Προς το περιεχόμενο

Noiz Jam- Ερχόμαστε (οσονούπω)


Terry RoscoeBeck5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Terry RoscoeBeck5 είπε

Έχεις κάποιον στα υπόψιν;

Όχι. Εγώ στις μπύρες είμαι καλός. Αν σας έχουν μείνει δηλαδη και σας πιάνουν τόπο, μπορώ να βοηθήσω στο καθάρισμα.

 

(Πέρα από την πλάκα, θα εξαρτηθεί πολύ από την μέρα. Και την άλλη φορά ήθελα να έρθω, δεν τα κατάφερα. Όχι να παίξω, έτσι για να ιδωθούμε.)

 

3 λεπτά πριν, Freedom είπε

και δεν πίνουν μπύρες, αλκοολ κοκ?

Γιατί βρε πουλάκι μου γλυκό με στεναχωρείς τώρα; είχα τόσα όνειρα.

  • Λυπάμαι 1
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, Ali Barout είπε

(Πέρα από την πλάκα, θα εξαρτηθεί πολύ από την μέρα.

Αν κολλήσουν οι... πλανήτες και έρθεις, εννοείται ότι θα φέρεις μαζί "καραμούζα" και θα έχουμε βγάλει κομμάτι.

5 λεπτά πριν, Αετός είπε

Όχι.Γι αυτό, δεν μπορώ να το βγάλω.

Super strat;

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μόλις τώρα, Ali Barout είπε

Γιατί βρε πουλάκι μου γλυκό με στεναχωρείς τώρα; είχα τόσα όνειρα.

 

Και στο πιοτί loser Jojo, άστα...μότιο και πολύ μου είναι...


 

Παράθεση

μπλά μπλά μπλά, yada yada yada yada, πάραυτα woof woof woof woof.

 

Αλλά εδώ ο Τέρυ σου ειπε "παρε αυτα" και εσύ κολλάς στο οτι είμαι καλό πιζάκι και δεν πίνω αλκοόλ assούμε? 

 

Για ξεδιπλώσου και "καθάρισε"...

 

 

  • Χαχα 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα φέρω εγώ την Squier μου που την πήρα και κάθεται στην θήκη γιατί δεν πρόλαβα ποτέ να μάθω να την δώσω σε έναν να παίξει να δω πως είναι, σε έναν από εμάς επαγγελματία που παίζει σε όλες το ίδιο 🤣

  • Χαχα 3

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

θα φέρω εγώ την Squier μου που την πήρα και κάθεται στην θήκη γιατί δεν πρόλαβα ποτέ να μάθω να την δώσω σε έναν να παίξει να δω πως είναι, σε έναν από εμάς επαγγελματία που παίζει σε όλες το ίδιο 🤣

Εσύ να ετοιμάζεσαι γιατί υπάρχουν πολλές πληκτοροδουλειές και μέχρι στιγμής δεν βλέπω ανταπόκριση. Και καθώς είσαι ο πρώτος πλήκτρος που εμφανίστηκες, συγχαρητήρια, προσλαμβάνεσαι 😄

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Terry RoscoeBeck5 είπε

Εσύ να ετοιμάζεσαι γιατί υπάρχουν πολλές πληκτοροδουλειές και μέχρι στιγμής δεν βλέπω ανταπόκριση. Και καθώς είσαι ο πρώτος πλήκτρος που εμφανίστηκες, συγχαρητήρια, προσλαμβάνεσαι 😄

 

Πες του να φέρει το πιάνο του, που έχει μόνο άσπρα πλήκτρα να παίξει κανένας ερασιτέχνης να δούμε πώς ακούγεται.

  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

 

Πες του να φέρει το πιάνο του, που έχει μόνο άσπρα πλήκτρα να παίξει κανένας ερασιτέχνης να δούμε πώς ακούγεται.

Ας τον αυτόν... Εσύ τι θα παίξεις, για λέγε που να σε υπολογίζω;

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Πες του να φέρει το πιάνο του, που έχει μόνο άσπρα πλήκτρα να παίξει κανένας ερασιτέχνης να δούμε πώς ακούγεται.

 

Θα παιξει κοντρα κοκορέτσι ο Κωστής και θα σας πεσουν τα σαγόνια...

 

Γέλα εσύ, θα δείς...

Επεξεργασμένο από Freedom
  • Συμφωνώ 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Εσύ να ετοιμάζεσαι γιατί υπάρχουν πολλές πληκτοροδουλειές και μέχρι στιγμής δεν βλέπω ανταπόκριση. Και καθώς είσαι ο πρώτος πλήκτρος που εμφανίστηκες, συγχαρητήρια, προσλαμβάνεσαι 😄

συγχαρητήρια, συλλαμβάνεσαι μάλλον θα έλεγα. 😆

 

Δεν έχω πολλή όρεξη να μελετάω κομμάτια αυτόν τον καιρό, ελπίζω να έρθει κανας @Costas Siachamis και ΣΙΑ

 Αλλά θα βγάλω μερικά για χάρη του noiz μας, το ΑΡΜΟΝΙΟ θα το φέρω σίγουρα εκτός και αν έχει πλήκτρα το "μαγαζί" οπότε να μην κουβαλάω. Ότι πουν οι διοργανωτές.❤️

8 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Πες του να φέρει το πιάνο του, που έχει μόνο άσπρα πλήκτρα να παίξει κανένας ερασιτέχνης να δούμε πώς ακούγεται.

Μπορώ να φέρω το Komplete Kontrol Software και να ορίσουμε όποια κλίμακα θέλετε και να παίζει ότι και να πατήσεις τις σωστές νότες στη σειρά. 😆 Το software αυτό κάνει και όποιον δεν έχει ασχοληθεί ποτέ με τη μουσική, να παίζει σαν επαγγελματίας😆χαχαχαχαχχχαχαχ🤣

 

 Θυμήθηκα τώρα τον θείο μου που είχα πάει στην Εύβοια μικρούλης με το αρμόνιο το yamaha και το είχα βάλει εκεί για να παίζω το καλοκαίρι και μου λέει, για να σε δω να παίζεις και πάταγα εκεί τα ακομπανιαμέντα και μου λεει, α κατάλαβα, μόνο του παίζει χαχαχαχχχχαχαχαχαχαχχα🤣

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου