ΥΓ: με ή χωρις τικαρισμένη την "Προσφορά" πάλι εμφανιζονται άσχετες αγγελίες, ο αριθμός τους αλλάζει μόνο. Και αρκετές φορές επιλέγω φιλτρο και δεν γινεται καν apply αλλά αυτό είναι πιο συνθετο να το αναπαραγω.

Επεξεργασμένο από Freedom
  • Like 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου