Προς το περιεχόμενο

πόρτα και στο φουμπου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
1 λεπτό πριν, Superfunk είπε

Ωραια εξελιξη, ας ελπισουμε οτι θα ΚΛΕΙΣΕΙ και ετσι ενας απο τους βασικους παραγοντες της εξαπλωσης της ΒΛΑΚΕΙΑΣ που μοιραια θα καταστρεψει το ανθρωπινο γενος θα εκΣαλιΦθει, ας ελπισουμε να εχουν την ιδια τυχη και τα υπολοιπα σοσιαΛεμΥδια.

Δεν το βλέπω να κλείνει (καλώς αν με ρωτάς).

Στην κρίση του καθένα , αν και πως θα κάνει χρήση αυτού.

 

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 LK πανω κατω το ιδιο λεμε, με τη διαφορα οτι δεν καιγομαι να δω τοσο διαφημισεις ωστε π.χ. να φαω στη μαπα και το πρωιναδικο 😁

 

 Στον ειδικο τυπο παλι, ετσι και αλλιως και τα αρθρα διαφημισεις ειναι, οποτε καλυτερα οι original διαφημισεις που εχουν και αισθητικη 😁

Επεξεργασμένο από manosx
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Ωραια εξελιξη, ας ελπισουμε οτι θα ΚΛΕΙΣΕΙ και ετσι ενας απο τους βασικους παραγοντες της εξαπλωσης της ΒΛΑΚΕΙΑΣ που μοιραια θα καταστρεψει το ανθρωπινο γενος θα εκΣαλιΦθει, ας ελπισουμε να εχουν την ιδια τυχη και τα υπολοιπα σοσιαΛεμΥδια.

Μακάρι, αλλά... "τώωωωρα είναιι αργάααααα, αγάπη μούγλυ κειααααα..."

 

Πολλές εξαρτήσεις, πολλή διάδοση.

 

Εδώ ο νέος πρόεδρος εκ Χάρβαρντ του πάνελ τεχνητής νοημοσύνης που ιδρύθηκε πρόσφατα (καλώς), είπε ότι το όραμά του είναι να περνάνε ΟΛΑ από έναν υπολογιστή.

 

Αυτό θα ήταν ωραίο αν είχαμε ρεύμα σίγουρο και ποιοτικό 42/7/365, και ίντερνετ επίσης. Εδώ υπάρχουν άνθρωποι τη σήμερον ημέρα που κάθε φορά που αγοράζεται μια τέλε τους πέφτει το ίντερνετ. Ονόματα δε λέμε. Πώς θα δουλέψει έτσι ο κόζ(ε)μος;

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που η χωματερή ανθρώπινης δραστηριότητας που λέγεται Τικ Τοκ, είναι ενεργή και μάλιστα αυξάνει χρήστες, καμία πνευματική σωτηρία στον ορίζοντα για το είδος.

  • Like 1
  • Συμφωνώ 2

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mpamps είπε

Η αλήθεια είναι οτι 24 δε φτάνουν. Το νιώθω συχνά.

Με πόρλαβες πιρν το διοθρώσω. Αλλά θα προσέχω αποτούδε.

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακεφαλαίωση: δε συμβαίνει τίποτε ιδιαίτερο. Απλώς, επ' αφορμήν του ότι πλέον πρέπει να υπάρχει η συναίνεση του επισκέπτη για την "διαφημιστική" χρήση των στοιχείων του/της, ρίχνουν και μία υπενθύμιση ότι πληρώνοντας κάποιο ποσό μπορείς να μη βλέπεις καθόλου διαφημίσεις.

 

Εφ' όσον ο OP (με) εγκάλεσε προκαταβολικά, δεν θα ξαναγράψω τα αυτονόητα.

 

Η πρώτη συναυλία που είχα πάει εις την ζωήν μου, ήταν στους Eloy (στο Σπόρτινγκ). Θυμάμαι ότι καθώς πλησίαζε η μέρα της συναυλίας, και καθώς ήμουν νεότατος, είχε πολλούς προβληματισμούς, διότι είχα διαβάσει πολλές αναφορές για διάφορες συναυλίες στην Ελλάδα (ξένων συγκροτημάτων) όπου το κοινό είχε την απαίτηση να μπαίνει μέσα χωρίς εισιτήριο.

 

Ήταν τόσο διαδεδομένο, που γινόταν πάντα θέμα στις ειδήσεις, ειδικά αν οι διοργανωτές είχαν λάβει κάποια μέτρα για να τους απωθήσουν, οπότε πέφτανε και λίγες ψιλές ή και όχι. Ειλικρινά, τόσον εγώ όσο και η παρέα μου δεν είμασταν βέβαιοι ότι ορθώς είχαμε αγοράσει εισιτήριο. Τελικά έπρεπε να πληρώσουμε για να μπούμε, ή έπρεπε να περιμένουμε να αρχίσει η συναυλία και να δούμε πότε θα κάνουν ΝΤΟΥ οι πιο θαραλέοι, ώστε να τους ακολουθήσουμε; Και αν πιάναν ειδικά εμάς και μας ΔΕΡΝΑΝΕ; Μιλάμε για αγωνία τώρα, όχι αστεία.

 

Κάποιος πρότεινε να πάμε μεν με εισιτήριο, αλλά να προσποιηθούμε πως δεν έχουμε, περιμένοντας μέχρι την τελευταία στιγμή, ώστε αν γίνει ΝΤΟΥ, να παραστήσουμε και εμείς τους ζόρικους, παρ''οτι δεν είμασταν. Άλλωστε θα υπήρχαν και εκπρόσωποι από άλλες γνωστές μας παρέες, οι οποίες δεν έπρεπε να μας κατατάξουν στους ΦΛΩΡΟΥΣ που πήγανε και πήρανε εισιτήριο.

 

Η συναυλία ήταν πολύ καλή (ήρθαν στην περίοδο αμέσως μετά τη κυκλοφορία του Colours), είχα τραβήξει δύο-τρεις πραγματικά ωραίες φωτογραφίες με τη ρώσικη μηχανή μου της περιόδου και φιλμ της Kodak, ωραία πράγματα.

Επεξεργασμένο από trolley

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 λεπτά πριν, trolley είπε

είχα τραβήξει δύο-τρεις πραγματικά ωραίες φωτογραφίες με τη ρώσικη μηχανή μου της περιόδου και φιλμ της Kodak,

Εγώ την έχω ακόμα την Zenit 12xp 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου