Προς το περιεχόμενο

33,33 ... To χάσαμε το τραίνο?


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, cos_dr είπε

 

Nα ρε παιδιά. Εγω αυτό το κοριτσάκι βλέπω να το ενισχύσω που παλεύει να βιοποριστεί και δίνει και καμιά συμβουλή που μπορεί να βοηθήσει στην πράξη να χάσουμε κανα κιλο😃😃

 Αυτο έχει και μια ουσία 😃

Να ψυχαγωγηθουμε και από μισ πατριωτισσα

 

Άνθρωπε με τη μοναδική λάμψη δεν μας τα λες καλά...

Από τη μία ΠΕΙΝΑΩ και από την άλλη ψάχνεσαι να χάσεις κανά κιλό.

Από τη μία κομμουνιστής και από την άλλη θρησκευόμενος.

Πως γκένεν αυτό, θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε..😅

 

Εν τω μεταξύ η φίλτατη από πάνω είναι τέρμα γκριντζερού, αλλά στη Λαική Δημοκρατία του Αγαμιστάν, έχει σχεδόν 50.000 subscribers.

Καμία έκπληξη...

Επεξεργασμένο από Kanimothrios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Kanimothrios είπε

 

Άνθρωπε με τη μοναδική λάμψη δεν μας τα λες καλά...

Από τη μία ΠΕΙΝΑΩ και από την άλλη ψάχνεσαι να χάσεις κανά κιλό.

Από τη μία κομμουνιστής και από την άλλη θρησκευόμενος.

Πως γκένεν αυτό, θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε..😅

 

Εν τω μεταξύ η φίλτατη από πάνω είναι τέρμα γκριντζερού, αλλά στη Λαική Δημοκρατία του Αγαμιστάν, έχει σχεδόν 50.000 subscribers.

Καμία έκπληξη...

ελα το κοριτσάκι😆 Εγώ το συμπαθώ.

 Εμένα μην με βάζετε σε σχήματα, εσείς τα λέτε.

 Εγώ λέω αυτά που πιστεύω και κσερω. Ο καθένας μπορεί να τα ερμηνεύει όπως θέλει και είναι λογικό, ιδιαίτερα στον γραπτό λόγο που λόγω της φύσης του μπορεί και να παρεξηγηθεί.

 

 Καλό είναι, τι λέει λάθος δηλαδής?

 Παίρνει από εδώ και από εκεί πληροφορίες τόσα χρόνια, γυμνάζεται, έχει αποτέλεσμα, μου ερχόταν χρόνια και το έβλεπα γιατί μου έβγαζε έτσι μια συμπάθεια, έκανε και ένα μαγαζάκι εκεί να πουλάει κανά προϊόν ανάλογο με το fitness, τι να κάνει δηλαδής?

 

 Να γίνουν όλοι καθηγητάδες με μεταπτυχιακά και να παράγουν καινοτομίες όλη μέρα?

 Σε μια χώρα που ήταν ανέκαθεν προτεκτοράτο? 😆

 

 Ας μην τα βλέπουμε πάντα όλα  "αφ υψηλού" 😀

 Έχω δει επαγγελματικότερα βίντεο επιχορηγούμενα που λένε μεγάλες παπαριές, ανακρίβειες και ενισχύουν μύθους για το FITNESS και δεν έχω χρόνο να ρίξω μερικά παραδείγματα που αν τους είχα μπροστά μου θα τους έριχνα φάπες γι αυτά που λένε μερικοί που λέει ο λόγος στα βίντεό τους.

 

 Και ναι, χρησιμοποιεί και λίγο το σωματάκι που διατηρεί με κόπο για να τραβήξει, έβαλε και λίγο στήθος.

 

 Γιατί, δεν τα κάνουν ακόμα και σπουδαίοι και πετυχημένοι και μορφωμένοι αυτά για να διατηρούν τις θέσεις τους, την ανταγωνιστικότητά τους και πόσα άλλα.

 

Εδώ μεγάλοι ηγέτες, πρωθυπουργοί, επιστήμονες σε όλον τον πλανήτη και όχι στο "αγαμιστάν ή ελλαδιστάν" που όλο το υποτιμούμε το καημένο και πάνε σε χαρτορίχτρες, μέντιουμ και βγάζουν γούστα μέχρι και σε ανήλικα.

 

 Έτσι είναι, έτσι.

 Γι αυτό και ο Κύριος Ημών  Ιησούς Χριστός έλεγε, όχι για εσένα, δεν το λέω για εσένα πως διυλίζουμε τον κώνωπα, καταπίνουμε την κάμηλο και όσα δεν φτάνουμε τα κάνουμε καμηλοπαρδάλεις .χαχαχχαχαχαχαχαχαχα🤣

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • πριν BillTrantos κλείδωσε το θέμα
  • Moderator

Το thread έπρεπε να έχει κλειδωθεί από χθες, αλλά οκ, Παρασκευή είπα και έδωσα λίγο χρόνο να δω πού θα πάει η κουβέντα και αν κάποια στιγμή θα συζητήσουμε κάτι σχετικό με το θέμα.

 

Δε θα κάνω περίληψη 15 σελίδων, αλλά Αριστεία, γυμναστήρια, πολιτική, tele, Paulo Coelho και Barbie, σίγουρα δεν είναι εντός θέματος.

 

Προειδοποίηση είχε γίνει στη σελίδα 7, οπότε τώρα απλά λουκέτο.

  • Λυπάμαι 1

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου