Προς το περιεχόμενο

Ειδοποίηση στις αγγελίες


ex-Πάνος Χελιδόνης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ex-Πάνος Χελιδόνης

Αυτό, που μου στέλνει ειδοποίηση το smartnoiz οτι η αγγελία μου ΘΑ λήξει, δεν έχει καμιά πρακτική ουσία. Δε μπορώ να την ανανεώσω διότι δεν έχει λήξει ακόμα και το link που μου δίνει με πάει σε μια άσπρη σελίδα που δεν περιέχει τίποτα. Πολύ καλύτερα ήταν πριν, που μου ερχόταν μήνυμα οτι έληξε και την ανανέωνα επιτόπου. Τώρα, απλώς παίρνω μια ειδοποίηση που δε μου χρησιμεύει σε τίποτα κι όταν η αγγελία λήξει σε 24 ώρες μπορεί και να το έχω ξεχάσει. Μεγάλη αστοχία για πλατφόρμα τόσων ετών. Κρίμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης
7 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Εγώ πάλι μπορώ, πατάω στο λινκ ανανέωσης

Αφού έχει λήξει κι εγώ μπορώ, αλλά οχι προτού. Το δε link που μου δίνει, δεν πάει πουθενά. Ήθελα να το κάνω print screen, αλλά τί να κάνω; μια άσπρη σελίδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Αφού έχει λήξει κι εγώ μπορώ

Όχι αφού λήξει, όταν μου έρχεται το email, συνήθως μία μέρα πριν την λήξη της αγγελίας. Πατάω στο λινκ ανανέωσης και ανανεώνω.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης
13 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

συνήθως μία μέρα πριν την λήξη της αγγελίας

Ωραία, δλδ τί σημαίνει αυτό; οτι η αγγελία λήγει μία μέρα νωρίτερα απο οτι πρέπει, έτσι δεν είναι; Εγώ θέλω μια εξήγηση για ποιό λόγο άλλαξε όλο αυτό το status που λειτουργούσε μιά χαρά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Η ειδοποίηση άλλαξε και θα έρχεται όταν λήγει η αγγελία.

  • Like 4

https://www.bigfootsound.com | Studio Ηχογραφήσεων | Metal, Rock, Jazz, Acoustic, Electronic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Guru

Σήμερα παρατήρησα πως κάποιες αγγελίες που έχουν πάνω από μία φωτογραφία, πατώντας τα βελάκια αριστερά/δεξιά δεν εμφανίζουν την επόμενη φωτογραφία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

μπορείς να στείλεις μια συγκεκριμένη αγγελία που συμβαίνει αυτό;

https://www.bigfootsound.com | Studio Ηχογραφήσεων | Metal, Rock, Jazz, Acoustic, Electronic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου